'Fredberg wisselt geweer van schouder in spitsenzoektocht'

door
'Fredberg wisselt geweer van schouder in spitsenzoektocht'

Met een nipte zege op het veld van hekkensluiter RFC Seraing, wist RSC Anderlecht de sportieve crisis ietwat te bezweren. Komende zondag moet dan ook bevestigd worden op het veld van Antwerp FC. Ondertussen gaat CEO Sports Jesper Fredberg vol aan de bak op de transfermarkt.


Zo wil RSCA in de laatste week van de wintermercato nog een pak spelers van de hand doen. Met de opbrengsten van die uitgaande transfers, en het vrijgekomen salarisbudget, is het de bedoeling om versterking te halen. Coach Brian Riemer wond er na de match op Seraing alvast geen doekjes om. Zo liet de Deense trainer verstaan dat hij rekent op zeker een drietal aanwinsten alvorens de mercato komende dinsdag de deuren sluit.

Fredberg zal dus een pak werk moeten opknappen. Zijn eerste prioriteit is het aantrekken van een nieuwe spits en daarvoor worden verschillende pistes gevolgd. Door een zware blessure werd inmiddels een streep getrokken door de naam van Thomas Henry. Volgens Het Laatste Nieuws was ook Michael Frey in beeld toen bekend werd dat de Zwitser wou vertrekken bij Antwerp FC, maar hij koos uiteindelijk voor Schalke 04.

TÓCH HUURDEAL?
Bijgevolg gaat de zoektocht voor. Fredberg zou inmiddels ook zijn werkwijze hebben aangepast. Bij zijn aanstelling liet de Deen nog verstaan geen voorstander te zijn van huurdeals en dat hij vooral mikt op permanent transfers. Maar bij HLN weet men dat het niet langer uitgesloten is dat Anderlecht toch voor een nieuwe huur-spits zal gaan. Al is het maar om de periode tot komende zomer te overbruggen.

LEES OOK: 'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Heeft u vertrouwen in Fredberg als sportieve baas?

Meest recent

'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

9
9
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

45
45
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

170
170
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

38
38
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

88
88
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

67
67
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

90
90
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

314
314
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

78
78
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

295
295
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

196
196
'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

110
110
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

213
213
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

303
303
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

183
183
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

556
556
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

329
329
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

183
183
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

289
289
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

84
84
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

60
60
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

92
92
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

850
850
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

168
168

Meer sportnieuws