'Volgende vertrekker in de maak bij Anderlecht'

849
'Volgende vertrekker in de maak bij Anderlecht'

Het beloven nog tien drukke dagen te worden bij Anderlecht, want Paars-Wit heeft nog grote plannen voor het einde van de wintermercato. Het bleef tot dusver nog vrij rustig op de transfermarkt met één inkomende (Dreyer) en één uitgaande transfer (Ait El Hadj), maar daar zal nog verandering in komen. Op beide vlakken zal er nog één en ander gebeuren.


Na de nipte zege in Seraing liet trainer Brian Riemer zich ontvallen dat er de komende dagen nog twee à drie versterkingen verwacht mogen worden, vooral in het offensieve compartiment. Maar er zullen wellicht ook nog enkele spelers vertrekken. Wesley Hoedt en Hendrik Van Crombrugge werden de voorbije weken al op de kant gezet en kregen te horen dat ze op zoek moeten naar een andere werkgever. Maar er mag nog een naam aan het lijstje met mogelijke vertrekkers toegevoegd worden.

Het Laatste Nieuws weet dat Anderlecht zich ook niet zal verzetten als er de komende dagen nog een ploeg komt aankloppen voor Benito Raman. De 28-jarige aanvaller scoorde woensdag nog twee keer tegen Zulte Waregem en stond ook op Seraing in de basis, maar dat komt vooral omdat er door het nakende vertrek van Fabio Silva en de afwezigheid van Lior Refaelov weinig andere opties zijn.

BANK
Eens Anders Dreyer helemaal geïntegreerd is en er nog een aantal aanvallende versterkingen neerstrijken, zal Raman wellicht weer vrede moeten nemen met een rol als invaller. Dat ziet de eenmalige Rode Duivel zelf ook niet echt zitten en daardoor hintte hij de voorbije maanden al een paar keer naar een mogelijke transfer. De enige vraag is of er zich de komende dagen nog een uitweg zal melden.

LEES OOK: Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Moet Anderlecht Raman laten vertrekken?

Meest recent

OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

12
12
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

40
40
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

24
24
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

12
12
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

37
37
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

32
32
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

83
83
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

186
186
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

12
12
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

80
80
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

28
28
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

257
257
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

105
105
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

47
47
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

31
31
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

73
73
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

175
175
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

52
52
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

41
41
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

125
125
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

71
71
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

108
108
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

63
63
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

54
54

Meer sportnieuws