Antwerp slaat toe: Nederlander komt aanvalslinie versterken

818 stemmen
Antwerp slaat toe: Nederlander komt aanvalslinie versterken

Antwerp FC maakt zich momenteel op voor een loodzwaar vijfluik en neemt het in de komende weken achtereenvolgens op tegen Standard, RSC Anderlecht, Union SG, Club Brugge en KRC Genk. Extra versterking is dan ook welgekomen bij de Great Old. En een nieuwe aanvaller is alvast onderweg.


Coach Mark van Bommel beschikt op papier over een redelijk brede kern bij Antwerp, maar momenteel wordt zijn selectie geteisterd door heel wat blessuregevallen. Verschillende spelers zijn langdurig buiten strijd. Bovendien liet RAFC deze winter al enkele krachten vertrekken. Zo werd het contract van Radja Nainggolan ontbonden, keerde Dinis Almeida terug naar Bulgarije en is inmiddels ook Michael Frey vertrokken. De spits uit Zwitserland, die niet langer tevreden was wegens een gebrek aan speelminuten, tekende vrijdag een huurcontract bij Schalke 04.

Door het vetrek van Frey was de nood aan een nieuwe aanvaller wel behoorlijk groot. Maar daar lijkt de Great Old inmiddels ook een oplossing voor gevonden te hebben. Zo is Gyrano Kerk goed en wel op weg naar de Bosuil. De 27-jarige Nederlander met Surinaamse roots komt normaal gezien over van het Russische Lokomotiv Moskou.

HUUR VAN HALF SEIZOEN
Zijn huidige werkgever liet via de officiële clubkanalen weten dat een principe-akkoord is gevonden over een huurbeurt tot eind dit seizoen. Kerk verliet inmiddels het oefenkamp van Lokomotiv in Abu Dahbi om zijn overgang naar de Bosuil af te handelen. De Nederlander speelt doorgaans vanaf de flanken, maar kan eventueel ook in een centrale rol uit de voeten.

LEES OOK: Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

🚀

Antwerp moet ook nog een targetspits aantrekken ...

Meest recent

Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

0
0
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

15
15
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

89
89
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

29
29
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

94
94
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

33
33
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

12
12
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

124
124
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

147
147
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

150
150
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

91
91
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

30
30
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

105
105
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

108
108
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

103
103
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

117
117
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

221
221
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

43
43
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

158
158
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

347
347
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

391
391
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

374
374
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

70
70
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

66
66
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

369
369

Meer sportnieuws