'Fredberg wisselt geweer van schouder in spitsenzoektocht'

door
'Fredberg wisselt geweer van schouder in spitsenzoektocht'

Met een nipte zege op het veld van hekkensluiter RFC Seraing, wist RSC Anderlecht de sportieve crisis ietwat te bezweren. Komende zondag moet dan ook bevestigd worden op het veld van Antwerp FC. Ondertussen gaat CEO Sports Jesper Fredberg vol aan de bak op de transfermarkt.


Zo wil RSCA in de laatste week van de wintermercato nog een pak spelers van de hand doen. Met de opbrengsten van die uitgaande transfers, en het vrijgekomen salarisbudget, is het de bedoeling om versterking te halen. Coach Brian Riemer wond er na de match op Seraing alvast geen doekjes om. Zo liet de Deense trainer verstaan dat hij rekent op zeker een drietal aanwinsten alvorens de mercato komende dinsdag de deuren sluit.

Fredberg zal dus een pak werk moeten opknappen. Zijn eerste prioriteit is het aantrekken van een nieuwe spits en daarvoor worden verschillende pistes gevolgd. Door een zware blessure werd inmiddels een streep getrokken door de naam van Thomas Henry. Volgens Het Laatste Nieuws was ook Michael Frey in beeld toen bekend werd dat de Zwitser wou vertrekken bij Antwerp FC, maar hij koos uiteindelijk voor Schalke 04.

TÓCH HUURDEAL?
Bijgevolg gaat de zoektocht voor. Fredberg zou inmiddels ook zijn werkwijze hebben aangepast. Bij zijn aanstelling liet de Deen nog verstaan geen voorstander te zijn van huurdeals en dat hij vooral mikt op permanent transfers. Maar bij HLN weet men dat het niet langer uitgesloten is dat Anderlecht toch voor een nieuwe huur-spits zal gaan. Al is het maar om de periode tot komende zomer te overbruggen.

LEES OOK: Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

Heeft u vertrouwen in Fredberg als sportieve baas?

Meest recent

Steun voor Rudi Garcia: "Als dat al niet meer mag..."

Rudi Garcia kreeg uit bepaalde hoek overdreven veel kritiek. De Rode Duivels zijn anno 2026 een ...

15
15
'Real Madrid plant énorme coup bij Manchester City'

Real Madrid kent een moeilijke seizoen onder Xabi Alonso. De Madrilenen beseffen dat er meer rust in ...

57
57
Oyen verlaat KRC Genk: dit vangen de Limburgers

Er gaat weldra een volgende Belgische transfer meegedeeld worden. De Nederlandse trainer Robin ...

128
128
Union SG heeft prijs en stelt eerste aanwinst officieel voor

Union SG heeft zopas zijn eerste winteraanwinst aangetrokken. Dat deelde de club via de clubkanalen ...

89
89
'AA Gent zet verrassende naam op verlanglijstje'

AA Gent wil deze mercato een aantal nieuwe spelers halen. Ze worden ondertussen steeds vaker aan ...

115
115
'Union SG legt spits vast: kostprijs een half miljoen euro'

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens Sky Sports Deutschland staat de ...

54
54
Tielemans bepalend, Celtic onderuit in Old Firm

In Engeland en Schotland stonden er om 13u30 twee matchen op het programma. Aston Villa ontving ...

52
52
Gaat Garcia in maart voor stunt in selectie Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia maakt zich klaar voor het WK. In maart trekken de Belgen naar Chicago om er ...

101
101
'Club Brugge heeft vervanger Ordoñez al in het vizier'

Joel Ordoñez gaat Club Brugge deze maand of ten laatste in de zomer verlaten. Dat staat vast. ...

263
263
Nieuwe topclub in JPL? 'Kompany waarschuwt'

In België zijn er zeer veel buitenlandse eigenaren en dat is tot op heden niet bepaald vaak een ...

292
292
Topspeler Union na één jaar weg? "In de zomer kijken"

Bij Union SG gaan er in de zomer weer de nodige spelers vertrekken. De Brusselaars zien mogelijk ...

56
56
'Recordtransfer Club back on track: enorme som onthuld'

Club Brugge KV hoopt zijn basiself zo goed mogelijk intact te houden tijdens de wintermercato, maar ...

345
345
'Chelsea schakelt razendsnel: nieuwe trainer staat al klaar'

Het nieuwe jaar was amper begonnen, of Chelsea FC besloot een trainerswissel door te voeren. Zo werd ...

53
53
Leko draait duimschroeven aan: drietal moet tandje bijsteken

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

347
347
Versterking Hayen: Genk realiseert derde comeback bij AA Gent

Na een tegenvallende eerste helft van het seizoen, wil KRC Genk na de jaarwissel een frisse start ...

397
397
Mannaert verbaast: "Gaf je hém punten voor Gouden Schoen?"

Christos Tzolis, Adem Zorgane, Hans Vanaken ... . De topfavorieten voor de komende Gouden Schoen ...

378
378
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Anderlecht, schok-exit Noa Lang'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

364
364
'Overmars gokt: Antwerp all-in op gigantisch risico'

Royal Antwerp FC is de wintermercato naarstig aan het afspeuren om de selectie te versterken. The ...

303
303
‘Anderlecht en KV Mechelen incasseren transferklap’

De wintermercato zorgt er weer voor dat de geruchtenmolen op volle toeren draait. RSC Anderlecht en ...

183
183
Ruben Van Gucht pakt uit met wel heel pikante onthulling

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gesprekstof gezorgd. De sportjournalist van de VRT, bekend om ...

167
167
‘Vier Club-smaakmakers gewild: niet te weigeren bedragen’

Club Brugge vreest vertrekkers deze wintermercato. Verschillende sterkhouders worden in verband ...

560
560
De Camargo hangt vuile was buiten: Bouchez afgemaakt

Igor De Camargo gaat aan de slag als trainer van de beloften van KRC Genk, maar nog niet zo lang ...

304
304
‘Gheysens breekt woord: transferplan Antwerp bekend’

De wintermercato is volop aan de gang en ook Royal Antwerp FC zoekt naar versterkingen. Eerder werd ...

763
763
Ramp in Crans-Montana zorgt voor drama's in voetbalwereld

Het Zwitserse skioord Crans-Montana is opgeschrikt door een zware tragedie. Bij een verwoestende ...

87
87
Knaltransfer Trossard? Grote hint over toekomst

Leandro Trossard is dit seizoen één van de smaakmakers bij Arsenal. De Rode Duivel ...

131
131

Meer sportnieuws