'Fredberg beslist: grootverdiener moet weg'

door
'Fredberg beslist: grootverdiener moet weg'

Je kon al lezen dat een zevental spelers RSC Anderlecht deze maand nog mogen verlaten, maar zo een vaart zal het niet gaan lopen. Al gaat er komende zomer wellicht nog veel meer gebeuren. La Dernière Heure weet dat RSCA in januari wel nog heel graag van een enorm zwaar contract verlost wil geraken.


Adrien Trebel speelt volgend seizoen niet meer voor Anderlecht, dat staat vast. De bijna 32-jarige Fransman heeft een peperduur loon en Fredberg hoopt dat hij de speler nog deze maand kan lozen, zo dat het nog verlost kan geraken van zijn loon. Trebel strijkt de komende vijf maanden immers nog ruim 1 miljoen euro op. Brian Riemer ziet het, net als Vincent Kompany, niet echt zitten in Trebel.

Van hem mag de speler zeker weg, aangezien hij ondertussen toch stilaan vierde keuze is geworden. Amadou Diawara, Majeed Ashimeru en Kristian Arnstad krijgen de voorkeur en dan is Marco Kana ook nog geblesseerd. Hatayspor toonde al interesse, maar Trebel heeft geen interesse. Happen Sporting Charleroi of AA Gent deze maand al toe? Trebel lijkt gratis weg te mogen.

DRAMATISCHE INVALBEURT

Trebel viel gisteren nog dramatisch in bij Anderlecht en de kans lijkt bijzonder klein te zijn dat hij de komende weken nog veel gaat spelen. De middenvelder heeft Anderlecht sinds zijn transfer zes jaar geleden in totaal ongeveer 20 miljoen euro gekost. Loon en transferprijs inbegrepen. Trebel is daarmee misschien wel de duurste speler ooit van de club, maar op het veld kon hij dat nooit waarmaken. Trebel kreeg van Marc Coucke een loon van 2,7 miljoen euro bruto en dat was veruit een van de grootste blunders van de afgelopen vijf jaar.

LEES OOK: Afgang van Anderlecht: data zorgen voor opvallende schets

Een goede keuze van Fredberg?

Meest recent

Scherpen geeft grote Champions League-ambitie Union prijs

Union SG maakt zich klaar voor de Champions League-topper tegen Olympique Marseille. De Belgische ...

0
0
Enorme bom! Club Brugge ontslaat Hayen en haalt Leko in huis

En bom uit Brugge: Nicky Hayen is zopas ontslagen bij Club Brugge. Ivan Leko volgt hem op. Een zeer ...

325
325
Afgang van Anderlecht: data zorgen voor opvallende schets

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van KVC Westerlo. Paars-Wit was nergens en dat gedurende de hele ...

43
43
Verrast Garcia met WK-selectie voor Genkie?

Bij KRC Genk loopt heel wat talent rond. De Limburgers hopen dat een aantal spelers van hen mogen ...

51
51
Union SG ruikt nieuwe stunt: "Wereldklasse!"

Union SG heeft alweer heel erg verrast in de Champions League. Ze wonnen op het veld van PSV en ...

50
50
Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

89
89
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

121
121
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

47
47
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

249
249
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

35
35
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

130
130
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

244
244
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

124
124
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

141
141
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

241
241
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

90
90
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

394
394
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

319
319
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

598
598
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

122
122
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

331
331
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

201
201
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

356
356
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

452
452

Meer sportnieuws