Fredberg bezorgt Anderlecht 'gouden transferdeal'

door
Fredberg bezorgt Anderlecht 'gouden transferdeal'

Ondanks de blijvende financiële perikelen en de onvrede bij de achterban, slaagde RSC Anderlecht er afgelopen weekend in om zijn eerste grote winteraanwinst aan te trekken. Zo pakte de recordkampioen uit met de komst van Anders Dreyer. En Paars-Wit lijkt een goede zaak te hebben gedaan met de komst van de 23-jarige Deen.


RSCA was al een tijdje op zoek naar extra aanvallende impulsen, creativiteit en scorend vermogen. Dat moet Dreyer in principe ook kunnen bijbrengen. Zijn statistieken bij FC Midtjyland, 8 goals en 1 assist in 16 competitieduels dit seizoen, zijn alvast hoopgevend. En ook de volgers van het Deense voetbal zijn enthousiast. Per Frimann bijvoorbeeld, denkt dat zijn ex-club een uitstekende zaak heeft gedaan.

De voormalige smaakmaker van RSCA vindt ook niet dat de Brusselaars te veel hebben betaald. Naar verluidt kostte Dreyer iets meer tussen de 3.5 en 4.2 miljoen euro. "Ik ben er van overtuigd dat Sporting een goede operatie heeft gerealiseerd", klinkt het bij SudPresse. "Als je zijn statistieken bekijkt vanaf het begin van zijn carrière, zal je zien dat hij ongeveer om de twee matchen beslissend is. Als ik hoor dat Anderlecht 4 miljoen betaalde, denk ik dat ze een heel goede zaak hebben gedaan."

CLUBHOPPER
Analist Arnar Vidarsson, die benadrukt dat RSCA deze transfer kon afronden dankzij de Deense connecties van Jesper Fredberg, liet bij Extra Time wel verstaan dat Dreyer op zijn 23ste al een zestal verschillende clubs op zijn cv heeft staan. Niet bepaald een goed teken. Maar volgens Peter Vandenbempt moet dat genuanceerd worden. "Bij Brighton heeft hij veel blessures gehad en daardoor is hij nog twee keer uitgeleend, vervolgens trok hij naar Midtjylland", klinkt het. Dat hij vorige zomer van Rubin Kazan terugkeerde naar Midtjylland, heeft dan weer met de Russische oorlog te maken.

LEES OOK: 'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

Dreyer wordt een smaakmaker bij Anderlecht ...

Meest recent

Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

35
35
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

11
11
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

100
100
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

23
23
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

491
491
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

75
75
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

271
271
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

307
307
"Geen dribbel lukte" - Club-smaakmaker krijgt volle laag

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

431
431
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

329
329
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

287
287
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

402
402
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

386
386
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

404
404
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

147
147
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

217
217
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

122
122
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

347
347
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

171
171
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

222
222
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

187
187
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

181
181
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

538
538
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

104
104
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

185
185

Meer sportnieuws