'KBVB richt vizier op Timmy Simons'

2554 stemmen
'KBVB richt vizier op Timmy Simons'

Eind maart beginnen de Rode Duivels aan hun kwalificatiecampagne voor het EK 2024, maar nog steeds is niet duidelijk met welke bondscoach dat zal zijn. Nochtans is de daarvoor bevoegde taskforce vol aan de bak in de zoektocht naar een opvolger van Roberto Martinez. Al zou de KBVB eerst een nieuwe technisch directeur gaan aanstellen.


Martinez combineerde zijn taken als bondscoach immers ook met die van TD. Maar in de toekomst wil men beide functies opnieuw splitsen. En voor job van technisch directeur lijkt een ideale kandidaat gevonden. Eerder deze week geraakte namelijk bekend dat Frank Vercauteren een piste was om Martinez op te volgen als TD. Die piste zou inmiddels behoorlijk vergevorderd zijn, dat bevestigt men nu ook bij Het Laatste Nieuws en SudPresse.

Maar hoewel Vercauteren over het juiste profiel en de nodige ervaringen lijkt te beschikken, zou er een struikelblok zijn. Momenteel woont hij immers met zijn familie in Rusland, zijn vrouw is van Russische komaf. En zeker gezien de oorlog in Oekraïne lijkt het niet evident om over en weer te pendelen. Bovendien liet Vercauteren eerder al uitschijnen dat hij niet van plan is zijn gezin weer voor een langere tijd achter te laten. Daar zal een oplossing voor gevonden moeten worden.

SIMONS OF VERMAELEN
Dus wordt bij de KBVB ook al een plan-B onderzocht. En daarvoor wordt een compleet andere richting uitgekeken, namelijk naar een Rode Duivel die pas recent gestopt is en over de nodige trainersdiploma's beschikt. Thomas Vermaelen voldoet aan het profiel, maar vooral Timmy Simons zou hoog op de lijst staan. Als speler deed hij een pak ervaring op, zowel bij de nationale ploeg als bij verschillende clubs in binnen- en buitenland. Bovendien bekleedde hij al bepaalde trainersfuncties. Binnen de KBVB wordt dan ook aangenomen dat Simons klaar is voor een job als TD, al blijft Vercauteren de voorkeur genieten.

LEES OOK: Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Simons zou een goede TD zijn ...

Meest recent

Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

17
17
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

68
68
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

14
14
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

100
100
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

60
60
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

239
239
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

352
352
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

320
320
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

126
126
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

74
74
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

362
362
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

102
102
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

189
189
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

459
459
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

128
128
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

319
319
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

536
536
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

292
292
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

952
952
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

451
451
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

346
346
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

317
317
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

90
90
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

642
642
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

101
101

Meer sportnieuws