Real-icoon begraaft Hazard: "Praktisch al een ex-speler"

door
Real-icoon begraaft Hazard:

In de Spaanse Primera Division gaat titelverdediger Real Madrid zondagavond op bezoek bij Athletic Bilbao. Eden Hazard moet de verplaatsing naar het Baskenland echter aan zich voorbij laten gaan met een lichte blessure aan de enkel. Al lijkt men bij de Koninklijke sowieso niet meer in de Belg te geloven.


Op zijn persbabbel van zaterdagmiddag maakte coach Carlo Ancelotti bekend dat Hazard niet in de wedstrijdkern zal zitten. Tijdens de training van vrijdag liep de aanvaller namelijk opnieuw een blessure aan de enkel op. De schade zou al bij al nog meevallen, maar de match van zondagavond komt dus sowieso te vroeg. Al is het maar de vraag of hij wel gespeeld zou hebben indien hij fit was.

Na het WK zou Hazard nochtans een goede beurt hebben gemaakt op training. Daar werd hij voor beloond met een basisplaats in het bekerduel op het veld van vierdeklasser CP Cacereño. Maar de Belg kon toen andermaal niet overtuigen. En sindsdien maakte hij geen enkele speelminuut meer. Binnen de club lijkt men het vertrouwen in de voormalige superster van Chelsea dan ook helemaal verloren.

STILAAN EX-SPELER
Pedrag Mijatovic, oud-speler én voormalig technisch directeur bij Real, liet bij een podcast van Marca verstaan dat hij stomverbaasd is door hoe zwak Hazard voor de dag komt in het shirt van de Koninklijke. Hij ziet het dan ook niet meer goed komen. "Wat er met Hazard gebeurt is ongelooflijk, niemand had dit ooit verwacht. Als je nu over hem spreekt, heb je het praktisch al over een ex-speler", aldus Mijatovic.

LEES OOK: Real stampt tegen schenen met nieuwe klacht bij FIFA

Hazard kan beter een punt zetten achter zijn carrière ...

Meest recent

Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws voor toppers

Europees voetbal staat niet meer op het programma, maar in de competitie volgen de topmatchen elkaar ...

8
8
Club Brugge dropt bommetje: Ordonez verlengt contract

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge, dat tal van sterkhouders zag ...

145
145
'Club Brugge hakt knoop door: meubelstuk mag beschikken'

Nicky Hayen verdedigt vurig de beurtrol tussen de palen bij Club Brugge, terwijl er in de ...

481
481
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

227
227
Hoefkens zet Nederland op stelten: “Kotsmisselijk en triest”

Carl Hoefkens heeft een verleden in België als trainer bij onder meer Club Brugge en Standard ...

110
110
Real stampt tegen schenen met nieuwe klacht bij FIFA

Real Madrid won afgelopen speeldag nipt van Real Sociedad. Dankzij een magistrale Kylian ...

85
85
Twee Belgen sturen ferme boodschap naar Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft veel keuze bij de Belgische nationale ploeg. Naast de ervaren namen ...

99
99
Met de kus van Modric: Saelemaekers grote hit in Milaan

De toekomst van Alexis Saelemaekers werd afgelopen zomer uitvoerig besproken. Verschillende clubs ...

103
103
‘Nasleep horrorbotsing De Cuyper: groot nieuws Lavia’

Maxim De Cuyper maakte afgelopen zomer de overstap van Club Brugge naar Brighton. In de Premier ...

172
172
‘Standard vreest Club Brugge: dubbele uppercut Euvrard’

Standard Luik is aan een nieuw hoofdstuk bezig onder Vincent Euvrard. De vervanger van Mircea Rednic ...

219
219
Kompany clasht weer met Bayern-icoon: “Slaat nergens op!”

Vincent Kompany is met Bayern München perfect aan de Bundesliga begonnen, maar de ambities van ...

182
182
Rode Duivels schrikken na drastische ingreep FIFA

De interlandperiodes komen vaak onder vuur te liggen. De spelers vinden dat de kalender al bomvol ...

209
209
Grote verrassing: databureau voorspelt kansen Club én Union

De League Phase van de Champions League staat voor de deur. Dinsdagavond neemt Union SG het in zijn ...

184
184
Genk troeft buitenland af: oude bekende keert terug

KRC Genk greep de afgelopen seizoenen naast de titel in de Jupiler Pro League, maar dit seizoen zijn ...

174
174
'Anderlecht vloekt: zware schorsing Degreef bekend'

Tristan Degreef pakte al vroeg rood tegen KRC Genk afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. De ...

507
507
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge shockeert, vijf Anderlecht-dossiers’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

582
582
Van Bommel snoeihard: pijnlijke woorden voor eigen zoon

Union SG neemt het dinsdagavond op tegen Union SG in de Champions League. De Brusselse club maakt ...

109
109
CL-zorgen Club Brugge: Hayen doet schietgebedje

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart hoopt de doelen van ...

310
310
Extra troef Rode Duivels: nieuw wapen Doku ontdekt

Jérémy Doku is al jaren een gevestigde naam in de Belgische nationale ploeg. Bij ...

104
104
HVH ziet grote JPL-revelatie: “Kopie van Emile Mpenza”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen onderweg en de analisten kunnen al een eerste beeld ...

189
189
Anderlecht reageert voor het eerst op vertrek Vandenhaute

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit werd vroegtijdig uitgeschakeld in Europa en ...

476
476
Bliksemvertrek Christian Burgess naar Saudi-Arabië?

Christian Burgess is een icoon van Union SG. De aanvoerder ligt momenteel in de lappenmand en de ...

280
280
Haaland legt bommetje: straffe boodschap over KDB

In de Champions League staan deze week weer een pak mooie wedstrijden op het programma. Maar de ...

231
231
Crisisplan Anderlecht: duo dreigt gratis te vertrekken

RSC Anderlecht cashte in het slot van de zomermercato nog stevig op Jan-Carlo Simic en Kasper ...

317
317
'Keeperscircus Club: nieuw element werpt ander licht'

Het keepers-rotatieplan bij Club Brugge blijft de gemoederen bedaren. Zeker nu Nordin Jackers voor ...

455
455

Meer sportnieuws