'Grootmacht wil Zidane eindelijk uit congé halen'

door
'Grootmacht wil Zidane eindelijk uit congé halen'

Sinds zijn tweede ambstermijn als hoofdcoach van Real Madrid, zit Zinedine Zidane nog steeds zonder nieuwe club. Maar nu vast staat dat hij voorlopig niet de nieuwe bondscoach van Frankrijk zal worden, kan daar weldra verandering in komen. Zo wordt de voormalige Gouden Bal-winnaar al gelinkt aan een nieuwe topploeg.


Na zijn uiterst succesvolle spelerscarrière, timmerde Zidane gestaag aan zijn trainersloopbaan. Via de beloften van Real Madrid kreeg hij in 2016 uiteindelijk zijn kans als hoofdcoach van de Koninklijke. En daar stapelde hij opnieuw de successen op. In zijn twee ambtstermijnen aan het hoofd van Real, won de club onder meer drie keer de Champions League en twee landstitels.

Na zijn vertrek uit de Spaanse hoofdstad werd Zidane dan ook gelinkt aan tal van nieuwe clubs. Maar telkens hield hij de boot af. Naar verluidt droomde hij ervan om Didier Deschamps op te volgens als bondscoach van Frankrijk. Begin deze maand raakte echter bekend dat het contract van Deschamps verlengd werd tot minstens na het WK van 2026.

PREMIER LEAGUE-TOP
Zijn droomjob komt voorlopig dus niet vrij,  bijgevolg is het niet langer uitgesloten dat Zidane zich toch weer op een avontuur bij een nieuwe club stort. Volgens The Daily Express zou hij alvast op de lijst staan bij Chelsea FC. De Blues gingen in het najaar nog in zee met Graham Potter. Maar ook onder de Engelsman vallen de resultaten momenteel tegen, ondanks de zware investeringen op de transfermarkt. De Amerikaanse eigenaars zouden dan ook aan Zidane denken als nieuwe coach, al lijkt zijn komst ten vroegste pas komende zomer aan de orde.

LEES OOK: 'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Zidane is momenteel beste trainer die zonder club zit ...

Meest recent

Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

6
6
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

218
218
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

4
4
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

159
159
Hayen voert druk bij Genk op: "Onze ambitie is duidelijk"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

31
31
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

307
307
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

44
44
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

77
77
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

150
150
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

25
25
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

101
101
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

96
96
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

51
51
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

113
113
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

171
171
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

229
229
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

84
84
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

526
526
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

156
156
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

172
172
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

389
389
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

152
152
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

167
167
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

78
78
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

115
115

Meer sportnieuws