'Standard blijft achter met kater in dossier Amallah'

387 stemmen
'Standard blijft achter met kater in dossier Amallah'

Bij Standard blijft het voorlopig rustig op het vlak van inkomende transfers, want de Rouches hebben geen centen en moeten dus eerst verkopen voor ze zich kunnen versterken. In eerste instantie hopen ze nog af te raken van Nicolas Raskin en Selim Amallah, die hun aflopende contracten niet willen verlengen en daarom naar de B-kern verwezen werden. Een vertrek van Raskin lijkt er snel aan te komen.


Rond Amallah bleef het de voorbije weken echter opvallend stil. Dat is opvallend, want de middenvelder speelde nog een sterk WK. Hij was regelmatig titularis bij Marokko en had dus een groot aandeel in het knappe parcours van zijn land, dat pas in de halve finale eindigde. Desondanks is er volgens Foot Mercato nog geen enkel bod binnengelopen bij Standard.

De Rouches stellen nochtans zeker geen onoverkomelijke eisen, want Amallah zou voor amper 500.000 euro al mogen vertrekken. Desondanks lijken er momenteel geen teams happig om die som op tafel te leggen in de wetenschap dat ze hem binnen zes maanden helemaal gratis kunnen binnenhalen. Het eerder geïnteresseerde Nottingham Forest lijkt afgehaakt en FC Nantes, waar Amallah aangeboden werd, paste ook voor een transfer.

TORINO EN CO
Amallah geniet wel nog interesse van Torino en twee niet nader genoemde Duitse clubs, maar zij lijken allemaal tot de zomer te willen wachten. De kans lijkt dus alsmaar groter dat Standard met lege handen zal achterblijven, zelfs al betekent dat dat Amallah nog zes maanden in de B-kern zal moeten verkommeren. Met die uitkomst wint eigenlijk niemand.

LEES OOK: Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Zal Standard er nog in slagen Amallah te verkopen?

Meest recent

Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

66
66
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

49
49
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

37
37
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

436
436
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

175
175
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

80
80
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

95
95
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

97
97
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

9
9
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

83
83
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

248
248
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

101
101
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

363
363
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

95
95
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

31
31
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

129
129
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

524
524
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

191
191
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

66
66
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

331
331
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

254
254
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

130
130
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

187
187
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

495
495
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

93
93

Meer sportnieuws