Riemer laat RSCA-fans watertanden met transferuitspraak

door
Riemer laat RSCA-fans watertanden met transferuitspraak

RSC Anderlecht won met 0-1 van Seraing en dat was een verdiende zege. De Brusselaar speelden zeker niet geweldig, maar waren wel stevig baas op het veld van Seraing. Mario Stroeykens was de matchwinnaar. Trainer Brian Riemer was uiteraard zeer tevreden na de zege én hij had transfernieuws te melden.


Anderlecht speelde verzorgd voetbal en probeerde druk te zetten. Spelers als Anders Dreyer, Yari Verschaeren en Mario Stroeykens waren lichtpunten. Anderzijds was Amadou Diawara weer niet overtuigend en viel Adrien Trebel dramatisch in. Anderlecht speelde bij momenten goed tot aan de zestien, maar het is duidelijk dat het daar présence mist. Paars-Wit heeft héél dringend een spits nodig die er liefst is voor de match van komende zondag tegen Royal Antwerp FC.

GEEN GEWELDIGE PARTIJ

Riemer sprak na de zege bij RTBF. "Ik ben heel erg blij met deze overwinning. Iedereen die naar de wedstrijd keek kon zien dat je in deze omstandigheden geen geweldige partij kon spelen. Vandaag speelden we met ons hart en we bleven alles geven. Daarom is het geweldig dat de jongens de zege nog wisten binnen te halen", aldus de coach.

Vooral die mentaliteit was belangrijk voor Riemer. "Ik bekeek de statistieken. Seraing verliest zelden met meer dan een tegengoal in eigen huis. Standard speelde hier bijvoorbeeld 1-1. Het feit dat de spelers bleven strijden, dat stemde mij het meest trots." Anderlecht staat zo plots op vier punten van een achtste plaats. Voorlopig hoef het even niet meer naar onderen te kijken. Volgende week komt Royal Antwerp FC, zonder geschorste Vincent Janssen, naar het Lotto Park.

Tot slot sprak hij ook over de mercato bij Sporza. De fans mogen nog wat verwachten. "En ik heb er alle vertrouwen in dat mijn kern versterkt zal worden de komende weken, met 2 à 3 spelers. Vooral in het aanvallende compartiment hebben we wat versterking nodig, want daar zijn we een paar jongens verloren." De fans van RSCA kijken er nu al naar uit.

LEES OOK: Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Verwacht je nog grote transfers bij RSCA?

Meest recent

Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

4
4
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

34
34
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

55
55
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

66
66
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

84
84
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

198
198
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

258
258
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

25
25
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

77
77
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

132
132
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

143
143
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

122
122
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

84
84
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

496
496
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

317
317
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

90
90
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

883
883
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

130
130
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

174
174
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

334
334
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

189
189
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

86
86
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

876
876
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

394
394

Meer sportnieuws