'Grootmacht wil Zidane eindelijk uit congé halen'

598 stemmen
'Grootmacht wil Zidane eindelijk uit congé halen'

Sinds zijn tweede ambstermijn als hoofdcoach van Real Madrid, zit Zinedine Zidane nog steeds zonder nieuwe club. Maar nu vast staat dat hij voorlopig niet de nieuwe bondscoach van Frankrijk zal worden, kan daar weldra verandering in komen. Zo wordt de voormalige Gouden Bal-winnaar al gelinkt aan een nieuwe topploeg.


Na zijn uiterst succesvolle spelerscarrière, timmerde Zidane gestaag aan zijn trainersloopbaan. Via de beloften van Real Madrid kreeg hij in 2016 uiteindelijk zijn kans als hoofdcoach van de Koninklijke. En daar stapelde hij opnieuw de successen op. In zijn twee ambtstermijnen aan het hoofd van Real, won de club onder meer drie keer de Champions League en twee landstitels.

Na zijn vertrek uit de Spaanse hoofdstad werd Zidane dan ook gelinkt aan tal van nieuwe clubs. Maar telkens hield hij de boot af. Naar verluidt droomde hij ervan om Didier Deschamps op te volgens als bondscoach van Frankrijk. Begin deze maand raakte echter bekend dat het contract van Deschamps verlengd werd tot minstens na het WK van 2026.

PREMIER LEAGUE-TOP
Zijn droomjob komt voorlopig dus niet vrij,  bijgevolg is het niet langer uitgesloten dat Zidane zich toch weer op een avontuur bij een nieuwe club stort. Volgens The Daily Express zou hij alvast op de lijst staan bij Chelsea FC. De Blues gingen in het najaar nog in zee met Graham Potter. Maar ook onder de Engelsman vallen de resultaten momenteel tegen, ondanks de zware investeringen op de transfermarkt. De Amerikaanse eigenaars zouden dan ook aan Zidane denken als nieuwe coach, al lijkt zijn komst ten vroegste pas komende zomer aan de orde.

LEES OOK: 'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Zidane is momenteel beste trainer die zonder club zit ...

Meest recent

Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

49
49
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

68
68
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

62
62
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

30
30
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

36
36
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

34
34
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

109
109
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

109
109
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

413
413
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

80
80
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

155
155
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

317
317
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

933
933
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

508
508
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

33
33
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

940
940
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

160
160
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

449
449
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

826
826
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

568
568
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

356
356
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

592
592

Meer sportnieuws