'Volgende vertrekker in de maak bij Anderlecht'

849 stemmen
'Volgende vertrekker in de maak bij Anderlecht'

Het beloven nog tien drukke dagen te worden bij Anderlecht, want Paars-Wit heeft nog grote plannen voor het einde van de wintermercato. Het bleef tot dusver nog vrij rustig op de transfermarkt met één inkomende (Dreyer) en één uitgaande transfer (Ait El Hadj), maar daar zal nog verandering in komen. Op beide vlakken zal er nog één en ander gebeuren.


Na de nipte zege in Seraing liet trainer Brian Riemer zich ontvallen dat er de komende dagen nog twee à drie versterkingen verwacht mogen worden, vooral in het offensieve compartiment. Maar er zullen wellicht ook nog enkele spelers vertrekken. Wesley Hoedt en Hendrik Van Crombrugge werden de voorbije weken al op de kant gezet en kregen te horen dat ze op zoek moeten naar een andere werkgever. Maar er mag nog een naam aan het lijstje met mogelijke vertrekkers toegevoegd worden.

Het Laatste Nieuws weet dat Anderlecht zich ook niet zal verzetten als er de komende dagen nog een ploeg komt aankloppen voor Benito Raman. De 28-jarige aanvaller scoorde woensdag nog twee keer tegen Zulte Waregem en stond ook op Seraing in de basis, maar dat komt vooral omdat er door het nakende vertrek van Fabio Silva en de afwezigheid van Lior Refaelov weinig andere opties zijn.

BANK
Eens Anders Dreyer helemaal geïntegreerd is en er nog een aantal aanvallende versterkingen neerstrijken, zal Raman wellicht weer vrede moeten nemen met een rol als invaller. Dat ziet de eenmalige Rode Duivel zelf ook niet echt zitten en daardoor hintte hij de voorbije maanden al een paar keer naar een mogelijke transfer. De enige vraag is of er zich de komende dagen nog een uitweg zal melden.

LEES OOK: 'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

Moet Anderlecht Raman laten vertrekken?

Meest recent

Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

3
3
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

114
114
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

114
114
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

104
104
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

278
278
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

469
469
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

303
303
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3218
3218
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

58
58
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

63
63
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

139
139
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

53
53
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

188
188
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

67
67
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

22
22
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

203
203
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

191
191
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

167
167
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

101
101
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

35
35
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

115
115
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

122
122
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

125
125
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

120
120
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

251
251

Meer sportnieuws