'KBVB richt vizier op Timmy Simons'

door
'KBVB richt vizier op Timmy Simons'

Eind maart beginnen de Rode Duivels aan hun kwalificatiecampagne voor het EK 2024, maar nog steeds is niet duidelijk met welke bondscoach dat zal zijn. Nochtans is de daarvoor bevoegde taskforce vol aan de bak in de zoektocht naar een opvolger van Roberto Martinez. Al zou de KBVB eerst een nieuwe technisch directeur gaan aanstellen.


Martinez combineerde zijn taken als bondscoach immers ook met die van TD. Maar in de toekomst wil men beide functies opnieuw splitsen. En voor job van technisch directeur lijkt een ideale kandidaat gevonden. Eerder deze week geraakte namelijk bekend dat Frank Vercauteren een piste was om Martinez op te volgen als TD. Die piste zou inmiddels behoorlijk vergevorderd zijn, dat bevestigt men nu ook bij Het Laatste Nieuws en SudPresse.

Maar hoewel Vercauteren over het juiste profiel en de nodige ervaringen lijkt te beschikken, zou er een struikelblok zijn. Momenteel woont hij immers met zijn familie in Rusland, zijn vrouw is van Russische komaf. En zeker gezien de oorlog in Oekraïne lijkt het niet evident om over en weer te pendelen. Bovendien liet Vercauteren eerder al uitschijnen dat hij niet van plan is zijn gezin weer voor een langere tijd achter te laten. Daar zal een oplossing voor gevonden moeten worden.

SIMONS OF VERMAELEN
Dus wordt bij de KBVB ook al een plan-B onderzocht. En daarvoor wordt een compleet andere richting uitgekeken, namelijk naar een Rode Duivel die pas recent gestopt is en over de nodige trainersdiploma's beschikt. Thomas Vermaelen voldoet aan het profiel, maar vooral Timmy Simons zou hoog op de lijst staan. Als speler deed hij een pak ervaring op, zowel bij de nationale ploeg als bij verschillende clubs in binnen- en buitenland. Bovendien bekleedde hij al bepaalde trainersfuncties. Binnen de KBVB wordt dan ook aangenomen dat Simons klaar is voor een job als TD, al blijft Vercauteren de voorkeur genieten.

LEES OOK: Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

Simons zou een goede TD zijn ...

Meest recent

Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

14
14
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

59
59
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

343
343
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

105
105
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

341
341
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

189
189
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

10
10
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

178
178
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

433
433
Soap voor rechtbank: DAZN moet zware maatregel vrezen

Maandag staat een uiterste belangrijke afspraak op het programma in het Belgische voetbal. Dan wordt ...

400
400
Anderlecht gehavend naar Bosuil: opvallende naam in selectie

RSC Anderlecht herpakte zich vorige week na het debacle in Westerlo door verdiend te winnen van ...

462
462
Gent-aanhang vervloekt arbitrage: "Hij moest al rood hebben"

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op het Jan Breydel-stadion gericht. Daar ...

395
395
'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Ook in Engeland staat de winterse transferperiode voor de deur. Verschillende Engelse topclubs ...

75
75
'Overmars aan zet: vertrek Antwerp-steunpilaar dreigt'

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

693
693
Hoogspanning op bestuursetentje Club en Gent, opvallende actie Leko

Zondagmiddag wordt in de Jupiler Pro League de rivalenstrijd tussen Club Brugge en AA Gent ...

614
614
Club-Gent: Leko puzzelt volop, Gent-sterkhouder haakt last-minute af

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

90
90
Stijnen haalt uit na veldslag: "Pijnlijk voor Belgisch voetbal"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

458
458
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

361
361
Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Vincent Kompany is nu de hoofdtrainer van Bayern München en daar kan hij genieten van een ...

156
156
‘KRC Genk hakt knoop T1 door: nieuwe details onthuld’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink op zoek naar een nieuwe succescoach. Verschillende ...

819
819
Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

169
169
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

62
62
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

151
151
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

189
189

Meer sportnieuws