Schaamrood op Brugse wangen: "Hij speelt als een pattatenzak"

door
Schaamrood op Brugse wangen:

Club Brugge stond zondagavond behoorlijk zwaar onder druk voor de komst van Sporting Charleroi. De laatste competitiezege dateerde alweer van eind oktober en daar moest zo snel mogelijk verandering in komen. Maar al in de openingsfase liep het helemaal fout voor de regerende kampioen.


Na amper twee minuten zorgde Ken Nkuba voor een eerste waarschuwingsschot van de bezoekers. Dat bleek de thuisploeg echter niet wakker te schudden. Na amper een kwartier spelen kwamen de Carolo's dan toch op voorsprong. Zo kreeg Youssouph Badji veel ruimte om na een rebound de 0-1 te scoren tegen zijn moederclub. En vervolgens ging het van kwaad naar erger.

Adem Zorgane en Joris Kayembe brachten de Brugse defensie in verlegenheid en via Brandon Mechele hobbelde de bal in eigen doel: 0-2. Club had weliswaar nog voldoende tijd om het tij te keren. Maar terwijl Charleroi goed bleef combineren, kreeg Blauw-Zwart amper een goede actie in mekaar geknutseld. Pas in de extra tijd zorgde Noa Lang voor de aansluitingstreffer nadat een penalty uit de lucht kwam vallen.

BLEKE VANAKEN
Op de sociale media waren de reacties dan ook navenant. Niet in het minst vanuit de eigen achterban was de kritiek vlijmscherp. Heel wat spelers kregen de volle lading, zo ook Hans Vanaken. De Brugse aanvoerder is nu al een tijdje uit vorm en kon zijn team andermaal niet bij de hand nemen. Bovendien slaagt de Rode Duivel er als aanvoerder niet in om zijn ploegmaats vocaal te vuren. Hij kreeg dan ook heel wat kritiek over zich heen, al vielen uiteraard nog veel meer Bruggelingen door de mand.

LEES OOK: Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Vanaken is niet geschikt als aanvoerder ...

Meest recent

Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

27
27
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

52
52
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

101
101
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

205
205
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

113
113
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

59
59
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

33
33
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

346
346
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

568
568
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

310
310
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

98
98
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

107
107
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

408
408
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

160
160
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

250
250
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

108
108
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

269
269
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

466
466
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

196
196
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

68
68
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

574
574
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

113
113
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

118
118
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

66
66

Meer sportnieuws