'Genk wijst miljoenenbod op Onuachu af'

door
'Genk wijst miljoenenbod op Onuachu af'

KRC Genk boekte dinsdagavond een felbevochten zege op het veld van Westerlo, waarmee het opnieuw een uitstekende zaak deed in de titelstrijd. Doordat Union een dag later punten liet liggen op Cercle Brugge, hebben de Limburgers nu weer negen punten voorsprong op hun eerste achtervolger. In de Cegeka Arena hebben ze hun zinnen op een landstitel gezet en dus is het hen menens om de kern bijeen te houden. 


Sportief directeur Dimitri de Condé gaf voor het begin van de transferperiode al aan dat Genk niet bereid was om zijn sterkhouders te laten vertrekken, wat nogmaals kracht bijgezet werd met de contractverlenging van Carlos Cuesta. Enkel voor Paul Onuachu kon misschien een uitzondering gemaakt worden als er een zeer goed bod zou binnenkomen. Maar ook de Nigeriaan zal zeker niet zomaar vertrekken.

Zo onthult Sacha Tavolieri dat Southampton een bod neergelegd heeft voor de topschutter. De Saints strijden om het behoud in de Premier League en willen deze maand absoluut nog een spits binnenhalen. Terem Moffi (ex-KV Kortrijk) zou één van de namen op hun lijstje zijn, maar dus ook Onuachu. Southampton had 12 miljoen euro veil, maar werd door Genk wandelen gestuurd.

Er zal dus een veel hoger bedrag nodig zijn om Onuachu uit Genk weg te lokken, zeker met de titel in het vizier. De 28-jarige spits is alweer aan een zeer sterk seizoen bezig en scoorde al veertien keer in de Jupiler Pro League, waarmee hij Mario Gonzalez en Vincent Janssen voorblijft als topschutter van de competiite.


LEES OOK: "Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

Genk moet Onuachu laten vertrekken voor...

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

55
55
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

101
101
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

94
94
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

84
84
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

180
180
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

222
222
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

152
152
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

66
66
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

39
39
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

503
503
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

358
358
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

593
593
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

354
354
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

109
109
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

121
121
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

437
437
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

164
164
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

263
263
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

113
113
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

276
276
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

478
478
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

204
204
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

74
74
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

588
588

Meer sportnieuws