Riemer laat RSCA-fans watertanden met transferuitspraak

door
Riemer laat RSCA-fans watertanden met transferuitspraak

RSC Anderlecht won met 0-1 van Seraing en dat was een verdiende zege. De Brusselaar speelden zeker niet geweldig, maar waren wel stevig baas op het veld van Seraing. Mario Stroeykens was de matchwinnaar. Trainer Brian Riemer was uiteraard zeer tevreden na de zege én hij had transfernieuws te melden.


Anderlecht speelde verzorgd voetbal en probeerde druk te zetten. Spelers als Anders Dreyer, Yari Verschaeren en Mario Stroeykens waren lichtpunten. Anderzijds was Amadou Diawara weer niet overtuigend en viel Adrien Trebel dramatisch in. Anderlecht speelde bij momenten goed tot aan de zestien, maar het is duidelijk dat het daar présence mist. Paars-Wit heeft héél dringend een spits nodig die er liefst is voor de match van komende zondag tegen Royal Antwerp FC.

GEEN GEWELDIGE PARTIJ

Riemer sprak na de zege bij RTBF. "Ik ben heel erg blij met deze overwinning. Iedereen die naar de wedstrijd keek kon zien dat je in deze omstandigheden geen geweldige partij kon spelen. Vandaag speelden we met ons hart en we bleven alles geven. Daarom is het geweldig dat de jongens de zege nog wisten binnen te halen", aldus de coach.

Vooral die mentaliteit was belangrijk voor Riemer. "Ik bekeek de statistieken. Seraing verliest zelden met meer dan een tegengoal in eigen huis. Standard speelde hier bijvoorbeeld 1-1. Het feit dat de spelers bleven strijden, dat stemde mij het meest trots." Anderlecht staat zo plots op vier punten van een achtste plaats. Voorlopig hoef het even niet meer naar onderen te kijken. Volgende week komt Royal Antwerp FC, zonder geschorste Vincent Janssen, naar het Lotto Park.

Tot slot sprak hij ook over de mercato bij Sporza. De fans mogen nog wat verwachten. "En ik heb er alle vertrouwen in dat mijn kern versterkt zal worden de komende weken, met 2 à 3 spelers. Vooral in het aanvallende compartiment hebben we wat versterking nodig, want daar zijn we een paar jongens verloren." De fans van RSCA kijken er nu al naar uit.

LEES OOK: KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

Verwacht je nog grote transfers bij RSCA?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

11
11
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

62
62
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

77
77
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

100
100
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

238
238
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

51
51
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

513
513
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

274
274
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

113
113
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

278
278
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

200
200
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

351
351
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

342
342
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

465
465
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

206
206
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

96
96
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

407
407
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

375
375
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

146
146
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

284
284
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

220
220
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

292
292
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

165
165

Meer sportnieuws