'Antwerp klopt aan bij PSV voor nieuwe transferklapper'

stemmen
'Antwerp klopt aan bij PSV voor nieuwe transferklapper'

Antwerp FC heeft zondagmiddag nog eens indruk gemaakt in de Jupiler Pro League en veegde in eigen huis de vloer aan met Standard. De Great Old blijft dan ook volop meestrijden voor een plek in de top 2. En om niets aan het toeval over te laten, wordt op de Bosuil werk gemaakt van extra versterking.


Coach Mark van Bommel beschikt op papier over een redelijk brede kern bij Antwerp, maar momenteel wordt zijn selectie geteisterd door heel wat blessuregevallen. Verschillende spelers zijn langdurig buiten strijd. Bovendien liet RAFC deze winter al enkele krachten vertrekken. Zo werd het contract van Radja Nainggolan ontbonden, keerde Dinis Almeida terug naar Bulgarije en is inmiddels ook Michael Frey vertrokken. De spits uit Zwitserland, die niet langer tevreden was wegens een gebrek aan speelminuten, tekende vrijdag een huurcontract bij Schalke 04.

Door het vetrek van Frey was de nood aan een nieuwe aanvaller wel behoorlijk groot. En daar lijkt de Great Old inmiddels ook een oplossing voor gevonden te hebben. Zo is Gyrano Kerk goed en wel op weg naar de Bosuil. De 27-jarige Nederlander met Surinaamse roots komt normaal gezien op huurbasis over van het Russische Lokomotiv Moskou. Maar daar blijft het niet bij. Zo meldt Eindhovens Dagblad dat de huidige nummer drie uit de Jupiler Pro League ook zijn zinnen heeft gezet op Yorbe Vertessen.

NOG GEEN ONDERHANDELINGEN
De Belgische belofte-international is momenteel aan de slag bij PSV, waar hij schippert tussen bank en basis. Vertessen, die onlangs ook aan Anderlecht werd gelinkt, zou niet weigerachtig staan tegenover de verhuis naar Antwerpen. Binnen zijn entourage wordt de interesse alvast bevestigd. Maar een overgang lijkt niet meteen voor morgen. Zo zouden de concrete transfergesprekken nog moeten opgestart worden.

LEES OOK: Hete zomer Antwerp: Overmars krijgt cruciale transfertip

Antwerp heeft vooral nood aan versterking in de defensie ...

Meest recent

Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

6
6
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

216
216
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

51
51
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

63
63
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

102
102
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

108
108
'Frankrijk bibbert: sterkhouder dreigt WK te missen'

Tien dagen voor de start van het WK zijn alle selecties stilaan bekend, al vallen enkele last ...

41
41
'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

72
72
Rigaux dropt meteen bommetje op persvoorstelling Feyenoord

Het zijn drukke dagen geweest voor Dévy Rigaux. Vorig weekend vierde hij nog de titel met ...

107
107
Frankrijk in chaos: nieuwe Netflix-docu schokt fans

Frankrijk is ontegensprekelijk één van de favorieten om het komende WK in Amerika naar ...

46
46
'Union verliest na Burgess volgende verdediger'

Het wordt voor Union alweer een zeer drukke transferzomer. Een eerste belangrijke vertrekker raakte ...

146
146
'Doku hakt na exit Guardiola knoop over City-toekomst door'

Bij Manchester City viel er enkele weken geleden toch een bom, want na tien jaar kondigde Pep ...

135
135
Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

108
108
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

200
200
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

176
176
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

31
31
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

220
220
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

268
268
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

306
306
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

61
61
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

197
197
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

937
937
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

191
191
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

131
131
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

63
63

Meer sportnieuws