Statement Antwerp: "Beste voetbal van seizoen"

316 stemmen
Statement Antwerp:

Antwerp FC heeft zondagmiddag gepast gereageerd na de overwinning van Union SG zaterdagavond tegen OH Leuven. Zo slaagde de Great Old er in om de drie punten thuis te houden op een overtuigende manier. Standard werd in de Bosuil immers getrakteerd op een 4-1-pandoering.


Door de nipte zege van Union moest RAFC zelf winnen om de tweede plaats in het vizier te houden. En de thuisploeg slaagde er ook in om de wedstrijd al snel naar zich toe te trekken. Na enkele minuten al wist Vincent Janssen de score te openen. Uiteindelijk kon Antwerp met een comfortabele 3-1-voorsprong gaan rusten. Omdat de Luikenaars vlak na de pauze ook nog een rode kaart kregen, kwam de zege nadien op geen enkel moment meer in gevaar.

Een duidelijk statement dus van Antwerp en dat terwijl er momenteel heel wat krachten in de lappenmand liggen. Kapitein Toby Alderweireld was dan ook trots op zijn ploeg. "We spelen ons beste voetbal van dit seizoen terwijl de helft van de ploeg er nog niet is", klonk het bij Gazet van Antwerpen. "Er komen nu nog enkele jongens terug, dus het kan alleen maar verbeteren. We hebben een goeie mix van ervaring en jonge jongens en nu moeten we de flow vasthouden."

VOETBAL Á LA VAN BOMMEL
Coach Mark van Bommel was iets bescheidener in zijn reactie. Maar ook hij kon niet anders dan tevreden zijn. "Ik ga er geen superlatieven tegenaan gooien of zeggen dat wij het beste voetbal van België spelen. Dat is aan jullie om te doen. We spelen wel zoals ik het ook wou als voetballer: agressief, kort, voorwaarts gericht, dynamisch en met mooie balkunstjes en aanvallen."

LEES OOK: TU: 'Trainersbommen Chelsea en Antwerp, tweetal wil weg bij Club'

Antwerp gaat nog meedoen voor de titel ...

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

42
42
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

56
56
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

21
21
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

56
56
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

182
182
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

397
397
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

62
62
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

257
257
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

390
390
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

351
351
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

350
350
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

261
261
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

236
236
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

455
455
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

310
310
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

289
289
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

304
304
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

79
79
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

196
196
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

198
198
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

178
178
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

62
62
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

322
322
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

502
502

Meer sportnieuws