Voormalig Barça-ster gespot op feestje Shakira

door
Voormalig Barça-ster gespot op feestje Shakira

Hoewel hun scheiding vorig kalenderjaar al werd afgerond, zit het er opnieuw bovenarms op tussen Gerard Piqué en Shakira. In haar nieuwste single, een samenwerking met de Argentijnse artiest Bizarrap, haalde de Colombiaanse popster haar ex-man en diens nieuwe liefde compleet onderuit. En het nummer werd in een mum van tijd een ware hit.


Jarenlang vormden de zangeres en de inmiddels ex-voetballer een droomkoppel. Ze hebben samen ook twee kinderen. Maar in het voorbije kalenderjaar liep hun relatie definitief op de klippen. Naar verluidt wegens overspel door de oud-verdediger. En blijkbaar heeft Shakira de breuk nog niet helemaal verwerkt. In de nieuwste single met Bizarrap maakte ze brandhout van Piqué en diens nieuwe vriendin Clara Chia Marti.

Enkele passages laten weinig aan de verbeelding over. En dat slaat blijkbaar aan bij het grote publiek. De zogenaamde 'diss-track' werd inmiddels meer dan 175 miljoen keer bekeken op Youtube en haalde op 24 uur tijd meer dan 14 miljoen views op Spotify. Zelden haalde een Spaanstalige single zo'n indrukwekkende cijfers. Om dat succes te vieren, hield Shakira afgelopen week dan een ook een feestje.

VOORMALIG BARÇA-STER
En daar waren enkele bekende gezichten aanwezig. Zo stelde men bij Europa Press vast dat ook voormalig FC Barcelona-ster Patrick Kluivert present tekende. Zijn aanwezigheid liet in Spanje het nodige stof opwaaien, gezien het om een feestje ging over een single waarin Piqué wordt afgebrand. Nochtans is er een logische reden voor. Shakira is namelijk goed bevriend met Kluivert's vrouw Rossana. Volgens AS vertrok de Nederlander wel terwijl hij de 'diss-track' keihard door de boxen van zijn auto liet gieren.

LEES OOK: Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Piqué en Shakira moeten hun vete binnenskamers houden ...

Meest recent

Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

102
102
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

78
78
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

28
28
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

362
362
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

411
411
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

134
134
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

277
277
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

88
88
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

583
583
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

122
122
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

130
130
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

374
374
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

127
127
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

446
446
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

154
154
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

567
567
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

645
645
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

216
216
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

531
531
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

83
83
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

204
204
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

924
924
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

54
54
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

752
752
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

373
373

Meer sportnieuws