'Zulte Waregem grijpt naast ex-speler Juventus'

door
'Zulte Waregem grijpt naast ex-speler Juventus'

Zulte Waregem versterkte zich al stevig en de troepen van Mbaye Leye hoopten nog een speler te verwelkomen. Essevee ziet echter één speler niet naar de Gaverbeek afzakken. Dat melden Italiaanse media. De kans is groot dat Zulte Waregem andere pistes zal gaan verkennen.


Luca Marrone kreeg een contractvoorstel van 2,5 jaar aangeboden door Zulte Waregem. Marrone was zeker gecharmeerd, maar de voormalige speler van Juventus heeft besloten om niet in te gaan op de aanbieding en dat omwille van familiale redenen. De speler wil het liefst in Italië blijven voetballen. Marrone mag vertrekken bij de Italiaanse eersteklasser Monza. Zijn bijdrage dit seizoen bleef beperkt tot slechts twee matchen in de Serie A en één in de Coppa Italia. Zijn laatste speelminuten dateren al van oktober en hij haalt tegenwoordig zelfs de ruime wedstrijdselectie niet meer.

OUDE BEKENDE

Marrone is een oude bekende van Zulte Waregem, want de Italiaan was er in het seizoen 2016/17 al eens aan de slag. Hij kwam toen 28 keer in actie, scoorde één keer en won de Croky Cup. Essevee huurde hem toen van Juventus, waar hij ook 23 matchen in de hoofdmacht op zijn palmares heeft staan. Marrone kwam in zijn carrière verder ook uit voor Siena, Sassuolo, Carpi, Hellas Verona, Bari en Crotone.

Zulte Waregem strijdt om het behoud en na de 4 op 6 tegen RSC Anderlecht en KVC Westerlo mag het alvast weer wat meer dromen van het behoud. De club kijkt de komende dagen uit naar nog meer versterking, het liefst zijn dat ervaren spelers die met hun ervaring 'Operatie Redding' tot een goed einde kunnen brengen.

LEES OOK: KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

Een domper voor Zulte Waregem?

Meest recent

Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

7
7
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

96
96
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

28
28
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

33
33
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

272
272
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

26
26
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

23
23
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

108
108
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

107
107
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

8
8
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

108
108
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

81
81
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

135
135
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

94
94
Gouden zet van Hasi: "Hij is zeer belangrijk voor Anderlecht"

Besnik Hasi maakt tot op heden weinig indruk als coach van RSC Anderlecht. Maar de trainer heeft wel ...

227
227
Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

315
315
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

306
306
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

201
201
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

321
321
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

547
547
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

665
665
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

98
98
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

276
276
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

282
282
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

115
115

Meer sportnieuws