Voormalig Barça-ster gespot op feestje Shakira

door
Voormalig Barça-ster gespot op feestje Shakira

Hoewel hun scheiding vorig kalenderjaar al werd afgerond, zit het er opnieuw bovenarms op tussen Gerard Piqué en Shakira. In haar nieuwste single, een samenwerking met de Argentijnse artiest Bizarrap, haalde de Colombiaanse popster haar ex-man en diens nieuwe liefde compleet onderuit. En het nummer werd in een mum van tijd een ware hit.


Jarenlang vormden de zangeres en de inmiddels ex-voetballer een droomkoppel. Ze hebben samen ook twee kinderen. Maar in het voorbije kalenderjaar liep hun relatie definitief op de klippen. Naar verluidt wegens overspel door de oud-verdediger. En blijkbaar heeft Shakira de breuk nog niet helemaal verwerkt. In de nieuwste single met Bizarrap maakte ze brandhout van Piqué en diens nieuwe vriendin Clara Chia Marti.

Enkele passages laten weinig aan de verbeelding over. En dat slaat blijkbaar aan bij het grote publiek. De zogenaamde 'diss-track' werd inmiddels meer dan 175 miljoen keer bekeken op Youtube en haalde op 24 uur tijd meer dan 14 miljoen views op Spotify. Zelden haalde een Spaanstalige single zo'n indrukwekkende cijfers. Om dat succes te vieren, hield Shakira afgelopen week dan een ook een feestje.

VOORMALIG BARÇA-STER
En daar waren enkele bekende gezichten aanwezig. Zo stelde men bij Europa Press vast dat ook voormalig FC Barcelona-ster Patrick Kluivert present tekende. Zijn aanwezigheid liet in Spanje het nodige stof opwaaien, gezien het om een feestje ging over een single waarin Piqué wordt afgebrand. Nochtans is er een logische reden voor. Shakira is namelijk goed bevriend met Kluivert's vrouw Rossana. Volgens AS vertrok de Nederlander wel terwijl hij de 'diss-track' keihard door de boxen van zijn auto liet gieren.

LEES OOK: Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Piqué en Shakira moeten hun vete binnenskamers houden ...

Meest recent

'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

58
58
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

64
64
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

122
122
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

46
46
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

200
200
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

17
17
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

351
351
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

154
154
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

49
49
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

451
451
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

99
99
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

101
101
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

53
53
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

208
208
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

131
131
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

103
103
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

165
165
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

168
168
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

80
80
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

182
182
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

147
147
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

146
146

Meer sportnieuws