'Transfer Vanzeir botst op groot struikelblok'

359
'Transfer Vanzeir botst op groot struikelblok'

Union SG is andermaal bezig aan een uitmuntende seizoen. Momenteel is het zelfs de enige Belgische club die op drie verschillende fronten actief is. Er komen dus nog heel wat belangrijke matchen aan, maar coach Karel Geraerts dreigt wel één van zijn sterkhouders te gaan kwijtspelen.


De Unionisten lieten afgelopen woensdag twee punten liggen op het veld van Cercle Brugge, maar blijven desondanks stevig op de tweede plaats vertoeven in de Jupiler Pro League. Daarnaast staan de Brusselaars in de halve finales van de Croky Cup, waarin een dubbele confrontatie met Antwerp FC volgt. En als groepswinnaar verzekerde de vice-kampioen zich ook al van de 1/8ste finales in de Europa League.

Maar door al die successen zal Union in de komende weken en maanden opnieuw een razend drukke kalender moeten afwerken. Geraerts zal zijn selectie in de breedte dus meer dan nodig hebben. De trainer dreigt het echter zonder één van de smaakmakers moeten gaan doen. Dante Vanzeir, dit weekend opnieuw aan de kant met een lichte kwetsuur aan de hamstrings, lijkt op weg naar de uitgang.

TE DUUR
De 24-jarige Limburger wordt immers nadrukkelijk gelinkt aan New York Red Bulls. Volgens Het Laatste Nieuws is er echter één groot struikelblok voor een overgang naar de MLS. Zo is de transfersom momenteel nog te hoog. Union zou behoorlijk wat geld verlangen voor zijn sterkhouder en New York toonde zich voorlopig niet bereid om te voldoen aan de eisen. Er zal dus nog een stevig potje onderhandeld moeten worden.

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Vanzeir kan beter wachten op een Europese club ...

Meest recent

Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

2
2
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

17
17
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

3
3
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

22
22
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

16
16
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

179
179
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

116
116
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

140
140
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

55
55
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

48
48
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

105
105
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

73
73
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

57
57
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

115
115
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

270
270
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

63
63
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

181
181
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

124
124
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

451
451
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

158
158
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

300
300
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

115
115
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

442
442
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

171
171

Meer sportnieuws