Nukkige Neymar tijdens rust op matje geroepen

door
Nukkige Neymar tijdens rust op matje geroepen

Paris Saint-Germain heeft zich maandagavond op feilloze wijze geplaatst voor de volgende ronde van de Coupe de France. Op het veld van zesdeklasser Pays de Cassel haalde de Franse kampioen het met 0-7. Daarbij was een glansrol voorzien voor Kylian Mbappé, terwijl Neymar zich van een minder fraaie kant toonde.


De Parijzenaars deden het in de bekermatch zonder wereldkampioen Lionel Messi, maar konden rekenen op een grootse Mbappé. De Fransman nam liefst vijf doelpunten voor zijn rekening. Daarmee is hij de eerste speler in de clubhistorie die voor een vijfklapper zorgt in een officiële wedstrijd. Opnieuw dus een record voor de nog altijd maar 24-jarige aanvaller.

Ook Neymar pikt na ruim een halfuur zijn doelpuntje mee, maar de Braziliaan liet zich andermaal op negatieve wijze gelden. Al in de eerste helft toonde hij zijn irritantste kant met verschillende theatrale acties. Ook na zijn doelpunt leek hij wat te provoceren. Bovendien pakte de 30-jarige aanvaller al snel een gele kaart.

OP MATJE TIJDENS RUST
Coach Christophe Galtier gaf achteraf dan ook toe dat hij de sterspeler tijdens de rust op het matje riep. "Ik heb in de rust met Neymar gesproken. Ik kreeg de garantie dat hij het veel rustiger aan zou doen en niet het risico zou nemen nog een gele kaart te krijgen", werd de trainer geciteerd bij VI. Neymar hield zich uiteindelijk aan zijn woord en speelde de match gewoon uit. In de tweede helft zag hij er ook een pak minder nukkig uit.

LEES OOK: 'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

Van welke voetballer kan u het meest genieten?

Meest recent

Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

175
175
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

85
85
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

82
82
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

58
58
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

72
72
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

46
46
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

161
161
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

43
43
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

240
240
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

184
184
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

164
164
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

396
396
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

479
479
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

65
65
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

120
120
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

316
316
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

142
142
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

201
201
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

234
234
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

409
409
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

440
440
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

286
286
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

219
219
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

81
81
'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

83
83

Meer sportnieuws