Cercle wrijft zich in de handen met 'groot talent'

233 stemmen
Cercle wrijft zich in de handen met 'groot talent'

Cercle Brugge maakte na een dramatische start en een trainerswissel een stevige opmars, maar lijkt weer in een dipje beland te zijn. Het pakte amper één op negen en moet daardoor voorlopig de top acht laten lopen. Woensdag zal het bovendien niet evident worden om nog eens punten te pakken, want dan krijgen ze met Union de ploeg in vorm op bezoek.


Miron Muslic moet het in die wedstrijd bovendien nog eens doen zonder zijn geschorste aanvoerder Charles Vanhoutte, al is er ook goed nieuws. Christiaan Ravych, de revelatie in de defensie dit seizoen, keert immers terug uit blessure. Daarnaast kan hij ook een eerste keer een beroep doen op zijn winteraanwinst Hugo Siquet. De rechtsachter zit in de wedstrijdselectie.

"Het is een eer en een zegen voor ons dat we zo’n groot talent konden overtuigen om in ons project te stappen en naar Cercle te komen", toont Muslic zich in de wolken in Het Nieuwsblad. "Siquet heeft een topprofiel, hij is jong en international en heeft een groot potentieel. Er was heel veel belangstelling voor hem en het is echt fantastisch dat hij toch voor Cercle koos om zich hier verder te ontwikkelen en sterk gelooft in ons mooie project."

ANDERHALF JAAR
Cercle kan minstens tot het einde van het seizoen rekenen op Siquet en heeft een optie om de uitleenbeurt nog met een jaar te verlengen. De 20-jarige Jonge Duivel, die in het recente verleden zelfs dicht bij de A-ploeg stond, trok in januari 2022 nog voor 4,5 miljoen euro van Standard naar Freiburg, maar daar kon hij zich niet doorzetten. Op een jaar tijd raakte hij niet verder dan drie invalbeurten in de Bundesliga en één basisplaats in de Europa League. Bij Cercle moet hij zich dus weer zien te lanceren.

LEES OOK: 'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Is Siquet een topaanwinst voor Cercle?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

74
74
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

12
12
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

4
4
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

71
71
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

146
146
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

68
68
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

100
100
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

113
113
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

39
39
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

282
282
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

36
36
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

321
321
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

112
112
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

289
289
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

119
119
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

209
209
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

194
194
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

107
107
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

42
42
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

102
102
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

274
274
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

751
751
Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

201
201
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

257
257
'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

167
167

Meer sportnieuws