Real-icoon begraaft Hazard: "Praktisch al een ex-speler"

263 stemmen
Real-icoon begraaft Hazard:

In de Spaanse Primera Division gaat titelverdediger Real Madrid zondagavond op bezoek bij Athletic Bilbao. Eden Hazard moet de verplaatsing naar het Baskenland echter aan zich voorbij laten gaan met een lichte blessure aan de enkel. Al lijkt men bij de Koninklijke sowieso niet meer in de Belg te geloven.


Op zijn persbabbel van zaterdagmiddag maakte coach Carlo Ancelotti bekend dat Hazard niet in de wedstrijdkern zal zitten. Tijdens de training van vrijdag liep de aanvaller namelijk opnieuw een blessure aan de enkel op. De schade zou al bij al nog meevallen, maar de match van zondagavond komt dus sowieso te vroeg. Al is het maar de vraag of hij wel gespeeld zou hebben indien hij fit was.

Na het WK zou Hazard nochtans een goede beurt hebben gemaakt op training. Daar werd hij voor beloond met een basisplaats in het bekerduel op het veld van vierdeklasser CP Cacereño. Maar de Belg kon toen andermaal niet overtuigen. En sindsdien maakte hij geen enkele speelminuut meer. Binnen de club lijkt men het vertrouwen in de voormalige superster van Chelsea dan ook helemaal verloren.

STILAAN EX-SPELER
Pedrag Mijatovic, oud-speler én voormalig technisch directeur bij Real, liet bij een podcast van Marca verstaan dat hij stomverbaasd is door hoe zwak Hazard voor de dag komt in het shirt van de Koninklijke. Hij ziet het dan ook niet meer goed komen. "Wat er met Hazard gebeurt is ongelooflijk, niemand had dit ooit verwacht. Als je nu over hem spreekt, heb je het praktisch al over een ex-speler", aldus Mijatovic.

LEES OOK: 'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Hazard kan beter een punt zetten achter zijn carrière ...

Meest recent

Wat een stunt! Onvermijdelijke Haaland velt Brazilië

Na Duitsland en Nederland is er zondagavond opnieuw een topland gesneuveld op het WK. Ook voor ...

32
32
Zéér misplaatste reactie Pochettino op Balogun-gate

De hele wereld zal dinsdag om 2u met argusogen kijken naar de wedstrijd tussen de Rode Duivels en de ...

205
205
Garcia geeft hint over opstelling: "3 twijfelgevallen"

De Rode Duivels hebben nog een dag om zich klaar te stomen voor hun achtste finale op het WK, waarin ...

59
59
'Strasbourg stelt waanzinnige eis voor Moreira'

Hij moest op dit WK lange tijd geduld oefenen, maar met een sterke invalbeurt tegen Senegal bewees ...

27
27
Ook Garcia schiet met scherp na beslissing van FIFA

Hét nieuws van de dag op het WK was een mokerslag voor de Rode Duivels. Zij moeten voor hun ...

120
120
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

216
216
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

356
356
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

24
24
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

107
107
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

83
83
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

546
546
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

612
612
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

83
83
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

655
655
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

302
302
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

118
118
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

1020
1020
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

927
927
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

163
163
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

340
340
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

144
144
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

660
660
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

209
209
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

145
145
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

966
966

Meer sportnieuws