'Trossard sprak met verrassende club'

door
'Trossard sprak met verrassende club'

Waar ligt de toekomst van Leandro Trossard? Het is een vraag die al even op de lippen brandt van menig voetballiefhebber. Er lijkt nu toch duidelijkheid te gaan komen. Trossard is op weg naar Arsenal, de koploper in de Premier League.


Het was transfergoeroe Fabrizio Romano die het nieuws op Twitter zwierde. Arsenal zou vergevorderd zijn met onze landgenoot. Hij zou er persoonlijk al uit zijn met de club uit Londen. In Engeland wordt gewag gemaakt van een transfersom van 23 miljoen euro. Dat komt Arsenal een pak goedkoper uit dan toptarget Myhaylo Mudryk, die voor veel meer geld naar de buren van Chelsea verkaste.

Trossard lijkt zijn toptransfer zo beet te hebben en blijft in Engeland. Nochtans zat de kans erin dat hij de Premier League verliet. Zo weet L'Équipe dat hij de prioriteit was van Olympique Marseille, de derde in de Ligue 1. De Franse topclub zou zelfs al enkele weken gesprekken gevoerd hebben met de speler en zijn entourage, maar het lijkt dus Arsenal dat aan het langste eind zal trekken in het dossier.

DE ZERBI
Trossard lijkt zo na enkele seizoen afscheid te nemen van Brighton. Hij landde in de zomer van 2019 bij de club uit Zuid-Engeland. Brighton betaalde iets meer dan 15 miljoen euro voor de toenmalige speler van KRC Genk. Trossard speelde sindsdien 121 keer voor de club. Hij scoorde 25 goals en gaf 14 assists. Sinds kort kan de Rode Duivel niet meer door één deur met Brighton-coach Roberto De Zerbi, waardoor een transfer voor beide partijen de beste oplossing lijkt.

LEES OOK: Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Maakte Marseille ooit echt een kans, denk je?

Meest recent

Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

24
24
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

77
77
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

46
46
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

83
83
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

225
225
Anderlecht-exit bevestigd: "Eindigen op mooie manier"

RSC Anderlecht zal na het seizoen afscheid nemen van één van de vaste waarden uit de ...

190
190
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

203
203
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

18
18
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

496
496
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

376
376
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

249
249
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

383
383
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

102
102
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

80
80
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

55
55
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

165
165
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

55
55
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

103
103
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

76
76
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

82
82
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

50
50
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

118
118
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

251
251
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

48
48
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

327
327

Meer sportnieuws