Statement Antwerp: "Beste voetbal van seizoen"

door
Statement Antwerp:

Antwerp FC heeft zondagmiddag gepast gereageerd na de overwinning van Union SG zaterdagavond tegen OH Leuven. Zo slaagde de Great Old er in om de drie punten thuis te houden op een overtuigende manier. Standard werd in de Bosuil immers getrakteerd op een 4-1-pandoering.


Door de nipte zege van Union moest RAFC zelf winnen om de tweede plaats in het vizier te houden. En de thuisploeg slaagde er ook in om de wedstrijd al snel naar zich toe te trekken. Na enkele minuten al wist Vincent Janssen de score te openen. Uiteindelijk kon Antwerp met een comfortabele 3-1-voorsprong gaan rusten. Omdat de Luikenaars vlak na de pauze ook nog een rode kaart kregen, kwam de zege nadien op geen enkel moment meer in gevaar.

Een duidelijk statement dus van Antwerp en dat terwijl er momenteel heel wat krachten in de lappenmand liggen. Kapitein Toby Alderweireld was dan ook trots op zijn ploeg. "We spelen ons beste voetbal van dit seizoen terwijl de helft van de ploeg er nog niet is", klonk het bij Gazet van Antwerpen. "Er komen nu nog enkele jongens terug, dus het kan alleen maar verbeteren. We hebben een goeie mix van ervaring en jonge jongens en nu moeten we de flow vasthouden."

VOETBAL Á LA VAN BOMMEL
Coach Mark van Bommel was iets bescheidener in zijn reactie. Maar ook hij kon niet anders dan tevreden zijn. "Ik ga er geen superlatieven tegenaan gooien of zeggen dat wij het beste voetbal van België spelen. Dat is aan jullie om te doen. We spelen wel zoals ik het ook wou als voetballer: agressief, kort, voorwaarts gericht, dynamisch en met mooie balkunstjes en aanvallen."

LEES OOK: Paul Gheysens aan zet: verkoop Antwerp in 2026?

Antwerp gaat nog meedoen voor de titel ...

Meest recent

'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

75
75
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

102
102
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

65
65
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

48
48
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

186
186
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

46
46
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

440
440
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

144
144
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

177
177
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

54
54
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

103
103
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

117
117
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

123
123
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

97
97
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

38
38
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

210
210
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

357
357
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

561
561
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

468
468
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

387
387
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

438
438
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

429
429
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

685
685
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

647
647
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

152
152

Meer sportnieuws