Riemer laat RSCA-fans watertanden met transferuitspraak

942
Riemer laat RSCA-fans watertanden met transferuitspraak

RSC Anderlecht won met 0-1 van Seraing en dat was een verdiende zege. De Brusselaar speelden zeker niet geweldig, maar waren wel stevig baas op het veld van Seraing. Mario Stroeykens was de matchwinnaar. Trainer Brian Riemer was uiteraard zeer tevreden na de zege én hij had transfernieuws te melden.


Anderlecht speelde verzorgd voetbal en probeerde druk te zetten. Spelers als Anders Dreyer, Yari Verschaeren en Mario Stroeykens waren lichtpunten. Anderzijds was Amadou Diawara weer niet overtuigend en viel Adrien Trebel dramatisch in. Anderlecht speelde bij momenten goed tot aan de zestien, maar het is duidelijk dat het daar présence mist. Paars-Wit heeft héél dringend een spits nodig die er liefst is voor de match van komende zondag tegen Royal Antwerp FC.

GEEN GEWELDIGE PARTIJ

Riemer sprak na de zege bij RTBF. "Ik ben heel erg blij met deze overwinning. Iedereen die naar de wedstrijd keek kon zien dat je in deze omstandigheden geen geweldige partij kon spelen. Vandaag speelden we met ons hart en we bleven alles geven. Daarom is het geweldig dat de jongens de zege nog wisten binnen te halen", aldus de coach.

Vooral die mentaliteit was belangrijk voor Riemer. "Ik bekeek de statistieken. Seraing verliest zelden met meer dan een tegengoal in eigen huis. Standard speelde hier bijvoorbeeld 1-1. Het feit dat de spelers bleven strijden, dat stemde mij het meest trots." Anderlecht staat zo plots op vier punten van een achtste plaats. Voorlopig hoef het even niet meer naar onderen te kijken. Volgende week komt Royal Antwerp FC, zonder geschorste Vincent Janssen, naar het Lotto Park.

Tot slot sprak hij ook over de mercato bij Sporza. De fans mogen nog wat verwachten. "En ik heb er alle vertrouwen in dat mijn kern versterkt zal worden de komende weken, met 2 à 3 spelers. Vooral in het aanvallende compartiment hebben we wat versterking nodig, want daar zijn we een paar jongens verloren." De fans van RSCA kijken er nu al naar uit.

LEES OOK: Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Verwacht je nog grote transfers bij RSCA?

Meest recent

'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

44
44
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

11
11
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

89
89
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

26
26
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

17
17
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

76
76
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

85
85
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

49
49
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

39
39
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

46
46
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

54
54
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

300
300
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

56
56
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

48
48
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

132
132
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

85
85
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

140
140
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

173
173
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

66
66
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

75
75
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

374
374
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

1007
1007
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

105
105
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

30
30
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

202
202

Meer sportnieuws