Cercle wrijft zich in de handen met 'groot talent'

door
Cercle wrijft zich in de handen met 'groot talent'

Cercle Brugge maakte na een dramatische start en een trainerswissel een stevige opmars, maar lijkt weer in een dipje beland te zijn. Het pakte amper één op negen en moet daardoor voorlopig de top acht laten lopen. Woensdag zal het bovendien niet evident worden om nog eens punten te pakken, want dan krijgen ze met Union de ploeg in vorm op bezoek.


Miron Muslic moet het in die wedstrijd bovendien nog eens doen zonder zijn geschorste aanvoerder Charles Vanhoutte, al is er ook goed nieuws. Christiaan Ravych, de revelatie in de defensie dit seizoen, keert immers terug uit blessure. Daarnaast kan hij ook een eerste keer een beroep doen op zijn winteraanwinst Hugo Siquet. De rechtsachter zit in de wedstrijdselectie.

"Het is een eer en een zegen voor ons dat we zo’n groot talent konden overtuigen om in ons project te stappen en naar Cercle te komen", toont Muslic zich in de wolken in Het Nieuwsblad. "Siquet heeft een topprofiel, hij is jong en international en heeft een groot potentieel. Er was heel veel belangstelling voor hem en het is echt fantastisch dat hij toch voor Cercle koos om zich hier verder te ontwikkelen en sterk gelooft in ons mooie project."

ANDERHALF JAAR
Cercle kan minstens tot het einde van het seizoen rekenen op Siquet en heeft een optie om de uitleenbeurt nog met een jaar te verlengen. De 20-jarige Jonge Duivel, die in het recente verleden zelfs dicht bij de A-ploeg stond, trok in januari 2022 nog voor 4,5 miljoen euro van Standard naar Freiburg, maar daar kon hij zich niet doorzetten. Op een jaar tijd raakte hij niet verder dan drie invalbeurten in de Bundesliga en één basisplaats in de Europa League. Bij Cercle moet hij zich dus weer zien te lanceren.

LEES OOK: 'Nog een vertrekker bij Charleroi, opluchting voor Cercle'

Is Siquet een topaanwinst voor Cercle?

Meest recent

Club Brugge-exit na seizoen? Vermant spreekt heldere taal

Club Brugge lanceerde de voorbije maanden weer verschillende spelers richting de Europese ...

36
36
Coucke snoeihard aangepakt: "Kijk eerst in de spiegel"

Het vertrek van Wouter Vandenhaute als voorzitter van RSC Anderlecht is sinds afgelopen vrijdag een ...

139
139
Titelverdediger Rodri duidt winnaar Ballon d'Or aan

Eind deze maand is het zover, dan wordt voor de 69ste keer de Gouden Bal uitgereikt. Door ...

38
38
'Club Brugge schrikt plots op: bod van 20 à 25 miljoen'

Club Brugge is grotendeels klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt. Mogelijk vertrekt de ...

535
535
Eén Duivel op rand van afgrond: "Extreem moeilijke keuze Garcia"

Zondagavond kruisen de Rode Duivels in het Lotto Park de degens met Kazachstan. Bondscoach Rudi ...

102
102
'Anderlecht doet ultieme poging voor nieuwe topspits'

RSC Anderlecht nam afgelopen week noodgedwongen afscheid van Kasper Dolberg, die voor de nodige ...

685
685
Onthuld: 'Zo denkt De Bruyne écht over basisplaats Vanaken'

Na de moeizame periode onder Domenico Tedesco, nam Rudi Garcia begin dit kalenderjaar het stokje ...

718
718
Operatie 2026: Barça maakt plaats voor topaanwinst

FC Barcelona heeft een opvallend rustige zomermercato achter de rug. Dat heeft grotendeels te maken ...

230
230
KVM slaat wéér toe: 'strijder' tekent tot medio 2028

Maandag om middernacht sluit de transfermarkt ook in België weer voor enkele maanden zijn ...

93
93
'Lammens trekt grote ogen: schoktransfer bij United'

Senne Lammens gaat vanaf komend weekend strijden voor een basisplaats bij Manchester United. En ...

238
238
'Contacten lopen: transfer Stroeykens op de valreep'

RSC Anderlecht hoopt in het uiterste slot van de zomermercato nog een spits op de kop te tikken. ...

566
566
'Club lacht tanden bloot: nieuwe megatransfer staat al vast'

Over het algemeen heeft Club Brugge een geslaagde transferperiode achter de rug, al werd het wel een ...

1063
1063
'Barça doet LaLiga beven met twee mega-aankopen in 2026'

Ondanks de ongeziene transferdrukte in de rest van Europa, ging het sluiten van de zomermercato ...

414
414
'Houding Courtois zorgt voor verbazing bij Duivels'

De Rode Duivels nemen het zondagavond op tegen Kazachstan. Of Thibaut Courtois dan meer in actie zal ...

600
600
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenslag Anderlecht, vuurwerk Antwerp en KVM'

De zomermercato is in enkele landen, waaronder België, nog enkele dagen geopend. Verschillende ...

443
443
Knaltransfer na Saudische jackpot? Matteo Dams reageert

Matteo Dams verraste vriend en vijand door op jonge leeftijd naar Saudi-Arabië te trekken. De ...

267
267
‘Einde verhaal: Carrasco incasseert genadeslag'

Yannick Carrasco is volledig uit beeld verdwenen bij de Belgische nationale ploeg. Onder Domenico ...

155
155
‘Overmars haalt uit: straffe dubbelslag Antwerp rond’

Het zijn nog drukke dagen op het slot van de zomermercato voor Royal Antwerp FC. Marc Overmars staat ...

580
580
'Standard verrast met oude bekende Club Brugge én Genk'

Standard Luik is nog niet klaar op de zomermercato. De Rouches zitten in een woelige periode waar ...

446
446
‘KV Mechelen gaat hard: vervanger Schoofs is binnen’

KV Mechelen gaat hard op het slot van de zomermercato. Malinwa zag met Rob Schoofs een belangrijke ...

249
249
‘Garcia zwiert deze Duivel genadeloos in de vuilbak’

De Rode Duivels nemen het namens de WK-kwalificatiewedstrijden op tegen Kazachstan. Liechtenstein ...

518
518
'Twaalf clubs polsten bij KRC Genk: recorddeal in de maak'

Bij KRC Genk gaat Dimitri De Condé nog een miljoenendeal afronden. De Limburgers gaan een van ...

364
364
Comeback Tom Waes zwaar overschaduwd door vraagtekens

Tom Waes heeft zijn comeback op de Vlaamse televisie allerminst gemist. Eén van de ...

177
177
Belgische Eredivisie-smaakmaker gewild: "Veel telefoontjes"

Het kan soms snel gaan in het voetbal. Vraag dat maar aan Jari De Busser. De Belgische doelman deed ...

73
73
'Transferbommetje dreigt rond Bart Verbruggen'

RSC Anderlecht won de afgelopen jaren geen prijzen, maar wist wel heel wat spelers te laten ...

341
341

Meer sportnieuws