Statement Antwerp: "Beste voetbal van seizoen"

316
Statement Antwerp:

Antwerp FC heeft zondagmiddag gepast gereageerd na de overwinning van Union SG zaterdagavond tegen OH Leuven. Zo slaagde de Great Old er in om de drie punten thuis te houden op een overtuigende manier. Standard werd in de Bosuil immers getrakteerd op een 4-1-pandoering.


Door de nipte zege van Union moest RAFC zelf winnen om de tweede plaats in het vizier te houden. En de thuisploeg slaagde er ook in om de wedstrijd al snel naar zich toe te trekken. Na enkele minuten al wist Vincent Janssen de score te openen. Uiteindelijk kon Antwerp met een comfortabele 3-1-voorsprong gaan rusten. Omdat de Luikenaars vlak na de pauze ook nog een rode kaart kregen, kwam de zege nadien op geen enkel moment meer in gevaar.

Een duidelijk statement dus van Antwerp en dat terwijl er momenteel heel wat krachten in de lappenmand liggen. Kapitein Toby Alderweireld was dan ook trots op zijn ploeg. "We spelen ons beste voetbal van dit seizoen terwijl de helft van de ploeg er nog niet is", klonk het bij Gazet van Antwerpen. "Er komen nu nog enkele jongens terug, dus het kan alleen maar verbeteren. We hebben een goeie mix van ervaring en jonge jongens en nu moeten we de flow vasthouden."

VOETBAL Á LA VAN BOMMEL
Coach Mark van Bommel was iets bescheidener in zijn reactie. Maar ook hij kon niet anders dan tevreden zijn. "Ik ga er geen superlatieven tegenaan gooien of zeggen dat wij het beste voetbal van België spelen. Dat is aan jullie om te doen. We spelen wel zoals ik het ook wou als voetballer: agressief, kort, voorwaarts gericht, dynamisch en met mooie balkunstjes en aanvallen."

LEES OOK: Grote zorgen bij Courtois en Gerzig: "Ontzettend bang"

Antwerp gaat nog meedoen voor de titel ...

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

41
41
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

40
40
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

36
36
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

32
32
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

12
12
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

65
65
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

135
135
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

129
129
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

274
274
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

260
260
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

117
117
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

123
123
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

217
217
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

177
177
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

251
251
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

309
309
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

211
211
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

111
111
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

98
98
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

255
255
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

140
140
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

242
242
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

982
982

Meer sportnieuws