'Fredberg beslist: grootverdiener moet weg'

3244 stemmen
'Fredberg beslist: grootverdiener moet weg'

Je kon al lezen dat een zevental spelers RSC Anderlecht deze maand nog mogen verlaten, maar zo een vaart zal het niet gaan lopen. Al gaat er komende zomer wellicht nog veel meer gebeuren. La Dernière Heure weet dat RSCA in januari wel nog heel graag van een enorm zwaar contract verlost wil geraken.


Adrien Trebel speelt volgend seizoen niet meer voor Anderlecht, dat staat vast. De bijna 32-jarige Fransman heeft een peperduur loon en Fredberg hoopt dat hij de speler nog deze maand kan lozen, zo dat het nog verlost kan geraken van zijn loon. Trebel strijkt de komende vijf maanden immers nog ruim 1 miljoen euro op. Brian Riemer ziet het, net als Vincent Kompany, niet echt zitten in Trebel.

Van hem mag de speler zeker weg, aangezien hij ondertussen toch stilaan vierde keuze is geworden. Amadou Diawara, Majeed Ashimeru en Kristian Arnstad krijgen de voorkeur en dan is Marco Kana ook nog geblesseerd. Hatayspor toonde al interesse, maar Trebel heeft geen interesse. Happen Sporting Charleroi of AA Gent deze maand al toe? Trebel lijkt gratis weg te mogen.

DRAMATISCHE INVALBEURT

Trebel viel gisteren nog dramatisch in bij Anderlecht en de kans lijkt bijzonder klein te zijn dat hij de komende weken nog veel gaat spelen. De middenvelder heeft Anderlecht sinds zijn transfer zes jaar geleden in totaal ongeveer 20 miljoen euro gekost. Loon en transferprijs inbegrepen. Trebel is daarmee misschien wel de duurste speler ooit van de club, maar op het veld kon hij dat nooit waarmaken. Trebel kreeg van Marc Coucke een loon van 2,7 miljoen euro bruto en dat was veruit een van de grootste blunders van de afgelopen vijf jaar.

LEES OOK: Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Een goede keuze van Fredberg?

Meest recent

Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

7
7
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

41
41
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

234
234
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

227
227
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

271
271
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

68
68
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

455
455
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

87
87
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

306
306
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

44
44
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

85
85
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

131
131
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

267
267
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

78
78
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

832
832
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

225
225
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

317
317
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

455
455
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

91
91
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

556
556
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

111
111
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

318
318
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

160
160
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

88
88

Meer sportnieuws