Vormer ziet goud bij Club: "Potentieel voor City en Real"

door
Vormer ziet goud bij Club:

Club Brugge wist Charles De Ketelaere afgelopen zomer voor een recordbedrag van ruim 30 miljoen euro aan AC Milan te verpatsen. En op termijn zal de Brugse clubkassa nog meer gaan rinkelen. Zo huist er in de huidige selectie nog steeds een gigantisch kapitaal aan spelersmateriaal.


Tijdens de huidige wintermercato zal Blauw-Zwart zijn sterkhouders aan boord willen houden, maar komende zomer lijken een aantal smaakmakers in aanmerking te komen voor een mooie transfer. Noa Lang en Andreas Skov Olsen bijvoorbeeld. Maar ook jongens als Tajon Buchanan, Raphael Onyedika en Ferran Jutgla mogen op termijn een stap hogerop ambiëren. Net zoals Abakar Sylla, als hij zijn uitspattingen kan intomen.

Daarachter staan echter ook weer enkele potentiële goudhaantjes te popelen. In een debat bij de krant Het Laatste Nieuws schuift ex-aanvoerder Ruud Vormer bijvoorbeeld de naam van Antonio Nusa naar voren. "De beste van allemaal. Schrijf maar op: Antonio Nusa. Die gaat later bij de grootste clubs ter wereld spelen. Real Madrid, City... Onthoud mijn woorden", is Vormer stellig.

FLITSEN IN CHAMPIONS LEAGUE
Door de grote concurrentie in het aanvallende compartiment bij Club, kon Nusa voorlopig nog niet definitief doorbreken in Brugge. Maar dat is niet eens zo onlogisch gezien hij nog altijd maar 17 jaar is. Bovendien liet de Noor bij momenten al veelbelovende flitsen zien. In het najaar werd hij bijvoorbeeld de tweede jongste doelpuntenmaker ooit in de Champions League. Aan Club nu om zijn onmiskenbare talent verder te doen ontbolsteren. Zijn contract loopt in ieder geval nog tot medio 2025.

LEES OOK: De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Nusa moet frequenter kansen krijgen bij Club ...

Meest recent

KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

1
1
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

12
12
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

40
40
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

61
61
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

65
65
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

76
76
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

45
45
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

38
38
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

89
89
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

149
149
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

219
219
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

120
120
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

79
79
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

181
181
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

317
317
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

60
60
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

109
109
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

452
452
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

126
126
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

121
121
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

268
268
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

335
335
Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

435
435
Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Dankzij de zege tegen La Louvière is de crisis even weg op de Bosuil, al is het zondag tegen ...

80
80
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

90
90

Meer sportnieuws