'Genk wijst miljoenenbod op Onuachu af'

1355 stemmen
'Genk wijst miljoenenbod op Onuachu af'

KRC Genk boekte dinsdagavond een felbevochten zege op het veld van Westerlo, waarmee het opnieuw een uitstekende zaak deed in de titelstrijd. Doordat Union een dag later punten liet liggen op Cercle Brugge, hebben de Limburgers nu weer negen punten voorsprong op hun eerste achtervolger. In de Cegeka Arena hebben ze hun zinnen op een landstitel gezet en dus is het hen menens om de kern bijeen te houden. 


Sportief directeur Dimitri de Condé gaf voor het begin van de transferperiode al aan dat Genk niet bereid was om zijn sterkhouders te laten vertrekken, wat nogmaals kracht bijgezet werd met de contractverlenging van Carlos Cuesta. Enkel voor Paul Onuachu kon misschien een uitzondering gemaakt worden als er een zeer goed bod zou binnenkomen. Maar ook de Nigeriaan zal zeker niet zomaar vertrekken.

Zo onthult Sacha Tavolieri dat Southampton een bod neergelegd heeft voor de topschutter. De Saints strijden om het behoud in de Premier League en willen deze maand absoluut nog een spits binnenhalen. Terem Moffi (ex-KV Kortrijk) zou één van de namen op hun lijstje zijn, maar dus ook Onuachu. Southampton had 12 miljoen euro veil, maar werd door Genk wandelen gestuurd.

Er zal dus een veel hoger bedrag nodig zijn om Onuachu uit Genk weg te lokken, zeker met de titel in het vizier. De 28-jarige spits is alweer aan een zeer sterk seizoen bezig en scoorde al veertien keer in de Jupiler Pro League, waarmee hij Mario Gonzalez en Vincent Janssen voorblijft als topschutter van de competiite.


LEES OOK: Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

Genk moet Onuachu laten vertrekken voor...

Meest recent

Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

4
4
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

17
17
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

172
172
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

199
199
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

82
82
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

17
17
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

222
222
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

261
261
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

250
250
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

250
250
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

289
289
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

39
39
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

159
159
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

445
445
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

223
223
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

104
104
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

305
305
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

105
105
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

397
397
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

129
129
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

77
77
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

18
18
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

52
52
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

105
105
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

600
600

Meer sportnieuws