'Zulte Waregem grijpt naast ex-speler Juventus'

door
'Zulte Waregem grijpt naast ex-speler Juventus'

Zulte Waregem versterkte zich al stevig en de troepen van Mbaye Leye hoopten nog een speler te verwelkomen. Essevee ziet echter één speler niet naar de Gaverbeek afzakken. Dat melden Italiaanse media. De kans is groot dat Zulte Waregem andere pistes zal gaan verkennen.


Luca Marrone kreeg een contractvoorstel van 2,5 jaar aangeboden door Zulte Waregem. Marrone was zeker gecharmeerd, maar de voormalige speler van Juventus heeft besloten om niet in te gaan op de aanbieding en dat omwille van familiale redenen. De speler wil het liefst in Italië blijven voetballen. Marrone mag vertrekken bij de Italiaanse eersteklasser Monza. Zijn bijdrage dit seizoen bleef beperkt tot slechts twee matchen in de Serie A en één in de Coppa Italia. Zijn laatste speelminuten dateren al van oktober en hij haalt tegenwoordig zelfs de ruime wedstrijdselectie niet meer.

OUDE BEKENDE

Marrone is een oude bekende van Zulte Waregem, want de Italiaan was er in het seizoen 2016/17 al eens aan de slag. Hij kwam toen 28 keer in actie, scoorde één keer en won de Croky Cup. Essevee huurde hem toen van Juventus, waar hij ook 23 matchen in de hoofdmacht op zijn palmares heeft staan. Marrone kwam in zijn carrière verder ook uit voor Siena, Sassuolo, Carpi, Hellas Verona, Bari en Crotone.

Zulte Waregem strijdt om het behoud en na de 4 op 6 tegen RSC Anderlecht en KVC Westerlo mag het alvast weer wat meer dromen van het behoud. De club kijkt de komende dagen uit naar nog meer versterking, het liefst zijn dat ervaren spelers die met hun ervaring 'Operatie Redding' tot een goed einde kunnen brengen.

LEES OOK: AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

🚀

Een domper voor Zulte Waregem?

Meest recent

Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

83
83
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

23
23
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

21
21
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

505
505
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

338
338
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

114
114
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

56
56
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

128
128
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

247
247
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

80
80
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

264
264
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

130
130
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

238
238
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

266
266
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

198
198
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

116
116
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

57
57
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

102
102
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

364
364
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

209
209
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

296
296
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

524
524
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

161
161
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

195
195

Meer sportnieuws