Real-icoon begraaft Hazard: "Praktisch al een ex-speler"

door
Real-icoon begraaft Hazard:

In de Spaanse Primera Division gaat titelverdediger Real Madrid zondagavond op bezoek bij Athletic Bilbao. Eden Hazard moet de verplaatsing naar het Baskenland echter aan zich voorbij laten gaan met een lichte blessure aan de enkel. Al lijkt men bij de Koninklijke sowieso niet meer in de Belg te geloven.


Op zijn persbabbel van zaterdagmiddag maakte coach Carlo Ancelotti bekend dat Hazard niet in de wedstrijdkern zal zitten. Tijdens de training van vrijdag liep de aanvaller namelijk opnieuw een blessure aan de enkel op. De schade zou al bij al nog meevallen, maar de match van zondagavond komt dus sowieso te vroeg. Al is het maar de vraag of hij wel gespeeld zou hebben indien hij fit was.

Na het WK zou Hazard nochtans een goede beurt hebben gemaakt op training. Daar werd hij voor beloond met een basisplaats in het bekerduel op het veld van vierdeklasser CP Cacereño. Maar de Belg kon toen andermaal niet overtuigen. En sindsdien maakte hij geen enkele speelminuut meer. Binnen de club lijkt men het vertrouwen in de voormalige superster van Chelsea dan ook helemaal verloren.

STILAAN EX-SPELER
Pedrag Mijatovic, oud-speler én voormalig technisch directeur bij Real, liet bij een podcast van Marca verstaan dat hij stomverbaasd is door hoe zwak Hazard voor de dag komt in het shirt van de Koninklijke. Hij ziet het dan ook niet meer goed komen. "Wat er met Hazard gebeurt is ongelooflijk, niemand had dit ooit verwacht. Als je nu over hem spreekt, heb je het praktisch al over een ex-speler", aldus Mijatovic.

LEES OOK: Courtois verbaast Spaanse pers alweer en wacht beloning

Hazard kan beter een punt zetten achter zijn carrière ...

Meest recent

Lierse blijft imponeren en zet indrukwekkende remonte voort

Lierse SK heeft zaterdag een derde opeenvolgende overwinning geboekt. In eigen huis klopten de ...

1
1
Standard knalt PO1 binnen ondanks late Brugse stormprik

Standard heeft op het veld van Cercle Brugge een knappe en bijzonder efficiënte zege geboekt. ...

24
24
Manchester City gooit titelstrijd weer helemaal open

In de Premier League hoopte Manchester City om 16u te profiteren van de nederlaag van Arsenal. Ze ...

5
5
Weergaloze Kane laat Kompany alwéér juichen

In de Bundesliga stond er om 15u30 de topper tussen VfB Stuttgart en Bayern München op het ...

37
37
Mag Union wéér dromen van jackpot: “Een geweldige speler"

Union SG kent voorlopig inzake resultaten een zeer goed seizoen. Toch verwacht men nog meer van een ...

25
25
Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers werden in de Beker van ...

76
76
Tony Bloom reageert op zeer verontrustend nieuws

Tony Boom is aandeelhouder van Union SG en eigenaar van Brighton & Hove Albion. The Times heeft ...

49
49
Droomaffiche voor België: "Hen treffen in kwartfinales"

België kende een zeer goede WK-loting met Iran, Egypte en Nieuw-Zeeland. De volgende ronde ...

133
133
Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League is dit jaar teleurstellend. RSC Anderlecht begon ...

153
153
Trossard scoort en valt uit: Arsenal incasseert mokerslag

In de Premier League stond om 13u30 het heel interessante duel tussen Aston Villa en Arsenal op het ...

70
70
Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

99
99
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

79
79
Ruud Vormer onthult een zwaar geheim: "Niemand durft nog"

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

66
66
Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen STVV. Na de glansloze bekerwinst tegen OH Leuven hoopt ...

183
183
Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

163
163
Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

RSC Anderlecht gaat zondagnamiddag op bezoek bij KVC Westerlo en dat slechts enkele dagen nadat het ...

235
235
Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

391
391
'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

126
126
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

239
239
Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

210
210
TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

163
163
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

542
542
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

284
284
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

176
176
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

435
435

Meer sportnieuws