'Volgende vertrekker in de maak bij Anderlecht'

door
'Volgende vertrekker in de maak bij Anderlecht'

Het beloven nog tien drukke dagen te worden bij Anderlecht, want Paars-Wit heeft nog grote plannen voor het einde van de wintermercato. Het bleef tot dusver nog vrij rustig op de transfermarkt met één inkomende (Dreyer) en één uitgaande transfer (Ait El Hadj), maar daar zal nog verandering in komen. Op beide vlakken zal er nog één en ander gebeuren.


Na de nipte zege in Seraing liet trainer Brian Riemer zich ontvallen dat er de komende dagen nog twee à drie versterkingen verwacht mogen worden, vooral in het offensieve compartiment. Maar er zullen wellicht ook nog enkele spelers vertrekken. Wesley Hoedt en Hendrik Van Crombrugge werden de voorbije weken al op de kant gezet en kregen te horen dat ze op zoek moeten naar een andere werkgever. Maar er mag nog een naam aan het lijstje met mogelijke vertrekkers toegevoegd worden.

Het Laatste Nieuws weet dat Anderlecht zich ook niet zal verzetten als er de komende dagen nog een ploeg komt aankloppen voor Benito Raman. De 28-jarige aanvaller scoorde woensdag nog twee keer tegen Zulte Waregem en stond ook op Seraing in de basis, maar dat komt vooral omdat er door het nakende vertrek van Fabio Silva en de afwezigheid van Lior Refaelov weinig andere opties zijn.

BANK
Eens Anders Dreyer helemaal geïntegreerd is en er nog een aantal aanvallende versterkingen neerstrijken, zal Raman wellicht weer vrede moeten nemen met een rol als invaller. Dat ziet de eenmalige Rode Duivel zelf ook niet echt zitten en daardoor hintte hij de voorbije maanden al een paar keer naar een mogelijke transfer. De enige vraag is of er zich de komende dagen nog een uitweg zal melden.

LEES OOK: Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Moet Anderlecht Raman laten vertrekken?

Meest recent

Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

9
9
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

14
14
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

282
282
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

195
195
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

94
94
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

309
309
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

110
110
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

200
200
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

158
158
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

108
108
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

83
83
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

98
98
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

114
114
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

64
64
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

269
269
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

85
85
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

147
147
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

144
144
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

483
483
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

368
368
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

510
510
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

451
451
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

377
377
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

413
413
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

110
110

Meer sportnieuws