'Clement zet zijn zinnen op smaakmaker Club Brugge'

door
'Clement zet zijn zinnen op smaakmaker Club Brugge'

Club Brugge gaat door een moeilijke periode waarin het er maar niet in slaagt een wedstrijd te winnen. Het helpt niet dat nieuwe trainer Scott Parker zich nog volop aan het inpassen is en zijn kern nog lijkt te moeten leren kennen, waardoor hij nog geen zicht heeft op welke posities versterkt moeten worden. Dat maakt de wintermercato er niet makkelijker op. Een extra domper zou nog kunnen volgen met het vertrek van een sterkhouder.


Philippe Clement zou zowaar de boeman van zijn oude werkgever kunnen worden. De ex-trainer van Club is met zijn AS Monaco nog nadrukkelijk op zoek naar een linksvoetige centrale verdediger, want hij zag op die positie deze winter sterkhouder Benoît Badiashile voor 40 miljoen euro naar Chelsea vertrekken. Er moet dus een vervanger gehaald worden, waarvoor eerder al de naam van Willian Pacho (Antwerp) viel.

Maar nu zou Clement dus ook in Brugge aanbeland zijn, want L'Equipe weet dat ook Abakar Sylla op het lijstje van Monaco figureert. De 20-jarige Ivoriaan maakte eind vorig seizoen zijn debuut in het A-elftal en brak deze jaargang helemaal door. Hij kwam in alle competities zeventien keer in actie en scoorde in de Champions League tegen Leverkusen. Er moet echter wel nog geschaafd worden aan de ruwe diamant, getuige zijn twee rode kaarten in de competitie.

POTENTIEEL
Maar bij Monaco halen ze wel graag diamanten en ze zijn zich in het Prinsdom bewust van het enorme potentieel van Sylla. Er zal echter een enorm bedrag op tafel moeten komen om Club te overtuigen om mee te werken aan een transfer, want in principe willen ze op Jan Breydel geen sterkhouders kwijt. Ze zitten bovendien in een sterke onderhandelingspositie, want Sylla heeft nog een contract tot 2026. Club betaalde in het najaar van 2021 amper 200.000 euro om hem binnen te halen en zijn waarde is nu al gestegen tot 9 miljoen euro. Club zal echter nog een pak meer willen vangen.

LEES OOK: Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

Moet Club hem bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

28
28
Twee wissels bij Antwerp, Fink zet sterkhouder uit de ploeg

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

12
12
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

56
56
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

224
224
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

149
149
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

71
71
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

66
66
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

39
39
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

141
141
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

85
85
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

671
671
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

79
79
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

381
381
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

138
138
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

226
226
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

245
245
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

326
326
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

196
196
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

184
184
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

493
493
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

335
335
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

100
100
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

180
180
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

351
351
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

319
319

Meer sportnieuws