'Genk wijst miljoenenbod op Onuachu af'

1355 stemmen
'Genk wijst miljoenenbod op Onuachu af'

KRC Genk boekte dinsdagavond een felbevochten zege op het veld van Westerlo, waarmee het opnieuw een uitstekende zaak deed in de titelstrijd. Doordat Union een dag later punten liet liggen op Cercle Brugge, hebben de Limburgers nu weer negen punten voorsprong op hun eerste achtervolger. In de Cegeka Arena hebben ze hun zinnen op een landstitel gezet en dus is het hen menens om de kern bijeen te houden. 


Sportief directeur Dimitri de Condé gaf voor het begin van de transferperiode al aan dat Genk niet bereid was om zijn sterkhouders te laten vertrekken, wat nogmaals kracht bijgezet werd met de contractverlenging van Carlos Cuesta. Enkel voor Paul Onuachu kon misschien een uitzondering gemaakt worden als er een zeer goed bod zou binnenkomen. Maar ook de Nigeriaan zal zeker niet zomaar vertrekken.

Zo onthult Sacha Tavolieri dat Southampton een bod neergelegd heeft voor de topschutter. De Saints strijden om het behoud in de Premier League en willen deze maand absoluut nog een spits binnenhalen. Terem Moffi (ex-KV Kortrijk) zou één van de namen op hun lijstje zijn, maar dus ook Onuachu. Southampton had 12 miljoen euro veil, maar werd door Genk wandelen gestuurd.

Er zal dus een veel hoger bedrag nodig zijn om Onuachu uit Genk weg te lokken, zeker met de titel in het vizier. De 28-jarige spits is alweer aan een zeer sterk seizoen bezig en scoorde al veertien keer in de Jupiler Pro League, waarmee hij Mario Gonzalez en Vincent Janssen voorblijft als topschutter van de competiite.


LEES OOK: 'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

Genk moet Onuachu laten vertrekken voor...

Meest recent

Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

19
19
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

32
32
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

75
75
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

19
19
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

257
257
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

35
35
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

174
174
‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Het Inter Miami van Lionel Messi won vorig seizoen de MLS. De Argentijnse superster lokte al ...

21
21
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

126
126
Duivels trio al zeker van verrassende basisplaats op WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Op clubniveau worden de prijzen ...

161
161
'Union wil verbazen met transfer van 25 miljoen'

Voor Union eindigt het seizoen een beetje met een valse noot nadat het de titel verloor met een ...

120
120
OHL neemt afscheid van icoon en nog 2 spelers

Komend weekend wordt er een punt gezet achter het Belgische voetbalseizoen en dat betekent dat de ...

71
71
'Brazilië houdt de adem in: Neymar valt uit'

Maandenlang was het in Brazilië een thema of Neymar al dan niet mee zou mogen naar het WK. ...

57
57
'Club Brugge komt te laat: transfertarget gekaapt'

Club Brugge hoopt straks in Mechelen de landstitel helemaal over de streep te trekken. Daarna kan ...

294
294
Tielemans in de zevende hemel na eerste Europese trofee

De Europa League was donderdagavond een prooi voor Aston Villa. De Engelsen klopten in de finale ...

29
29
'Eerste knaltransfer STVV: 8 miljoen euro'

STVV is op twee speeldagen van het einde als enige in de Champions' Play-Off al zeker van zijn lot. ...

116
116
Slaat STVV alsnog grote transferslag?

STVV speelt nog twee galamatchen tegen RSC Anderlecht en KV Mechelen. Nadien zal blijken wie STVV ...

211
211
Anderlecht krijgt énorme buitenkans op ex-kampioenenmaker

RSC Anderlecht gaat komende zomer wellicht een nieuwe trainer aanstellen. De Brusselaars zullen de ...

664
664
Overmars geeft transferplannen van Antwerp prijs

Marc Overmars moet aan de bak. Hij zal zich nog eens moeten bewijzen als sportief directeur, want de ...

539
539
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

67
67
Jashari komt met straffe Club Brugge-onthulling

Ardon Jashari vertrok afgelopen zomer met slaande deuren bij Club Brugge. Hij trok naar AC Milan, ...

596
596
Grootste nachtmerrie Verhaeghe wordt plots werkelijkheid

Club Brugge viert sportief hoogdagen, maar achter de schermen hangt een groot probleem boven Jan ...

658
658
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

Beerschot verloor in de Promotion Finale in de Challenger Pro League. Lommel SK was daarin een ...

336
336
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

288
288
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

53
53

Meer sportnieuws