Sprookje voor Suarez: hattrick in de debuutmatch

126
Sprookje voor Suarez: hattrick in de debuutmatch

Hij wordt eind deze maand alweer 36 jaar en tijdens het voorbije WK werd duidelijk dat de tand des tijds stilaan begint toe te slaan. Maar Luis Suarez blijft een gigantische neus voor doelpunten hebben. Dat bewees hij dinsdagnacht nog maar eens tijdens zijn officiële debuut voor zijn nieuwe club.


Nadat hij jarenlang geschitterd had in La Liga bij FC Barcelona en Atlético Madrid, werd zijn contract bij die laatste club afgelopen zomer niet verlengd. Om toch voldoende fit te geraken voor het wereldkampioenschap keerde Suarez dan maar terug naar eigen land bij zijn jeugdclub Nacional. Daar tekende hij een contract dat liep tot eind vorig kalenderjaar.

Begin deze maand werd Suarez dus opnieuw een transfervrije speler. Maar ondanks de teleurstelling op het WK, was hij niet van plan om zijn kicksen aan de haak te hangen. Zo leek de aanvaller goed op weg om bij het Mexicaanse Cruz Azul aan de slag zou gaan. Maar uiteindelijk besloot hij toch om voor het Braziliaanse Gremio te kiezen.

HATTRICK HELD
Daar vierde hij dinsdagnacht zijn debuut in een lokale supercup tegen São Luiz. En de Uruguayaan kon meteen zijn stempel drukken. Zo stond hij al na 4 minuten een eerste keer op het scorebord. Daar zou hij nog twee doelpunten bovenop doen om zijn hattrick compleet te maken. Mede door de inbreng van Suarez haalde Gremio het uiteindelijk met 4-1. Van een droomdebuut gesproken. Komend weekend gaat voor de Braziliaanse club ook het Campeonato Gaucho van start, een soort van lokale competitie.

LEES OOK: 'Amuzu verbaast Anderlecht met transfer naar rivaal'

Saurez zou zeker nog zijn plaats hebben in het Europese topvoetbal ...

Meest recent

KV Mechelen ontdekt goudhaantje dankzij 'domme' oefenmatch

Na een vervelend seizoensbegin lijkt de hemel eindelijk op te klaren voor KV Mechelen. Nadat het ...

3
3
Duranville eindelijk vertrokken? "Onmiskenbaar talent"

De Rode Duivels beschikken dezer dagen over enorme weelde op de flanken, en dan hebben nog niet eens ...

20
20
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Tresoldi, Club heeft opvolger in vizier'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

150
150
Grove fout De Mil bloot: “Pijnlijk en blamage KAA Gent”

KAA Gent is de fiere leider in de Jupiler Pro League en de Buffalo’s leken ook in de beker op ...

95
95
Zoon Oosting duwt ex-Antwerp-coach dieper de put in

Joseph Oosting was de opvolger van Mark van Bommel bij Royal Antwerp FC, maar de Nederlander werd ...

17
17
Karetsas incasseert wéér ferme mokerslag bij Dortmund

Konstantinos Karetsas maakte de overstap van KRC Genk naar Borussia Dortmund, maar na een vliegende ...

66
66
Augustinsson velt eerste oordeel over kern én Bruno

RSC Anderlecht ligt uit de Beker van België. Dat is uiteraard hard aangekomen in Brussel. De ...

184
184
STVV kent heerlijke week: De Meyer haalt zijn gram

In het voetbal worden er héél snel conclusies getrokken. Ook in bepaalde media. Zwart ...

30
30
Kritiek op Bruno neemt toe: "Is zijn verantwoordelijkheid"

RSC Anderlecht ligt uit de Croky Cup en dat tegen een tweedeklasser. Het is de eerste grote ...

190
190
Messoudi zorgt voor feest op het Kiel: "Verschil is groot"

Beerschot kende nog eens een hoogdag op het Kiel. Ze wonnen met 2-1 van RSC Anderlecht en zorgden ...

85
85
Clement onder vuur: "Dit heb ik nog nooit meegemaakt"

Het gaat niet goed met de Belgische trainers in Engeland. Nicky Hayen bakt er weinig tot niets van ...

314
314
Code oranje: Anderlecht wéét wat het moet doen

RSC Anderlecht verloor met 2-1 bij Beerschot en ligt uit de Beker van België. De eerste blamage ...

156
156
'La Liga davert: spetterende comeback Sergio Ramos'

Sergio Ramos is inmiddels alweer 40 jaar oud en zit ondertussen al maandenlang zonder club. Maar de ...

101
101
Alarm bij Anderlecht: Albert trekt vernietigende conclusie

Na een geslaagde zomer heerste heel wat positivisme rond het vernieuwde RSC Anderlecht. Enkele weken ...

312
312
De Mil loopt leeg na bekerfiasco: "Heb me aan hem geënerveerd"

AA Gent staat weer stevig met de voeten op de grond. De Buffalo's zagen hun ongeslagen status ...

235
235
Zelfs Courtois komt tussen: Güler zorgt voor 'schandaal' in zege Real

Real Madrid lijkt klaar voor een lastige week met duels tegen RB Leipzig en uiteraard FC Barcelona. ...

370
370
'Kopers loeren op Club Brugge: nieuwe eigenaar in aantocht'

Club Brugge won dinsdag met 3-4 bij Inter. Maar achter de schermen wacht een veel grotere wedstrijd. ...

587
587
Hosanna in Mechelen: sleutelmatch met rood omcirkeld

KV Mechelen heeft zich zondagmiddag geplaatst voor de 1/8ste finales van de Croky Cup. Malinwa werd ...

165
165
Anderlecht bestolen in beker? Vitor Bruno haalt stevig uit

RSC Anderlecht mag een derde bekerfinale op rij op zijn buik schrijven. De Brusselaars sneuvelden ...

1326
1326
'Tresoldi krijgt toptransfer: grootste kanshebber bekend'

In de Champions League krijgt Club Brugge deze week het bezoek van RC Lens. Voor Nicolo Tresoldi een ...

320
320
KRC Genk herboren: Thorup broedt op grote verrassing

Bij KRC Genk lijkt de trein stilaan weer vertrokken. Na de vlotte competitiezege tegen KV Kortrijk, ...

254
254
Penders krijgt kans: Martinez bevestigt afwezigheid

Mike Penders heeft zaterdagmiddag zijn debuut in de Premier League gemaakt. De Rode Duivel mocht bij ...

86
86
Bruno hint naar totale ommekeer: "Hij verdient meer kansen"

Bij Anderlecht zullen ze na de voorbije week met heel wat vraagtekens zitten. Ze blikken immers ...

255
255
Real stoomt na gelukkig VAR-moment naar vlotte zege

Real Madrid heeft zondag ervoor gezorgd dat het een week voor de Clasico de kloof met FC Barcelona ...

22
22
Lommel-coach haalt keihard uit naar spelers na blamage

Voor Lommel kwam er zondag alweer een einde aan het avontuur in de Croky Cup. De Limburgers kregen ...

40
40

Meer sportnieuws