'Standard blijft achter met kater in dossier Amallah'

door
'Standard blijft achter met kater in dossier Amallah'

Bij Standard blijft het voorlopig rustig op het vlak van inkomende transfers, want de Rouches hebben geen centen en moeten dus eerst verkopen voor ze zich kunnen versterken. In eerste instantie hopen ze nog af te raken van Nicolas Raskin en Selim Amallah, die hun aflopende contracten niet willen verlengen en daarom naar de B-kern verwezen werden. Een vertrek van Raskin lijkt er snel aan te komen.


Rond Amallah bleef het de voorbije weken echter opvallend stil. Dat is opvallend, want de middenvelder speelde nog een sterk WK. Hij was regelmatig titularis bij Marokko en had dus een groot aandeel in het knappe parcours van zijn land, dat pas in de halve finale eindigde. Desondanks is er volgens Foot Mercato nog geen enkel bod binnengelopen bij Standard.

De Rouches stellen nochtans zeker geen onoverkomelijke eisen, want Amallah zou voor amper 500.000 euro al mogen vertrekken. Desondanks lijken er momenteel geen teams happig om die som op tafel te leggen in de wetenschap dat ze hem binnen zes maanden helemaal gratis kunnen binnenhalen. Het eerder geïnteresseerde Nottingham Forest lijkt afgehaakt en FC Nantes, waar Amallah aangeboden werd, paste ook voor een transfer.

TORINO EN CO
Amallah geniet wel nog interesse van Torino en twee niet nader genoemde Duitse clubs, maar zij lijken allemaal tot de zomer te willen wachten. De kans lijkt dus alsmaar groter dat Standard met lege handen zal achterblijven, zelfs al betekent dat dat Amallah nog zes maanden in de B-kern zal moeten verkommeren. Met die uitkomst wint eigenlijk niemand.

LEES OOK: Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Zal Standard er nog in slagen Amallah te verkopen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

67
67
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

15
15
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

32
32
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

13
13
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

11
11
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

28
28
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

35
35
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

102
102
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

67
67
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

242
242
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

121
121
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

183
183
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

27
27
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

201
201
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

52
52
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

193
193
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

191
191
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

293
293
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

86
86
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

341
341
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

195
195
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

422
422
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

296
296
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

273
273
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

393
393
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

312
312

Meer sportnieuws