'Trossard sprak met verrassende club'

161 stemmen
'Trossard sprak met verrassende club'

Waar ligt de toekomst van Leandro Trossard? Het is een vraag die al even op de lippen brandt van menig voetballiefhebber. Er lijkt nu toch duidelijkheid te gaan komen. Trossard is op weg naar Arsenal, de koploper in de Premier League.


Het was transfergoeroe Fabrizio Romano die het nieuws op Twitter zwierde. Arsenal zou vergevorderd zijn met onze landgenoot. Hij zou er persoonlijk al uit zijn met de club uit Londen. In Engeland wordt gewag gemaakt van een transfersom van 23 miljoen euro. Dat komt Arsenal een pak goedkoper uit dan toptarget Myhaylo Mudryk, die voor veel meer geld naar de buren van Chelsea verkaste.

Trossard lijkt zijn toptransfer zo beet te hebben en blijft in Engeland. Nochtans zat de kans erin dat hij de Premier League verliet. Zo weet L'Équipe dat hij de prioriteit was van Olympique Marseille, de derde in de Ligue 1. De Franse topclub zou zelfs al enkele weken gesprekken gevoerd hebben met de speler en zijn entourage, maar het lijkt dus Arsenal dat aan het langste eind zal trekken in het dossier.

DE ZERBI
Trossard lijkt zo na enkele seizoen afscheid te nemen van Brighton. Hij landde in de zomer van 2019 bij de club uit Zuid-Engeland. Brighton betaalde iets meer dan 15 miljoen euro voor de toenmalige speler van KRC Genk. Trossard speelde sindsdien 121 keer voor de club. Hij scoorde 25 goals en gaf 14 assists. Sinds kort kan de Rode Duivel niet meer door één deur met Brighton-coach Roberto De Zerbi, waardoor een transfer voor beide partijen de beste oplossing lijkt.

LEES OOK: 'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Maakte Marseille ooit echt een kans, denk je?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

6
6
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

11
11
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

12
12
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

49
49
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

46
46
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

58
58
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

46
46
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

72
72
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

22
22
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

77
77
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

130
130
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

212
212
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

475
475
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

55
55
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

169
169
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

407
407
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

828
828
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

119
119
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

350
350
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

170
170
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

668
668
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

577
577
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

173
173
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

365
365

Meer sportnieuws