Cercle wrijft zich in de handen met 'groot talent'

233 stemmen
Cercle wrijft zich in de handen met 'groot talent'

Cercle Brugge maakte na een dramatische start en een trainerswissel een stevige opmars, maar lijkt weer in een dipje beland te zijn. Het pakte amper één op negen en moet daardoor voorlopig de top acht laten lopen. Woensdag zal het bovendien niet evident worden om nog eens punten te pakken, want dan krijgen ze met Union de ploeg in vorm op bezoek.


Miron Muslic moet het in die wedstrijd bovendien nog eens doen zonder zijn geschorste aanvoerder Charles Vanhoutte, al is er ook goed nieuws. Christiaan Ravych, de revelatie in de defensie dit seizoen, keert immers terug uit blessure. Daarnaast kan hij ook een eerste keer een beroep doen op zijn winteraanwinst Hugo Siquet. De rechtsachter zit in de wedstrijdselectie.

"Het is een eer en een zegen voor ons dat we zo’n groot talent konden overtuigen om in ons project te stappen en naar Cercle te komen", toont Muslic zich in de wolken in Het Nieuwsblad. "Siquet heeft een topprofiel, hij is jong en international en heeft een groot potentieel. Er was heel veel belangstelling voor hem en het is echt fantastisch dat hij toch voor Cercle koos om zich hier verder te ontwikkelen en sterk gelooft in ons mooie project."

ANDERHALF JAAR
Cercle kan minstens tot het einde van het seizoen rekenen op Siquet en heeft een optie om de uitleenbeurt nog met een jaar te verlengen. De 20-jarige Jonge Duivel, die in het recente verleden zelfs dicht bij de A-ploeg stond, trok in januari 2022 nog voor 4,5 miljoen euro van Standard naar Freiburg, maar daar kon hij zich niet doorzetten. Op een jaar tijd raakte hij niet verder dan drie invalbeurten in de Bundesliga en één basisplaats in de Europa League. Bij Cercle moet hij zich dus weer zien te lanceren.

LEES OOK: ‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Is Siquet een topaanwinst voor Cercle?

Meest recent

Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

5
5
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

80
80
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

48
48
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

186
186
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

239
239
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

69
69
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

164
164
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

188
188
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

141
141
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

234
234
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

450
450
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

146
146
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

139
139
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

151
151
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

156
156
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

130
130
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

285
285
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

365
365
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

596
596
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

463
463
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

557
557
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

297
297
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

104
104
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

602
602
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

368
368

Meer sportnieuws