'Trossard sprak met verrassende club'

161
'Trossard sprak met verrassende club'

Waar ligt de toekomst van Leandro Trossard? Het is een vraag die al even op de lippen brandt van menig voetballiefhebber. Er lijkt nu toch duidelijkheid te gaan komen. Trossard is op weg naar Arsenal, de koploper in de Premier League.


Het was transfergoeroe Fabrizio Romano die het nieuws op Twitter zwierde. Arsenal zou vergevorderd zijn met onze landgenoot. Hij zou er persoonlijk al uit zijn met de club uit Londen. In Engeland wordt gewag gemaakt van een transfersom van 23 miljoen euro. Dat komt Arsenal een pak goedkoper uit dan toptarget Myhaylo Mudryk, die voor veel meer geld naar de buren van Chelsea verkaste.

Trossard lijkt zijn toptransfer zo beet te hebben en blijft in Engeland. Nochtans zat de kans erin dat hij de Premier League verliet. Zo weet L'Équipe dat hij de prioriteit was van Olympique Marseille, de derde in de Ligue 1. De Franse topclub zou zelfs al enkele weken gesprekken gevoerd hebben met de speler en zijn entourage, maar het lijkt dus Arsenal dat aan het langste eind zal trekken in het dossier.

DE ZERBI
Trossard lijkt zo na enkele seizoen afscheid te nemen van Brighton. Hij landde in de zomer van 2019 bij de club uit Zuid-Engeland. Brighton betaalde iets meer dan 15 miljoen euro voor de toenmalige speler van KRC Genk. Trossard speelde sindsdien 121 keer voor de club. Hij scoorde 25 goals en gaf 14 assists. Sinds kort kan de Rode Duivel niet meer door één deur met Brighton-coach Roberto De Zerbi, waardoor een transfer voor beide partijen de beste oplossing lijkt.

LEES OOK: 'AA Gent schrikt: Franse grootmacht klopt plots aan'

Maakte Marseille ooit echt een kans, denk je?

Meest recent

Grootse plannen Manchester United met Tielemans onthuld

Youri Tielemans maakte na het WK de overstap van Aston Villa naar Manchester United. De aanvoerder ...

0
0
‘Ferme verrassing: Club-transfer in stroomversnelling’

Club Brugge is nog niet klaar op de zomermercato. Verschillende spelers kunnen nog vertrekken en ...

31
31
Entourage Lukaku snoeihard: “Terugkeer Anderlecht?”

Romelu Lukaku gaat aan de slag bij Fenerbahçe. De Rode Duivel wil ooit terugkeren bij RSC ...

113
113
Japanners drukken stempel bij Beerschot: nieuwe voorzitter

Bij Beerschot sloegen ze vorig seizoen een nieuwe weg in. Na jaren aanmodderen onder het beleid van ...

34
34
'Kogel is door de kerk: Ajax en PSG akkoord over Godts'

Ajax plaatste zich donderdagavond voor de play-offs van de Conference League ten koste van ...

112
112
'Club Brugge neemt verbazende transferbeslissing'

Bij Club Brugge hebben ze de laatste weken een serieus transferoffensief ingezet. Dat was nodig, ...

418
418
Nieuwe chouchou Anderlecht spreekt straffe ambitie uit

Anderlecht heeft donderdag een verlengstuk gebreid aan zijn goede seizoensbegin. Het legde in het ...

286
286
Lokeren pakt uit met verrassende transfer bij Cercle

Om 20u wordt ook het seizoen in de Challenger Pro League nog op gang getrapt. Lokeren is ...

38
38
'Lommel sluit miljoenendeal met zusterclub'

Lommel maakte vorig weekend zijn rentree op het hoogste niveau na meer dan 20 jaar afwezigheid. Dat ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Club vreest vertrek Seys én Tresoldi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

262
262
Antwerp pakt uit met nieuw shirt: Scheldeblauw concept

Royal Antwerp FC is goed aan de Jupiler Pro League begonnen. In eigen huis won The Great Old met 2-1 ...

105
105
Lukaku voorgesteld in Turkije: straffe taal én ambities

Romelu Lukaku laat Napoli achter zich voor Fenerbahçe. De toptransfer van de Rode Duivel werd ...

48
48
STVV wint transferstrijd: toptransfer is officieel

Sint-Truiden VV was vorig seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en dit seizoen ...

97
97
Europees succes heeft gevolgen voor JPL-kalender

KAA Gent en RSC Anderlecht wisten zich te kwalificeren voor de volgende ronde van de Conference en ...

324
324
‘Wending Rodri: monstersom City direct naar vervanger'

Waar ligt de toekomst van Rodri? De beste speler van het afgelopen WK staat onder contract bij ...

123
123
Vreemde formule Challenger Pro League compleet afgemaakt

Het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League staat voor de deur. Terwijl de Jupiler Pro League aan ...

243
243
'Arne Engels heeft straffe transfer helemaal beet'

De Schotse titelstrijd was de voorbije jaren ook een duel tussen twee Rode Duivels, want met Nicolas ...

88
88
'Rigaux ligt nu al onder vuur bij Feyenoord'

Deze zomer zette Dévy Rigaux een opmerkelijke stap. De Director of Football trok de deur van ...

363
363
Meijer doet boekje open over vertrek bij Club Brugge

Sampdoria vertolkte deze week een zeer opvallende rol op de Belgische transfermarkt. De Italiaanse ...

518
518
Straf verhaal bij AA Gent: "Jongensdroom die uitkomt"

Het Europese avontuur van AA Gent krijgt dit seizoen nog een vervolg. Het plaatste zich ...

68
68
Wéér uitstel: proces Anderlecht herbegint met nieuwe rechter

In 2017 kreeg Marc Coucke Anderlecht in handen na een bewogen overnameproces. Nadien vielen er ...

161
161
Scorende Lukebakio schenkt klare wijn over toekomst

Donderdagavond waren Anderlecht en AA Gent lang niet de enige Belgen die in actie kwamen op het ...

106
106
AA Gent kondigt miljoenenvertrekker aan

AA Gent heeft zich donderdagavond geplaatst voor de play-offs van de Conference League, want het ...

129
129
Vitor Bruno gaat stevig in de clinch met coach van PAOK

Anderlecht kreeg in de derde voorronde van de Europa League met PAOK een zeer pittige tegenstander ...

1025
1025
‘Lukaku krijgt meteen eerste mokerslag bij Fenerbahçe’

Romelu Lukaku lijkt bij Fenerbahçe zijn ideale uitweg te hebben gevonden. Een ...

284
284

Meer sportnieuws