Real-icoon begraaft Hazard: "Praktisch al een ex-speler"

door
Real-icoon begraaft Hazard:

In de Spaanse Primera Division gaat titelverdediger Real Madrid zondagavond op bezoek bij Athletic Bilbao. Eden Hazard moet de verplaatsing naar het Baskenland echter aan zich voorbij laten gaan met een lichte blessure aan de enkel. Al lijkt men bij de Koninklijke sowieso niet meer in de Belg te geloven.


Op zijn persbabbel van zaterdagmiddag maakte coach Carlo Ancelotti bekend dat Hazard niet in de wedstrijdkern zal zitten. Tijdens de training van vrijdag liep de aanvaller namelijk opnieuw een blessure aan de enkel op. De schade zou al bij al nog meevallen, maar de match van zondagavond komt dus sowieso te vroeg. Al is het maar de vraag of hij wel gespeeld zou hebben indien hij fit was.

Na het WK zou Hazard nochtans een goede beurt hebben gemaakt op training. Daar werd hij voor beloond met een basisplaats in het bekerduel op het veld van vierdeklasser CP Cacereño. Maar de Belg kon toen andermaal niet overtuigen. En sindsdien maakte hij geen enkele speelminuut meer. Binnen de club lijkt men het vertrouwen in de voormalige superster van Chelsea dan ook helemaal verloren.

STILAAN EX-SPELER
Pedrag Mijatovic, oud-speler én voormalig technisch directeur bij Real, liet bij een podcast van Marca verstaan dat hij stomverbaasd is door hoe zwak Hazard voor de dag komt in het shirt van de Koninklijke. Hij ziet het dan ook niet meer goed komen. "Wat er met Hazard gebeurt is ongelooflijk, niemand had dit ooit verwacht. Als je nu over hem spreekt, heb je het praktisch al over een ex-speler", aldus Mijatovic.

LEES OOK: Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Hazard kan beter een punt zetten achter zijn carrière ...

Meest recent

Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

27
27
Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

19
19
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

71
71
De Condé gooit transferplannen Genk op tafel

Voor KRC Genk loopt het seizoen voorlopig niet zoals verhoopt. Vorig seizoen waren de Limburgers nog ...

116
116
'Union glundert: David neemt straffe transferbeslissing'

Bijna was Promise David dinsdag opnieuw de held van Union in de Champions League. Hij kwam in de ...

57
57
Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

587
587
Club NXT blijft stunten en klopt Arsenal na thriller

Club Brugge wacht woensdagavond een loodzware opdracht in de Champions League tegen Arsenal. Punten ...

124
124
AA Gent heeft De Mil beet: contractduur bekend

AA Gent kreeg maandag een mokerslag te verwerken met het plotse vertrek van Ivan Leko. De Kroaat ...

300
300
'Anderlecht grijpt naast komst van toptalent'

Anderlecht zal zich in januari vrijwel zeker gaan roeren op de transfermarkt. Daarbij zal sportief ...

100
100
Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

135
135
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

338
338
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

448
448
Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

848
848
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

273
273
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

126
126
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

99
99
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

187
187
Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

274
274
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

138
138
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

112
112
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

424
424
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

327
327
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

387
387

Meer sportnieuws