'Volgende vertrekker in de maak bij Anderlecht'

door
'Volgende vertrekker in de maak bij Anderlecht'

Het beloven nog tien drukke dagen te worden bij Anderlecht, want Paars-Wit heeft nog grote plannen voor het einde van de wintermercato. Het bleef tot dusver nog vrij rustig op de transfermarkt met één inkomende (Dreyer) en één uitgaande transfer (Ait El Hadj), maar daar zal nog verandering in komen. Op beide vlakken zal er nog één en ander gebeuren.


Na de nipte zege in Seraing liet trainer Brian Riemer zich ontvallen dat er de komende dagen nog twee à drie versterkingen verwacht mogen worden, vooral in het offensieve compartiment. Maar er zullen wellicht ook nog enkele spelers vertrekken. Wesley Hoedt en Hendrik Van Crombrugge werden de voorbije weken al op de kant gezet en kregen te horen dat ze op zoek moeten naar een andere werkgever. Maar er mag nog een naam aan het lijstje met mogelijke vertrekkers toegevoegd worden.

Het Laatste Nieuws weet dat Anderlecht zich ook niet zal verzetten als er de komende dagen nog een ploeg komt aankloppen voor Benito Raman. De 28-jarige aanvaller scoorde woensdag nog twee keer tegen Zulte Waregem en stond ook op Seraing in de basis, maar dat komt vooral omdat er door het nakende vertrek van Fabio Silva en de afwezigheid van Lior Refaelov weinig andere opties zijn.

BANK
Eens Anders Dreyer helemaal geïntegreerd is en er nog een aantal aanvallende versterkingen neerstrijken, zal Raman wellicht weer vrede moeten nemen met een rol als invaller. Dat ziet de eenmalige Rode Duivel zelf ook niet echt zitten en daardoor hintte hij de voorbije maanden al een paar keer naar een mogelijke transfer. De enige vraag is of er zich de komende dagen nog een uitweg zal melden.

LEES OOK: RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Moet Anderlecht Raman laten vertrekken?

Meest recent

De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

11
11
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

82
82
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

2
2
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

162
162
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

95
95
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

98
98
Vannieuwkerke geeft inkijk in financiën: absurd unicum

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

23
23
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

141
141
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

48
48
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

190
190
Van Gucht zorgt voor absolute toptransfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

34
34
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

70
70
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

100
100
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

76
76
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

66
66
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

552
552
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

54
54
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

70
70
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

264
264
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

153
153
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

54
54
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

194
194
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

212
212
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

211
211

Meer sportnieuws