'Grootmacht wil Zidane eindelijk uit congé halen'

598 stemmen
'Grootmacht wil Zidane eindelijk uit congé halen'

Sinds zijn tweede ambstermijn als hoofdcoach van Real Madrid, zit Zinedine Zidane nog steeds zonder nieuwe club. Maar nu vast staat dat hij voorlopig niet de nieuwe bondscoach van Frankrijk zal worden, kan daar weldra verandering in komen. Zo wordt de voormalige Gouden Bal-winnaar al gelinkt aan een nieuwe topploeg.


Na zijn uiterst succesvolle spelerscarrière, timmerde Zidane gestaag aan zijn trainersloopbaan. Via de beloften van Real Madrid kreeg hij in 2016 uiteindelijk zijn kans als hoofdcoach van de Koninklijke. En daar stapelde hij opnieuw de successen op. In zijn twee ambtstermijnen aan het hoofd van Real, won de club onder meer drie keer de Champions League en twee landstitels.

Na zijn vertrek uit de Spaanse hoofdstad werd Zidane dan ook gelinkt aan tal van nieuwe clubs. Maar telkens hield hij de boot af. Naar verluidt droomde hij ervan om Didier Deschamps op te volgens als bondscoach van Frankrijk. Begin deze maand raakte echter bekend dat het contract van Deschamps verlengd werd tot minstens na het WK van 2026.

PREMIER LEAGUE-TOP
Zijn droomjob komt voorlopig dus niet vrij,  bijgevolg is het niet langer uitgesloten dat Zidane zich toch weer op een avontuur bij een nieuwe club stort. Volgens The Daily Express zou hij alvast op de lijst staan bij Chelsea FC. De Blues gingen in het najaar nog in zee met Graham Potter. Maar ook onder de Engelsman vallen de resultaten momenteel tegen, ondanks de zware investeringen op de transfermarkt. De Amerikaanse eigenaars zouden dan ook aan Zidane denken als nieuwe coach, al lijkt zijn komst ten vroegste pas komende zomer aan de orde.

LEES OOK: Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

Zidane is momenteel beste trainer die zonder club zit ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

59
59
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

28
28
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

52
52
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

109
109
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

144
144
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

186
186
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

101
101
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

126
126
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

59
59
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

295
295
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

365
365
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

29
29
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

80
80
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

180
180
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

70
70
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

121
121
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

91
91
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

550
550
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

264
264
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

371
371
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

215
215
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

267
267
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

72
72
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

302
302
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

185
185
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

607
607

Meer sportnieuws