'Grootmacht wil Zidane eindelijk uit congé halen'

598 stemmen
'Grootmacht wil Zidane eindelijk uit congé halen'

Sinds zijn tweede ambstermijn als hoofdcoach van Real Madrid, zit Zinedine Zidane nog steeds zonder nieuwe club. Maar nu vast staat dat hij voorlopig niet de nieuwe bondscoach van Frankrijk zal worden, kan daar weldra verandering in komen. Zo wordt de voormalige Gouden Bal-winnaar al gelinkt aan een nieuwe topploeg.


Na zijn uiterst succesvolle spelerscarrière, timmerde Zidane gestaag aan zijn trainersloopbaan. Via de beloften van Real Madrid kreeg hij in 2016 uiteindelijk zijn kans als hoofdcoach van de Koninklijke. En daar stapelde hij opnieuw de successen op. In zijn twee ambtstermijnen aan het hoofd van Real, won de club onder meer drie keer de Champions League en twee landstitels.

Na zijn vertrek uit de Spaanse hoofdstad werd Zidane dan ook gelinkt aan tal van nieuwe clubs. Maar telkens hield hij de boot af. Naar verluidt droomde hij ervan om Didier Deschamps op te volgens als bondscoach van Frankrijk. Begin deze maand raakte echter bekend dat het contract van Deschamps verlengd werd tot minstens na het WK van 2026.

PREMIER LEAGUE-TOP
Zijn droomjob komt voorlopig dus niet vrij,  bijgevolg is het niet langer uitgesloten dat Zidane zich toch weer op een avontuur bij een nieuwe club stort. Volgens The Daily Express zou hij alvast op de lijst staan bij Chelsea FC. De Blues gingen in het najaar nog in zee met Graham Potter. Maar ook onder de Engelsman vallen de resultaten momenteel tegen, ondanks de zware investeringen op de transfermarkt. De Amerikaanse eigenaars zouden dan ook aan Zidane denken als nieuwe coach, al lijkt zijn komst ten vroegste pas komende zomer aan de orde.

LEES OOK: 'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

Zidane is momenteel beste trainer die zonder club zit ...

Meest recent

Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

202
202
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

183
183
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

63
63
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

54
54
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

496
496
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

253
253
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

114
114
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

114
114
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

120
120
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

94
94
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

280
280
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

112
112
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

400
400
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

100
100
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

36
36
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

135
135
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

561
561
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

204
204
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

70
70
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

354
354
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

268
268
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

140
140
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

195
195
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

525
525

Meer sportnieuws