'Antwerp klopt aan bij PSV voor nieuwe transferklapper'

564
'Antwerp klopt aan bij PSV voor nieuwe transferklapper'

Antwerp FC heeft zondagmiddag nog eens indruk gemaakt in de Jupiler Pro League en veegde in eigen huis de vloer aan met Standard. De Great Old blijft dan ook volop meestrijden voor een plek in de top 2. En om niets aan het toeval over te laten, wordt op de Bosuil werk gemaakt van extra versterking.


Coach Mark van Bommel beschikt op papier over een redelijk brede kern bij Antwerp, maar momenteel wordt zijn selectie geteisterd door heel wat blessuregevallen. Verschillende spelers zijn langdurig buiten strijd. Bovendien liet RAFC deze winter al enkele krachten vertrekken. Zo werd het contract van Radja Nainggolan ontbonden, keerde Dinis Almeida terug naar Bulgarije en is inmiddels ook Michael Frey vertrokken. De spits uit Zwitserland, die niet langer tevreden was wegens een gebrek aan speelminuten, tekende vrijdag een huurcontract bij Schalke 04.

Door het vetrek van Frey was de nood aan een nieuwe aanvaller wel behoorlijk groot. En daar lijkt de Great Old inmiddels ook een oplossing voor gevonden te hebben. Zo is Gyrano Kerk goed en wel op weg naar de Bosuil. De 27-jarige Nederlander met Surinaamse roots komt normaal gezien op huurbasis over van het Russische Lokomotiv Moskou. Maar daar blijft het niet bij. Zo meldt Eindhovens Dagblad dat de huidige nummer drie uit de Jupiler Pro League ook zijn zinnen heeft gezet op Yorbe Vertessen.

NOG GEEN ONDERHANDELINGEN
De Belgische belofte-international is momenteel aan de slag bij PSV, waar hij schippert tussen bank en basis. Vertessen, die onlangs ook aan Anderlecht werd gelinkt, zou niet weigerachtig staan tegenover de verhuis naar Antwerpen. Binnen zijn entourage wordt de interesse alvast bevestigd. Maar een overgang lijkt niet meteen voor morgen. Zo zouden de concrete transfergesprekken nog moeten opgestart worden.

LEES OOK: Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Antwerp heeft vooral nood aan versterking in de defensie ...

Meest recent

Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

54
54
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

7
7
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

148
148
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

8
8
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

39
39
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

181
181
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

110
110
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

113
113
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

219
219
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

110
110
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

46
46
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

123
123
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

371
371
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

98
98
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

47
47
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

272
272
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

481
481
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

108
108
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

120
120
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

91
91
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

291
291
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

384
384
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

58
58
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

550
550

Meer sportnieuws