'Fredberg beslist: grootverdiener moet weg'

3244 stemmen
'Fredberg beslist: grootverdiener moet weg'

Je kon al lezen dat een zevental spelers RSC Anderlecht deze maand nog mogen verlaten, maar zo een vaart zal het niet gaan lopen. Al gaat er komende zomer wellicht nog veel meer gebeuren. La Dernière Heure weet dat RSCA in januari wel nog heel graag van een enorm zwaar contract verlost wil geraken.


Adrien Trebel speelt volgend seizoen niet meer voor Anderlecht, dat staat vast. De bijna 32-jarige Fransman heeft een peperduur loon en Fredberg hoopt dat hij de speler nog deze maand kan lozen, zo dat het nog verlost kan geraken van zijn loon. Trebel strijkt de komende vijf maanden immers nog ruim 1 miljoen euro op. Brian Riemer ziet het, net als Vincent Kompany, niet echt zitten in Trebel.

Van hem mag de speler zeker weg, aangezien hij ondertussen toch stilaan vierde keuze is geworden. Amadou Diawara, Majeed Ashimeru en Kristian Arnstad krijgen de voorkeur en dan is Marco Kana ook nog geblesseerd. Hatayspor toonde al interesse, maar Trebel heeft geen interesse. Happen Sporting Charleroi of AA Gent deze maand al toe? Trebel lijkt gratis weg te mogen.

DRAMATISCHE INVALBEURT

Trebel viel gisteren nog dramatisch in bij Anderlecht en de kans lijkt bijzonder klein te zijn dat hij de komende weken nog veel gaat spelen. De middenvelder heeft Anderlecht sinds zijn transfer zes jaar geleden in totaal ongeveer 20 miljoen euro gekost. Loon en transferprijs inbegrepen. Trebel is daarmee misschien wel de duurste speler ooit van de club, maar op het veld kon hij dat nooit waarmaken. Trebel kreeg van Marc Coucke een loon van 2,7 miljoen euro bruto en dat was veruit een van de grootste blunders van de afgelopen vijf jaar.

LEES OOK: Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

Een goede keuze van Fredberg?

Meest recent

Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

6
6
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

9
9
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

161
161
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

261
261
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

86
86
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

65
65
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

331
331
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

301
301
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

340
340
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

115
115
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

146
146
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

598
598
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

75
75
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

136
136
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

263
263
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

300
300
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

288
288
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

88
88
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

62
62
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

295
295
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

116
116
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

296
296
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

471
471
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

81
81
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

66
66

Meer sportnieuws