'KBVB richt vizier op Timmy Simons'

door
'KBVB richt vizier op Timmy Simons'

Eind maart beginnen de Rode Duivels aan hun kwalificatiecampagne voor het EK 2024, maar nog steeds is niet duidelijk met welke bondscoach dat zal zijn. Nochtans is de daarvoor bevoegde taskforce vol aan de bak in de zoektocht naar een opvolger van Roberto Martinez. Al zou de KBVB eerst een nieuwe technisch directeur gaan aanstellen.


Martinez combineerde zijn taken als bondscoach immers ook met die van TD. Maar in de toekomst wil men beide functies opnieuw splitsen. En voor job van technisch directeur lijkt een ideale kandidaat gevonden. Eerder deze week geraakte namelijk bekend dat Frank Vercauteren een piste was om Martinez op te volgen als TD. Die piste zou inmiddels behoorlijk vergevorderd zijn, dat bevestigt men nu ook bij Het Laatste Nieuws en SudPresse.

Maar hoewel Vercauteren over het juiste profiel en de nodige ervaringen lijkt te beschikken, zou er een struikelblok zijn. Momenteel woont hij immers met zijn familie in Rusland, zijn vrouw is van Russische komaf. En zeker gezien de oorlog in Oekraïne lijkt het niet evident om over en weer te pendelen. Bovendien liet Vercauteren eerder al uitschijnen dat hij niet van plan is zijn gezin weer voor een langere tijd achter te laten. Daar zal een oplossing voor gevonden moeten worden.

SIMONS OF VERMAELEN
Dus wordt bij de KBVB ook al een plan-B onderzocht. En daarvoor wordt een compleet andere richting uitgekeken, namelijk naar een Rode Duivel die pas recent gestopt is en over de nodige trainersdiploma's beschikt. Thomas Vermaelen voldoet aan het profiel, maar vooral Timmy Simons zou hoog op de lijst staan. Als speler deed hij een pak ervaring op, zowel bij de nationale ploeg als bij verschillende clubs in binnen- en buitenland. Bovendien bekleedde hij al bepaalde trainersfuncties. Binnen de KBVB wordt dan ook aangenomen dat Simons klaar is voor een job als TD, al blijft Vercauteren de voorkeur genieten.

LEES OOK: Masterplan KBVB voorgesteld: dit verandert álles

Trending:

'AC Milan verleidt Jashari: Club met rug tegen de muur?'
'AC Milan verleidt Jashari: Club met rug tegen de muur?'

Simons zou een goede TD zijn ...

Meest recent

‘Yannick Ferrera pakt uit met opvallende nieuwe uitdaging'

Yannick Ferrera werkte op de Belgische velden al onder meer bij Sporting Charleroi, Standard Luik, ...

0
0
‘Anderlecht vs Standard: Kaminski verbaast met keuze’

De Belgische (top)clubs kijken elkaar vaak in de ogen op de transfermarkt. Thomas Kaminski werd in ...

48
48
‘Arnaud Bodart heeft knappe knaltransfer te pakken’

Arnaud Bodart speelde jarenlang voor Standard Luik vooraleer hij na een heuse transfersoap in de ...

50
50
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club strijden, Tolu kiest'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

262
262
'Witsel weg bij Atlético: zijn volgende stap lekt uit'

Eerder werd al bevestigd dat Atlético Madrid niet meer door zal gaan met Axel Witsel. ...

243
243
Solden begonnen: 'Anderlecht op zucht van toptransfer'

RSC Anderlecht blijft gaan op de zomermercato. Na Cedric Hatenboer, Zoumana Keita, Mihajlo Cvetkovic ...

394
394
RWDM next? Lyon grijpt in, Textor onverbiddelijk weg

John Textor is er een boeltje van aan het maken. In Frankrijk werd Olympique Lyon gedegradeerd door ...

105
105
Lokeren kondigt grote veranderingen aan: nieuwe naam én logo

Terwijl Lokeren samen met Seraing en Franc-Borains een bommetje onder de competitiehervorming heeft ...

110
110
Opstand bij fans Anderlecht: "Hij moet nu weg!"

Wouter Vandenhaute blijft kop van jut bij RSC Anderlecht. De Paars-Witte fans hopen dat er nog zal ...

501
501
OHL verpatst neef Erling Haaland voor verrassend bedrag

Oud-Heverlee Leuven haalde Jonatan Braut Brunes in de zomer van 2023 voor 2,6 miljoen euro binnen, ...

86
86
Tweede aanwinst op twee dagen: KVM troeft AA Gent af

KV Mechelen staat komend weekend voor een interessante test. Dan staat namelijk een oefenwedstrijd ...

142
142
'Club Brugge wacht niet af: peperdure Jashari-opvolger'

Club Brugge houdt het been voorlopig stijf, maar de kans is groot dat Ardon Jashari deze zomer ...

408
408
Bom onder competitiehervorming: Union en co dienen klacht in

Komend seizoen wordt normaal gezien het laatste in de Jupiler Pro League mét Play-Offs. Maar ...

649
649
Club-fan Julie Vanloo getroffen door drama na EK-winst

Na de euforie, de complete deceptie. De Belgian Cats werden zondagavond voor de tweede keer op een ...

249
249
In afwachting drie aanwinsten: Standard laat tweetal gaan

Standard toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse transfermarkt en is nog lang niet klaar met ...

213
213
'Transfergesprekken lopen: Arokodare naar topcompetitie'

KRC Genk staat op punt om twee van zijn sterkhouders kwijt te spelen. Christopher Bonsu Baah is ...

658
658
Bijltjesdag Atlético: Witsel zonder pardon aan de kant geschoven

Atlético Madrid sneuvelde al vroegtijdig op het WK voor clubs en dat heeft zware gevolgen ...

103
103
'Union hangt spectaculair prijskaartje rond Sadiki'

Binnen minder een drietal weken vat Union SG zijn nieuwe seizoen aan in de supercup tegen Club ...

169
169
'Verrassingsaanval RSCA: nieuwe topschutter op komst'

Met het vertrek van Kasper Dolberg in het achterhoofd, werkt Anderlecht achter de schermen aan een ...

487
487
'Antwerp gaat voor uiterste in Lammens-dossier: twee pistes'

Bij gebrek aan extra inkomsten uit Europees voetbal, zal Antwerp FC tijdens de zomermercato enkele ...

473
473
'Details nieuw Jashari-bod onthuld: Club onder druk gezet'

AC Milan weigert voorlopig om de transfer van Ardon Jashari op te geven. Club Brugge KV hield het ...

651
651
WK Clubs: schokkende teloorgang Man City, ook Inter druipt af

De achtste finales van het wereldkampioenschap voor clubs hebben twee grote verrassingen opgeleverd. ...

239
239
'Anderlecht ruikt woekerwinst: prijskaartje Simic bekend'

RSC Anderlecht staat op punt om middenvelder Enric Llansana (Go Ahead Eagles) te strikken, de vijfde ...

816
816
'Toptransfer krijgt vorm: Club Brugge opent debatten'

Voorlopig zocht enkel Ferran Jutglà andere oorden op, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

1008
1008
'Genk heeft beet: De Condé rondt spraakmakende deal af'

Dimitri de Condé dacht deze zomer eens op zijn lauweren te kunnen rusten, maar het Head of ...

520
520

Meer sportnieuws