'Standard blijft achter met kater in dossier Amallah'

door
'Standard blijft achter met kater in dossier Amallah'

Bij Standard blijft het voorlopig rustig op het vlak van inkomende transfers, want de Rouches hebben geen centen en moeten dus eerst verkopen voor ze zich kunnen versterken. In eerste instantie hopen ze nog af te raken van Nicolas Raskin en Selim Amallah, die hun aflopende contracten niet willen verlengen en daarom naar de B-kern verwezen werden. Een vertrek van Raskin lijkt er snel aan te komen.


Rond Amallah bleef het de voorbije weken echter opvallend stil. Dat is opvallend, want de middenvelder speelde nog een sterk WK. Hij was regelmatig titularis bij Marokko en had dus een groot aandeel in het knappe parcours van zijn land, dat pas in de halve finale eindigde. Desondanks is er volgens Foot Mercato nog geen enkel bod binnengelopen bij Standard.

De Rouches stellen nochtans zeker geen onoverkomelijke eisen, want Amallah zou voor amper 500.000 euro al mogen vertrekken. Desondanks lijken er momenteel geen teams happig om die som op tafel te leggen in de wetenschap dat ze hem binnen zes maanden helemaal gratis kunnen binnenhalen. Het eerder geïnteresseerde Nottingham Forest lijkt afgehaakt en FC Nantes, waar Amallah aangeboden werd, paste ook voor een transfer.

TORINO EN CO
Amallah geniet wel nog interesse van Torino en twee niet nader genoemde Duitse clubs, maar zij lijken allemaal tot de zomer te willen wachten. De kans lijkt dus alsmaar groter dat Standard met lege handen zal achterblijven, zelfs al betekent dat dat Amallah nog zes maanden in de B-kern zal moeten verkommeren. Met die uitkomst wint eigenlijk niemand.

LEES OOK: Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Zal Standard er nog in slagen Amallah te verkopen?

Meest recent

'Transfer weer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

1
1
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

160
160
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

49
49
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

55
55
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

13
13
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

256
256
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

354
354
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

295
295
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

356
356
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

107
107
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

211
211
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

266
266
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

301
301
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

227
227
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

133
133
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

471
471
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

336
336
'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Tessa Wullaert won haar zesde Gouden Schoen. Logisch. Ze is al vele jaren de beste speelster in het ...

111
111
’Verrassende Belgische transfer bij Anderlecht’

De eerste week van de mercato in de Jupiler Pro League ligt bijna achter de rug. Bij RSC Anderlecht ...

533
533
Analisten vellen verdict: Jashari verdiende Gouden Schoen?

De Gouden Schoen 2025 heeft een grote verrassing opgeleverd. Christos Tzolis maakte zijn ...

259
259
Terugkeer naar België? De Bruyne dropt mysterieuze uitspraak

De eregast op het Gala van de Gouden Schoen was niemand minder dan Kevin De Bruyne. De spelmaker van ...

127
127
Prijs met donker randje: hommeles Coosemans en Anderlecht

Colin Coosemans beleefde zondagavond één van de mooiste momenten uit zijn ...

393
393
Gouden Schoen zindert na: Vandenbempt schetst nasleep Club

Club Brugge heeft opnieuw de Gouden Schoen gewonnen. Tenminste toch een ex-speler van Blauw-Zwart. ...

359
359
Barça wint wéér finale van Real: Spanjaarden fileren Courtois

FC Barcelona heeft zichzelf opgevolgd als winnaar van de Supercopa de España. In de finale ...

336
336

Meer sportnieuws