Riemer laat RSCA-fans watertanden met transferuitspraak

door
Riemer laat RSCA-fans watertanden met transferuitspraak

RSC Anderlecht won met 0-1 van Seraing en dat was een verdiende zege. De Brusselaar speelden zeker niet geweldig, maar waren wel stevig baas op het veld van Seraing. Mario Stroeykens was de matchwinnaar. Trainer Brian Riemer was uiteraard zeer tevreden na de zege én hij had transfernieuws te melden.


Anderlecht speelde verzorgd voetbal en probeerde druk te zetten. Spelers als Anders Dreyer, Yari Verschaeren en Mario Stroeykens waren lichtpunten. Anderzijds was Amadou Diawara weer niet overtuigend en viel Adrien Trebel dramatisch in. Anderlecht speelde bij momenten goed tot aan de zestien, maar het is duidelijk dat het daar présence mist. Paars-Wit heeft héél dringend een spits nodig die er liefst is voor de match van komende zondag tegen Royal Antwerp FC.

GEEN GEWELDIGE PARTIJ

Riemer sprak na de zege bij RTBF. "Ik ben heel erg blij met deze overwinning. Iedereen die naar de wedstrijd keek kon zien dat je in deze omstandigheden geen geweldige partij kon spelen. Vandaag speelden we met ons hart en we bleven alles geven. Daarom is het geweldig dat de jongens de zege nog wisten binnen te halen", aldus de coach.

Vooral die mentaliteit was belangrijk voor Riemer. "Ik bekeek de statistieken. Seraing verliest zelden met meer dan een tegengoal in eigen huis. Standard speelde hier bijvoorbeeld 1-1. Het feit dat de spelers bleven strijden, dat stemde mij het meest trots." Anderlecht staat zo plots op vier punten van een achtste plaats. Voorlopig hoef het even niet meer naar onderen te kijken. Volgende week komt Royal Antwerp FC, zonder geschorste Vincent Janssen, naar het Lotto Park.

Tot slot sprak hij ook over de mercato bij Sporza. De fans mogen nog wat verwachten. "En ik heb er alle vertrouwen in dat mijn kern versterkt zal worden de komende weken, met 2 à 3 spelers. Vooral in het aanvallende compartiment hebben we wat versterking nodig, want daar zijn we een paar jongens verloren." De fans van RSCA kijken er nu al naar uit.

LEES OOK: Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Verwacht je nog grote transfers bij RSCA?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

22
22
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

54
54
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

101
101
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

171
171
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

236
236
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

93
93
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

68
68
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

169
169
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

502
502
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

196
196
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

734
734
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

186
186
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

128
128
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

158
158
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

235
235
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

660
660
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

67
67
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

370
370
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

317
317
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

184
184
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

429
429
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

203
203
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

73
73
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

55
55
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

325
325

Meer sportnieuws