Real-icoon begraaft Hazard: "Praktisch al een ex-speler"

door
Real-icoon begraaft Hazard:

In de Spaanse Primera Division gaat titelverdediger Real Madrid zondagavond op bezoek bij Athletic Bilbao. Eden Hazard moet de verplaatsing naar het Baskenland echter aan zich voorbij laten gaan met een lichte blessure aan de enkel. Al lijkt men bij de Koninklijke sowieso niet meer in de Belg te geloven.


Op zijn persbabbel van zaterdagmiddag maakte coach Carlo Ancelotti bekend dat Hazard niet in de wedstrijdkern zal zitten. Tijdens de training van vrijdag liep de aanvaller namelijk opnieuw een blessure aan de enkel op. De schade zou al bij al nog meevallen, maar de match van zondagavond komt dus sowieso te vroeg. Al is het maar de vraag of hij wel gespeeld zou hebben indien hij fit was.

Na het WK zou Hazard nochtans een goede beurt hebben gemaakt op training. Daar werd hij voor beloond met een basisplaats in het bekerduel op het veld van vierdeklasser CP Cacereño. Maar de Belg kon toen andermaal niet overtuigen. En sindsdien maakte hij geen enkele speelminuut meer. Binnen de club lijkt men het vertrouwen in de voormalige superster van Chelsea dan ook helemaal verloren.

STILAAN EX-SPELER
Pedrag Mijatovic, oud-speler én voormalig technisch directeur bij Real, liet bij een podcast van Marca verstaan dat hij stomverbaasd is door hoe zwak Hazard voor de dag komt in het shirt van de Koninklijke. Hij ziet het dan ook niet meer goed komen. "Wat er met Hazard gebeurt is ongelooflijk, niemand had dit ooit verwacht. Als je nu over hem spreekt, heb je het praktisch al over een ex-speler", aldus Mijatovic.

LEES OOK: 'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Hazard kan beter een punt zetten achter zijn carrière ...

Meest recent

Union heeft beet: nieuwe ruwe diamant is binnen

Union SG is altijd op zoek naar ruwe diamanten op de transfermarkt. De Brusselse club heeft een ...

3
3
Ronaldo door het lint in Saudi-Arabië: weer einde verhaal?

Cristiano Ronaldo is inmiddels al 40 jaar, maar de Portugees is nog één van de ...

21
21
Antwerp-revelatie doet onthulling: “Dat woog op me”

Royal Antwerp FC haalde in 2022 Christopher Scott binnen, maar het ‘juweeltje van ...

36
36
Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Het voetbal wordt meer en meer datagericht. En om de haverklap komen er dan ook lijstjes naar boven ...

143
143
TRANSFERUURTJE: ‘Nainggolan verbaast, RSCA en Club in actie’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

202
202
‘Van der Brempt staat plots voor winterse knaltransfer’

Na zijn vertrek bij Club Brugge heeft Ignace Van der Brempt moeite om ergens een absolute basispion ...

57
57
‘Lammens kent nieuwe T1 bij Man Utd: verrassing van formaat’

Manchester United besloot om Ruben Amorim de laan uit te sturen na een desastreuze periode. The Red ...

125
125
‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

De Belgische clubs zijn druk in de weer tijdens de wintermercato. De tweede seizoenshelft staat voor ...

288
288
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

177
177
Anderlecht-chouchou stopt per direct met voetballen

RSC Anderlecht en Argentijnen, het is een goede mix. Dat is al meermaals uit het verleden gebleken. ...

337
337
Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Nicky Hayen moet Thorsten Fink doen vergeten bij KRC Genk. De Duitser lag goed bij de supporters, ...

302
302
Zulte Waregem pakt uit met terugkeer clubboegbeeld

Zulte Waregem maakt zich op voor een stevige start van de tweede seizoenshelft. In aanloop daarvan ...

100
100
Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

De winterse transfercarrousel begint ook aan de Europese top op toerental te komen. Zo wist FC ...

93
93
Basiself Club Brugge: Leko hakt lastige knoop door

Bij Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Blauw-Zwart hervat dinsdagavond met een ...

422
422
'Radja Nainggolan maakt ophefmakende transfer'

Komend weekend trekt ook de Challenger Pro League zich weer op gang. In aanloop naar de ...

241
241
Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

304
304
Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

644
644
'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

267
267
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

459
459
Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

624
624
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

654
654
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

666
666
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

228
228
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

375
375
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

296
296

Meer sportnieuws