'Clement zet zijn zinnen op smaakmaker Club Brugge'

door
'Clement zet zijn zinnen op smaakmaker Club Brugge'

Club Brugge gaat door een moeilijke periode waarin het er maar niet in slaagt een wedstrijd te winnen. Het helpt niet dat nieuwe trainer Scott Parker zich nog volop aan het inpassen is en zijn kern nog lijkt te moeten leren kennen, waardoor hij nog geen zicht heeft op welke posities versterkt moeten worden. Dat maakt de wintermercato er niet makkelijker op. Een extra domper zou nog kunnen volgen met het vertrek van een sterkhouder.


Philippe Clement zou zowaar de boeman van zijn oude werkgever kunnen worden. De ex-trainer van Club is met zijn AS Monaco nog nadrukkelijk op zoek naar een linksvoetige centrale verdediger, want hij zag op die positie deze winter sterkhouder Benoît Badiashile voor 40 miljoen euro naar Chelsea vertrekken. Er moet dus een vervanger gehaald worden, waarvoor eerder al de naam van Willian Pacho (Antwerp) viel.

Maar nu zou Clement dus ook in Brugge aanbeland zijn, want L'Equipe weet dat ook Abakar Sylla op het lijstje van Monaco figureert. De 20-jarige Ivoriaan maakte eind vorig seizoen zijn debuut in het A-elftal en brak deze jaargang helemaal door. Hij kwam in alle competities zeventien keer in actie en scoorde in de Champions League tegen Leverkusen. Er moet echter wel nog geschaafd worden aan de ruwe diamant, getuige zijn twee rode kaarten in de competitie.

POTENTIEEL
Maar bij Monaco halen ze wel graag diamanten en ze zijn zich in het Prinsdom bewust van het enorme potentieel van Sylla. Er zal echter een enorm bedrag op tafel moeten komen om Club te overtuigen om mee te werken aan een transfer, want in principe willen ze op Jan Breydel geen sterkhouders kwijt. Ze zitten bovendien in een sterke onderhandelingspositie, want Sylla heeft nog een contract tot 2026. Club betaalde in het najaar van 2021 amper 200.000 euro om hem binnen te halen en zijn waarde is nu al gestegen tot 9 miljoen euro. Club zal echter nog een pak meer willen vangen.

LEES OOK: Drama voor Anderlecht-jeugdproduct: Doku in zak en as

Moet Club hem bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

0
0
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

10
10
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

41
41
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

33
33
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

218
218
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

169
169
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

161
161
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

19
19
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

69
69
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

181
181
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

78
78
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

57
57
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

205
205
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

323
323
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

79
79
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

243
243
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

256
256
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

291
291
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

274
274
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

52
52
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

351
351
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

27
27
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

243
243
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

32
32
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

606
606

Meer sportnieuws