'Antwerp klopt aan bij PSV voor nieuwe transferklapper'

564 stemmen
'Antwerp klopt aan bij PSV voor nieuwe transferklapper'

Antwerp FC heeft zondagmiddag nog eens indruk gemaakt in de Jupiler Pro League en veegde in eigen huis de vloer aan met Standard. De Great Old blijft dan ook volop meestrijden voor een plek in de top 2. En om niets aan het toeval over te laten, wordt op de Bosuil werk gemaakt van extra versterking.


Coach Mark van Bommel beschikt op papier over een redelijk brede kern bij Antwerp, maar momenteel wordt zijn selectie geteisterd door heel wat blessuregevallen. Verschillende spelers zijn langdurig buiten strijd. Bovendien liet RAFC deze winter al enkele krachten vertrekken. Zo werd het contract van Radja Nainggolan ontbonden, keerde Dinis Almeida terug naar Bulgarije en is inmiddels ook Michael Frey vertrokken. De spits uit Zwitserland, die niet langer tevreden was wegens een gebrek aan speelminuten, tekende vrijdag een huurcontract bij Schalke 04.

Door het vetrek van Frey was de nood aan een nieuwe aanvaller wel behoorlijk groot. En daar lijkt de Great Old inmiddels ook een oplossing voor gevonden te hebben. Zo is Gyrano Kerk goed en wel op weg naar de Bosuil. De 27-jarige Nederlander met Surinaamse roots komt normaal gezien op huurbasis over van het Russische Lokomotiv Moskou. Maar daar blijft het niet bij. Zo meldt Eindhovens Dagblad dat de huidige nummer drie uit de Jupiler Pro League ook zijn zinnen heeft gezet op Yorbe Vertessen.

NOG GEEN ONDERHANDELINGEN
De Belgische belofte-international is momenteel aan de slag bij PSV, waar hij schippert tussen bank en basis. Vertessen, die onlangs ook aan Anderlecht werd gelinkt, zou niet weigerachtig staan tegenover de verhuis naar Antwerpen. Binnen zijn entourage wordt de interesse alvast bevestigd. Maar een overgang lijkt niet meteen voor morgen. Zo zouden de concrete transfergesprekken nog moeten opgestart worden.

LEES OOK: 'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp heeft vooral nood aan versterking in de defensie ...

Meest recent

'Ajax plant gigantische stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

12
12
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

89
89
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

34
34
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

37
37
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

74
74
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

64
64
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

28
28
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

51
51
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

274
274
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

50
50
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

164
164
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

221
221
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

61
61
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

156
156
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

251
251
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

175
175
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

127
127
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

371
371
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

232
232
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

225
225
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

267
267
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

415
415
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

271
271
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

181
181

Meer sportnieuws