Voormalig Barça-ster gespot op feestje Shakira

142 stemmen
Voormalig Barça-ster gespot op feestje Shakira

Hoewel hun scheiding vorig kalenderjaar al werd afgerond, zit het er opnieuw bovenarms op tussen Gerard Piqué en Shakira. In haar nieuwste single, een samenwerking met de Argentijnse artiest Bizarrap, haalde de Colombiaanse popster haar ex-man en diens nieuwe liefde compleet onderuit. En het nummer werd in een mum van tijd een ware hit.


Jarenlang vormden de zangeres en de inmiddels ex-voetballer een droomkoppel. Ze hebben samen ook twee kinderen. Maar in het voorbije kalenderjaar liep hun relatie definitief op de klippen. Naar verluidt wegens overspel door de oud-verdediger. En blijkbaar heeft Shakira de breuk nog niet helemaal verwerkt. In de nieuwste single met Bizarrap maakte ze brandhout van Piqué en diens nieuwe vriendin Clara Chia Marti.

Enkele passages laten weinig aan de verbeelding over. En dat slaat blijkbaar aan bij het grote publiek. De zogenaamde 'diss-track' werd inmiddels meer dan 175 miljoen keer bekeken op Youtube en haalde op 24 uur tijd meer dan 14 miljoen views op Spotify. Zelden haalde een Spaanstalige single zo'n indrukwekkende cijfers. Om dat succes te vieren, hield Shakira afgelopen week dan een ook een feestje.

VOORMALIG BARÇA-STER
En daar waren enkele bekende gezichten aanwezig. Zo stelde men bij Europa Press vast dat ook voormalig FC Barcelona-ster Patrick Kluivert present tekende. Zijn aanwezigheid liet in Spanje het nodige stof opwaaien, gezien het om een feestje ging over een single waarin Piqué wordt afgebrand. Nochtans is er een logische reden voor. Shakira is namelijk goed bevriend met Kluivert's vrouw Rossana. Volgens AS vertrok de Nederlander wel terwijl hij de 'diss-track' keihard door de boxen van zijn auto liet gieren.

LEES OOK: 'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Piqué en Shakira moeten hun vete binnenskamers houden ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

71
71
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

377
377
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

14
14
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

263
263
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

58
58
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

341
341
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

320
320
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

214
214
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

189
189
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

40
40
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

132
132
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

317
317
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

546
546
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

427
427
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

392
392
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

180
180
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

110
110
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

117
117
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

608
608
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

139
139
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

136
136
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

97
97
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

92
92
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

189
189
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

272
272

Meer sportnieuws