Riemer laat RSCA-fans watertanden met transferuitspraak

door
Riemer laat RSCA-fans watertanden met transferuitspraak

RSC Anderlecht won met 0-1 van Seraing en dat was een verdiende zege. De Brusselaar speelden zeker niet geweldig, maar waren wel stevig baas op het veld van Seraing. Mario Stroeykens was de matchwinnaar. Trainer Brian Riemer was uiteraard zeer tevreden na de zege én hij had transfernieuws te melden.


Anderlecht speelde verzorgd voetbal en probeerde druk te zetten. Spelers als Anders Dreyer, Yari Verschaeren en Mario Stroeykens waren lichtpunten. Anderzijds was Amadou Diawara weer niet overtuigend en viel Adrien Trebel dramatisch in. Anderlecht speelde bij momenten goed tot aan de zestien, maar het is duidelijk dat het daar présence mist. Paars-Wit heeft héél dringend een spits nodig die er liefst is voor de match van komende zondag tegen Royal Antwerp FC.

GEEN GEWELDIGE PARTIJ

Riemer sprak na de zege bij RTBF. "Ik ben heel erg blij met deze overwinning. Iedereen die naar de wedstrijd keek kon zien dat je in deze omstandigheden geen geweldige partij kon spelen. Vandaag speelden we met ons hart en we bleven alles geven. Daarom is het geweldig dat de jongens de zege nog wisten binnen te halen", aldus de coach.

Vooral die mentaliteit was belangrijk voor Riemer. "Ik bekeek de statistieken. Seraing verliest zelden met meer dan een tegengoal in eigen huis. Standard speelde hier bijvoorbeeld 1-1. Het feit dat de spelers bleven strijden, dat stemde mij het meest trots." Anderlecht staat zo plots op vier punten van een achtste plaats. Voorlopig hoef het even niet meer naar onderen te kijken. Volgende week komt Royal Antwerp FC, zonder geschorste Vincent Janssen, naar het Lotto Park.

Tot slot sprak hij ook over de mercato bij Sporza. De fans mogen nog wat verwachten. "En ik heb er alle vertrouwen in dat mijn kern versterkt zal worden de komende weken, met 2 à 3 spelers. Vooral in het aanvallende compartiment hebben we wat versterking nodig, want daar zijn we een paar jongens verloren." De fans van RSCA kijken er nu al naar uit.

LEES OOK: 'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

Verwacht je nog grote transfers bij RSCA?

Meest recent

'Kompany helemaal verloren: monstertransfer in de maak'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

0
0
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

827
827
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

34
34
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

113
113
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

123
123
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

317
317
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

341
341
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

197
197
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

243
243
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

87
87
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

193
193
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

887
887
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

203
203
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

52
52
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

43
43
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

329
329
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

293
293
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

168
168
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

402
402
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

355
355
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

235
235
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

69
69
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

396
396
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

134
134
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

77
77

Meer sportnieuws