'Trossard sprak met verrassende club'

door
'Trossard sprak met verrassende club'

Waar ligt de toekomst van Leandro Trossard? Het is een vraag die al even op de lippen brandt van menig voetballiefhebber. Er lijkt nu toch duidelijkheid te gaan komen. Trossard is op weg naar Arsenal, de koploper in de Premier League.


Het was transfergoeroe Fabrizio Romano die het nieuws op Twitter zwierde. Arsenal zou vergevorderd zijn met onze landgenoot. Hij zou er persoonlijk al uit zijn met de club uit Londen. In Engeland wordt gewag gemaakt van een transfersom van 23 miljoen euro. Dat komt Arsenal een pak goedkoper uit dan toptarget Myhaylo Mudryk, die voor veel meer geld naar de buren van Chelsea verkaste.

Trossard lijkt zijn toptransfer zo beet te hebben en blijft in Engeland. Nochtans zat de kans erin dat hij de Premier League verliet. Zo weet L'Équipe dat hij de prioriteit was van Olympique Marseille, de derde in de Ligue 1. De Franse topclub zou zelfs al enkele weken gesprekken gevoerd hebben met de speler en zijn entourage, maar het lijkt dus Arsenal dat aan het langste eind zal trekken in het dossier.

DE ZERBI
Trossard lijkt zo na enkele seizoen afscheid te nemen van Brighton. Hij landde in de zomer van 2019 bij de club uit Zuid-Engeland. Brighton betaalde iets meer dan 15 miljoen euro voor de toenmalige speler van KRC Genk. Trossard speelde sindsdien 121 keer voor de club. Hij scoorde 25 goals en gaf 14 assists. Sinds kort kan de Rode Duivel niet meer door één deur met Brighton-coach Roberto De Zerbi, waardoor een transfer voor beide partijen de beste oplossing lijkt.

LEES OOK: 'Strijd om Keita helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Maakte Marseille ooit echt een kans, denk je?

Meest recent

Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

40
40
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

54
54
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

37
37
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

207
207
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

361
361
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

279
279
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

174
174
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

133
133
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

85
85
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

537
537
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

320
320
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

327
327
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

383
383
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

212
212
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

174
174
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

345
345
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

803
803
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

272
272
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

216
216
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

121
121
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

182
182
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

85
85
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

298
298
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

41
41
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1065
1065

Meer sportnieuws