'KBVB richt vizier op Timmy Simons'

2554
'KBVB richt vizier op Timmy Simons'

Eind maart beginnen de Rode Duivels aan hun kwalificatiecampagne voor het EK 2024, maar nog steeds is niet duidelijk met welke bondscoach dat zal zijn. Nochtans is de daarvoor bevoegde taskforce vol aan de bak in de zoektocht naar een opvolger van Roberto Martinez. Al zou de KBVB eerst een nieuwe technisch directeur gaan aanstellen.


Martinez combineerde zijn taken als bondscoach immers ook met die van TD. Maar in de toekomst wil men beide functies opnieuw splitsen. En voor job van technisch directeur lijkt een ideale kandidaat gevonden. Eerder deze week geraakte namelijk bekend dat Frank Vercauteren een piste was om Martinez op te volgen als TD. Die piste zou inmiddels behoorlijk vergevorderd zijn, dat bevestigt men nu ook bij Het Laatste Nieuws en SudPresse.

Maar hoewel Vercauteren over het juiste profiel en de nodige ervaringen lijkt te beschikken, zou er een struikelblok zijn. Momenteel woont hij immers met zijn familie in Rusland, zijn vrouw is van Russische komaf. En zeker gezien de oorlog in Oekraïne lijkt het niet evident om over en weer te pendelen. Bovendien liet Vercauteren eerder al uitschijnen dat hij niet van plan is zijn gezin weer voor een langere tijd achter te laten. Daar zal een oplossing voor gevonden moeten worden.

SIMONS OF VERMAELEN
Dus wordt bij de KBVB ook al een plan-B onderzocht. En daarvoor wordt een compleet andere richting uitgekeken, namelijk naar een Rode Duivel die pas recent gestopt is en over de nodige trainersdiploma's beschikt. Thomas Vermaelen voldoet aan het profiel, maar vooral Timmy Simons zou hoog op de lijst staan. Als speler deed hij een pak ervaring op, zowel bij de nationale ploeg als bij verschillende clubs in binnen- en buitenland. Bovendien bekleedde hij al bepaalde trainersfuncties. Binnen de KBVB wordt dan ook aangenomen dat Simons klaar is voor een job als TD, al blijft Vercauteren de voorkeur genieten.

LEES OOK: Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

Simons zou een goede TD zijn ...

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

32
32
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

16
16
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

16
16
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

41
41
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

155
155
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

40
40
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

97
97
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

55
55
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

189
189
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

62
62
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

177
177
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

28
28
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

83
83
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

931
931
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

52
52
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

164
164
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

918
918
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

49
49
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

153
153
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

133
133
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

302
302
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

107
107

Meer sportnieuws