Vossen: "Ik lag vijf dagen in het ziekenhuis"

204 stemmen
Vossen:

Zulte Waregem heeft met Jelle Vossen en Zinho Gano twee spitsen in huis die vlot scoren. Een zegen voor trainer Mbaye Leye. Vossen was even buiten strijd, maar scoorde een belangrijke goal tegen KVC Westerlo. De ervaren spits kende een moeilijke periode, want hij belandde onlangs in het ziekenhuis.


"Al bij al werd in het ziekenhuis vrij snel ontdekt dat er zich een vleesetende bacterie in mijn lichaam had genesteld, die de weg naar mijn bloed had gevonden. Ziek ben ik geweest, man, dat wil je niet weten”, zei hij aan Het Laatste Nieuws.

ZES DOELPUNTEN

Vossen zag af. “Vijf dagen bleef ik in de kliniek, mentaal had ik ook best een klap gekregen. Je weet niet wat je overkomt als je plots die diagnose te horen krijgt. En dan zegt men wel dat je beter niet gaat googelen, dat deed ik natuurlijk wel. Geen goed idee, hoor. Ik ben er gelukkig zonder kleerscheuren van afgekomen, maar het doet je toch wel een keertje nadenken hoe snel het met een menselijk lichaam de verkeerde kant kan uitgaan”, aldus de ex-spits van KRC Genk en Club Brugge.

Vossen is tot op heden een succestransfer geweest voor Zulte Waregem. De ondertussen 33-jarige aanvaller was dit seizoen al goed voor 6 goals en 1 assist in 19 wedstrijden. De voormalige Rode Duivel speelde in totaal al 88 wedstrijden voor Essevee en daarin scoorde hij al 32 doelpunten. Hij deelde ook 2 assists uit.

LEES OOK: ‘Zulte wrijft zich in de handen na straffe miljoenendeal’

Moet Zulte Waregem Vossen zijn contract verlengen?

Meest recent

Peter Vandenbempt laat tranen rollen: "Het laatste woord..."

Na een maand vol voetbal, duizenden kilometers en 104 wedstrijden is ook voor Peter Vandenbempt het ...

9
9
Is Anderlecht klaar voor Hammarby? Bornauw oordeelt

RSC Anderlecht moet donderdag flink aan de bak tegen Hammarby. De Brusselaars moeten deze voorronde ...

61
61
Hammarby-coach velt oordeel over Anderlecht

Henrik Rydström maakt zich met Hammarby op voor het treffen met RSC Anderlecht in de voorrondes ...

80
80
Zoon Van Bommel verklapt: "Komt wel rond met Duivels"

Mark van Bommel wordt de nieuwe bondscoach van België. De Nederlander tekent weldra zijn ...

54
54
'Anderlecht kent maximprijs die het aan De Cat kan verdienen'

Nathan De Cat verliet RSC Anderlecht voor 20 miljoen euro. Een goed bedrag, maar meer ook niet. De ...

113
113
Dé toptransfer van AA Gent: "Voelde meteen een klik"

AA Gent moet deze week Europees aan de bak en mag daar geen schade oplopen. Er is geen foutenmarge. ...

161
161
'Sibierski baalt weer: Anderlecht moet winger schrappen'

Voor Anderlecht begint het nieuwe seizoen deze week al met de eerste Europese confrontatie tegen ...

156
156
Bornauw verklapt: "Daar willen we ons versterken"

RSC Anderlecht moet donderdag aan de bak tegen Hammarby. Een heel belangrijk duel. De fans blijven ...

300
300
Zetterberg stuurt Anderlecht stevige waarschuwing

Voor Anderlecht begint het nieuwe seizoen al op donderdagavond. Dan beginnen ze aan hun avontuur in ...

231
231
'Volgende Rode Duivel hakt transferknoop door'

De Rode Duivels kunnen terugblikken op een meer dan behoorlijk WK, waarin ze uiteindelijk sneuvelden ...

67
67
'Toekomstige monstertransfer voor De Cat'

Anderlecht reist woensdag af naar Zweden voor zijn eerste opdracht in de voorrondes van de Europa ...

201
201
Westerlo heeft nu ook opvolger Piedfort beet

Het is al een zeer drukke transferzomer geweest voor Westerlo. De Kemphanen zagen tot dusver maar ...

26
26
Van Bommel zorgt meteen voor énorme verdeeldheid

De Rode Duivels lijken na het vertrek van Rudi Garcia niet lang te moeten wachten op een nieuwe ...

505
505
Lamine Yamal zorgt voor opvallende gekte na WK

Lamine Yamal blijft ook naast het veld een fenomeen. De Spaanse wereldkampioen zorgde tijdens de ...

44
44
'Nieuwe grootmacht mengt zich in strijd om De Ketelaere'

Na de uitschakeling op het WK maakten verschillende Rode Duivels al toptransfers. Youri Tielemans ...

211
211
'Droomtransfer Karetsas nadert: Genk krijgt hoger bod'

Bij KRC Genk wordt het nog een zeer drukke zomer. De Limburgers zijn in blijde verwachting van niet ...

258
258
'Club ongenadig: floptransfer niet mee op stage'

De start van het nieuwe seizoen komt stilaan dichtbij, want op 31 juli is er al de eerste afspraak ...

660
660
TRANSFERUURTJE: 'Straffe terugkeer bij Club, nieuwe bondscoach bekend'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

452
452
Kompany slaat iedereen met verstomming: “Nooit gezien”

EVincent Kompany kende afgelopen seizoen een topperiode bij Bayern München. De Duitse ...

225
225
Beruchte lijst Van Gucht zwaar onder vuur: "Niet eerlijk!"

De veelbesproken 'lijst' van Ruben Van Gucht blijft stof doen opwaaien. Dit keer is het niet een ...

90
90
Woedende Vrancken vloekt meteen na debuut bij Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV en de oefenmeester ging naar Hearts. De ...

146
146
‘Zulte wrijft zich in de handen na straffe miljoenendeal’

Zulte Waregem hoopt volgend seizoen zonder zorgen mee te draaien in de Jupiler Pro League. Essevee ...

153
153
'Verrassende wending omtent toekomst van Broos'

Hugo Broos kende een waanzinnig WK met Zuid-Afrika, waar hij de groepsfase wist te overleven. Alweer ...

178
178
Albert ziet meteen enorm probleem voor Van Bommel

Mark van Bommel wordt zoals Stijn Stijnen als eerste aanhaalde de nieuwe bondscoach van de Rode ...

196
196
'Anderlecht gaat voor recorddeal: bod van 10 miljoen'

Gaat Antoine Sibierski weldra de duurste ingaande transfer ooit afronden van RSC Anderlecht? Als we ...

572
572

Meer sportnieuws