Voormalig Barça-ster gespot op feestje Shakira

door
Voormalig Barça-ster gespot op feestje Shakira

Hoewel hun scheiding vorig kalenderjaar al werd afgerond, zit het er opnieuw bovenarms op tussen Gerard Piqué en Shakira. In haar nieuwste single, een samenwerking met de Argentijnse artiest Bizarrap, haalde de Colombiaanse popster haar ex-man en diens nieuwe liefde compleet onderuit. En het nummer werd in een mum van tijd een ware hit.


Jarenlang vormden de zangeres en de inmiddels ex-voetballer een droomkoppel. Ze hebben samen ook twee kinderen. Maar in het voorbije kalenderjaar liep hun relatie definitief op de klippen. Naar verluidt wegens overspel door de oud-verdediger. En blijkbaar heeft Shakira de breuk nog niet helemaal verwerkt. In de nieuwste single met Bizarrap maakte ze brandhout van Piqué en diens nieuwe vriendin Clara Chia Marti.

Enkele passages laten weinig aan de verbeelding over. En dat slaat blijkbaar aan bij het grote publiek. De zogenaamde 'diss-track' werd inmiddels meer dan 175 miljoen keer bekeken op Youtube en haalde op 24 uur tijd meer dan 14 miljoen views op Spotify. Zelden haalde een Spaanstalige single zo'n indrukwekkende cijfers. Om dat succes te vieren, hield Shakira afgelopen week dan een ook een feestje.

VOORMALIG BARÇA-STER
En daar waren enkele bekende gezichten aanwezig. Zo stelde men bij Europa Press vast dat ook voormalig FC Barcelona-ster Patrick Kluivert present tekende. Zijn aanwezigheid liet in Spanje het nodige stof opwaaien, gezien het om een feestje ging over een single waarin Piqué wordt afgebrand. Nochtans is er een logische reden voor. Shakira is namelijk goed bevriend met Kluivert's vrouw Rossana. Volgens AS vertrok de Nederlander wel terwijl hij de 'diss-track' keihard door de boxen van zijn auto liet gieren.

LEES OOK: ‘Yamal publiek vernederd: vriendin kiest voor rivaal’

Piqué en Shakira moeten hun vete binnenskamers houden ...

Meest recent

'Opluchting voor Genk: toch nog uitweg voor Zeqiri'

KRC Genk kan al bij al tevreden zijn over zijn mercato tot dusver. Het verloor wel enkele ...

93
93
Dankzij oude bekende: eerste Afrikaanse WK-deelnemer bekend

Binnen negen maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico al van start en dus raken ...

34
34
Overnamesoap Beerschot: aandeelhouders reageren

Beerschot heeft er alweer woelige jaren opzitten, maar mogelijk lonkt er een frisse start voor de ...

110
110
Frankrijk bibbert naar zege, Karetsas schittert opnieuw

Vrijdag stonden er opnieuw de nodige kwalificatiewedstrijden op het programma voor het WK van ...

60
60
Stevige waarschuwing voor Coucke: "Niet vergeten!"

Vrijdag kwam de officiële bevestiging van wat al enkele dagen bekend was: Wouter Vandenhaute is ...

218
218
Van Bommel hakt knoop door over Nederlands aanbod

Het is intussen al meer dan een jaar geleden dat Mark van Bommel afzwaaide bij Antwerp, waar hij ...

54
54
Bij Cercle verguisde Vromant vindt straffe uitdaging

Bij Cercle Brugge gooiden ze het deze zomer over een volledig nieuwe boeg. Na een rampzalig seizoen ...

81
81
Nieuwe domper bij Duivels: speler haakt af voor Kazachstan

Veel tijd om na te genieten van de ruime zege in Liechtenstein hebben de Rode Duivels niet, want ze ...

257
257
'Paniek bij Anderlecht: Stroeykens voor prikje weg'

Anderlecht incasseert de laatste tijd de ene na de andere mokerslag. De Europese uitschakeling tegen ...

784
784
Van der Vaart en dochter Johan Derksen delen groot nieuws

Rafael Van der Vaart stond met flair in Bernabéu, viel op in Hamburg, werd verguisd én ...

31
31
Vermeeren in vrije val: pijnlijke oorzaak duikt op

Arthur Vermeeren maakte deze zomer nog maar eens een transfer. De 20-jarige middenvelder verruilde ...

232
232
OHL heeft volgende transferdeal met Union beet

Bij Union is het nog een onverwacht druk einde van de mercato geworden. De landskampioen zag toch ...

51
51
‘Deadlinebom: Anderlecht wil nog gigantische transfer forceren‘

Bij Anderlecht ging alle aandacht vrijdag uit naar de officiële bevestiging van het vertrek van ...

866
866
Héél opmerkelijke transfer voor Alderweireld?

Toby Alderweireld hing afgelopen seizoen de schoenen aan de haak. Hij geniet nu wat van het leven, ...

683
683
Tranen bij Van der Gijp: hartverscheurende onthulling zoon

Tijdens een bijzondere uitzending van Vandaag Inside, waar deze week extra aandacht wordt besteed ...

40
40
Zinho Gano verrast en heeft nieuwe club beet

Zinho Gano heeft na enkele weken zonder club te zitten een nieuwe werkgever gevonden. De ervaren ...

175
175
Lommel SK pakt uit, Patro verrast met transfer

Lommel SK en Patro Eisden gaan dit seizoen volop voor promotie. De twee Limburgse tweedeklassers ...

169
169
Enorme vrees bij Duivels: "Groot probleem voor Garcia"

België won overtuigend van Liechtenstein. Op het einde van de wedstijd stond er 0-6 op het ...

181
181
Maakte Club Brugge grove fout? “19 clubs geïnteresseerd”

Club Brugge maakte de afgelopen seizoenen heel wat winst op spelers die doorstroomden uit de eigen ...

759
759
Coucke laat van zich horen na pijnlijk ontslag Vandenhaute

RSC Anderlecht voert weer heel wat veranderingen door. Tijdens de Raad van Bestuurd werd al deels ...

852
852
‘Na vertrek City: De Bruyne laat Guardiola nu bloeden’

Kevin De Bruyne nam na tien jaar afscheid bij Manchester City en de Rode Duivel tekende een contract ...

296
296
Jan Boskamp vol ongeloof na héél onverwacht nieuws

Je herkent hem uit duizenden: de bulderlach, de Hollandse tongval, het hart op de tong. Maar deze ...

407
407
‘Paleisrevolutie Anderlecht: dit trio grijpt de macht’

RSC Anderlecht hield vandaag een belangrijke vergadering met de Raad van Bestuur. Daarin werd het ...

887
887
'Vermeeren al afgeschreven? Marseille lacht er niet mee'

Arthur Vermeeren ging deze zomer naar Olympique Marseille. De middenvelder werd opzijgeschoven bij ...

748
748
Bastien doet schokkende onthulling: “Ik was bijna dood”

Samuel Bastien heeft een verleden bij Standard Luik en RSC Anderlecht, maar na zijn passage bij ...

63
63

Meer sportnieuws