Fredberg bezorgt Anderlecht 'gouden transferdeal'

door
Fredberg bezorgt Anderlecht 'gouden transferdeal'

Ondanks de blijvende financiële perikelen en de onvrede bij de achterban, slaagde RSC Anderlecht er afgelopen weekend in om zijn eerste grote winteraanwinst aan te trekken. Zo pakte de recordkampioen uit met de komst van Anders Dreyer. En Paars-Wit lijkt een goede zaak te hebben gedaan met de komst van de 23-jarige Deen.


RSCA was al een tijdje op zoek naar extra aanvallende impulsen, creativiteit en scorend vermogen. Dat moet Dreyer in principe ook kunnen bijbrengen. Zijn statistieken bij FC Midtjyland, 8 goals en 1 assist in 16 competitieduels dit seizoen, zijn alvast hoopgevend. En ook de volgers van het Deense voetbal zijn enthousiast. Per Frimann bijvoorbeeld, denkt dat zijn ex-club een uitstekende zaak heeft gedaan.

De voormalige smaakmaker van RSCA vindt ook niet dat de Brusselaars te veel hebben betaald. Naar verluidt kostte Dreyer iets meer tussen de 3.5 en 4.2 miljoen euro. "Ik ben er van overtuigd dat Sporting een goede operatie heeft gerealiseerd", klinkt het bij SudPresse. "Als je zijn statistieken bekijkt vanaf het begin van zijn carrière, zal je zien dat hij ongeveer om de twee matchen beslissend is. Als ik hoor dat Anderlecht 4 miljoen betaalde, denk ik dat ze een heel goede zaak hebben gedaan."

CLUBHOPPER
Analist Arnar Vidarsson, die benadrukt dat RSCA deze transfer kon afronden dankzij de Deense connecties van Jesper Fredberg, liet bij Extra Time wel verstaan dat Dreyer op zijn 23ste al een zestal verschillende clubs op zijn cv heeft staan. Niet bepaald een goed teken. Maar volgens Peter Vandenbempt moet dat genuanceerd worden. "Bij Brighton heeft hij veel blessures gehad en daardoor is hij nog twee keer uitgeleend, vervolgens trok hij naar Midtjylland", klinkt het. Dat hij vorige zomer van Rubin Kazan terugkeerde naar Midtjylland, heeft dan weer met de Russische oorlog te maken.

LEES OOK: Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Dreyer wordt een smaakmaker bij Anderlecht ...

Meest recent

Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

8
8
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

7
7
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal raakt iedereen diep

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

13
13
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

121
121
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

56
56
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

226
226
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

170
170
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

169
169
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

227
227
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

60
60
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

475
475
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

656
656
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

208
208
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

258
258
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

284
284
Kampioen Kompany naar City of Real? Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

468
468
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

674
674
Gent-sterkhouder genadeloos uitgefloten: "Voor niemand goed"

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

402
402
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

392
392
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder krijgt volle laag

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

265
265
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

152
152
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

261
261
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

90
90
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

64
64

Meer sportnieuws