'Standard blijft achter met kater in dossier Amallah'

door
'Standard blijft achter met kater in dossier Amallah'

Bij Standard blijft het voorlopig rustig op het vlak van inkomende transfers, want de Rouches hebben geen centen en moeten dus eerst verkopen voor ze zich kunnen versterken. In eerste instantie hopen ze nog af te raken van Nicolas Raskin en Selim Amallah, die hun aflopende contracten niet willen verlengen en daarom naar de B-kern verwezen werden. Een vertrek van Raskin lijkt er snel aan te komen.


Rond Amallah bleef het de voorbije weken echter opvallend stil. Dat is opvallend, want de middenvelder speelde nog een sterk WK. Hij was regelmatig titularis bij Marokko en had dus een groot aandeel in het knappe parcours van zijn land, dat pas in de halve finale eindigde. Desondanks is er volgens Foot Mercato nog geen enkel bod binnengelopen bij Standard.

De Rouches stellen nochtans zeker geen onoverkomelijke eisen, want Amallah zou voor amper 500.000 euro al mogen vertrekken. Desondanks lijken er momenteel geen teams happig om die som op tafel te leggen in de wetenschap dat ze hem binnen zes maanden helemaal gratis kunnen binnenhalen. Het eerder geïnteresseerde Nottingham Forest lijkt afgehaakt en FC Nantes, waar Amallah aangeboden werd, paste ook voor een transfer.

TORINO EN CO
Amallah geniet wel nog interesse van Torino en twee niet nader genoemde Duitse clubs, maar zij lijken allemaal tot de zomer te willen wachten. De kans lijkt dus alsmaar groter dat Standard met lege handen zal achterblijven, zelfs al betekent dat dat Amallah nog zes maanden in de B-kern zal moeten verkommeren. Met die uitkomst wint eigenlijk niemand.

LEES OOK: D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Zal Standard er nog in slagen Amallah te verkopen?

Meest recent

UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

7
7
Ai ai ai Genk! Pijnlijke fouten zorgen voor verlengingen

Na de 1-3-zege in de heenmatch tegen Dinamo Zagreb, leek KRC Genk zijn schaapjes op het droge te ...

39
39
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

32
32
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

52
52
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

130
130
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

47
47
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

26
26
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

585
585
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

20
20
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

400
400
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

201
201
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

393
393
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

229
229
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

152
152
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

225
225
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

206
206
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

752
752
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

127
127
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

136
136
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

319
319
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

140
140
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

395
395
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

538
538
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

456
456
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

48
48

Meer sportnieuws