Fredberg bezorgt Anderlecht 'gouden transferdeal'

1088 stemmen
Fredberg bezorgt Anderlecht 'gouden transferdeal'

Ondanks de blijvende financiële perikelen en de onvrede bij de achterban, slaagde RSC Anderlecht er afgelopen weekend in om zijn eerste grote winteraanwinst aan te trekken. Zo pakte de recordkampioen uit met de komst van Anders Dreyer. En Paars-Wit lijkt een goede zaak te hebben gedaan met de komst van de 23-jarige Deen.


RSCA was al een tijdje op zoek naar extra aanvallende impulsen, creativiteit en scorend vermogen. Dat moet Dreyer in principe ook kunnen bijbrengen. Zijn statistieken bij FC Midtjyland, 8 goals en 1 assist in 16 competitieduels dit seizoen, zijn alvast hoopgevend. En ook de volgers van het Deense voetbal zijn enthousiast. Per Frimann bijvoorbeeld, denkt dat zijn ex-club een uitstekende zaak heeft gedaan.

De voormalige smaakmaker van RSCA vindt ook niet dat de Brusselaars te veel hebben betaald. Naar verluidt kostte Dreyer iets meer tussen de 3.5 en 4.2 miljoen euro. "Ik ben er van overtuigd dat Sporting een goede operatie heeft gerealiseerd", klinkt het bij SudPresse. "Als je zijn statistieken bekijkt vanaf het begin van zijn carrière, zal je zien dat hij ongeveer om de twee matchen beslissend is. Als ik hoor dat Anderlecht 4 miljoen betaalde, denk ik dat ze een heel goede zaak hebben gedaan."

CLUBHOPPER
Analist Arnar Vidarsson, die benadrukt dat RSCA deze transfer kon afronden dankzij de Deense connecties van Jesper Fredberg, liet bij Extra Time wel verstaan dat Dreyer op zijn 23ste al een zestal verschillende clubs op zijn cv heeft staan. Niet bepaald een goed teken. Maar volgens Peter Vandenbempt moet dat genuanceerd worden. "Bij Brighton heeft hij veel blessures gehad en daardoor is hij nog twee keer uitgeleend, vervolgens trok hij naar Midtjylland", klinkt het. Dat hij vorige zomer van Rubin Kazan terugkeerde naar Midtjylland, heeft dan weer met de Russische oorlog te maken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Dreyer wordt een smaakmaker bij Anderlecht ...

Meest recent

Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

15
15
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

36
36
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

67
67
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

39
39
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

162
162
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

212
212
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

368
368
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

318
318
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

400
400
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

229
229
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

64
64
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

471
471
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

323
323
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

336
336
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

161
161
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

58
58
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

272
272
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

337
337
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

471
471
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

253
253
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1676
1676
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

632
632
Union niet te stuiten: aanwinst vier binnen, nummer vijf op komst

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

267
267
Reden tot zorgen? Garcia geeft reden voor povere Doku

Voor aanvang van het toernooi werd Jérémy Doku bestempeld als één van de ...

164
164
Rode Duivels schrikken: schade veel groter dan gedacht

De 1-1 tegen Egypte lijkt op het eerste zicht geen ramp voor de Rode Duivels. België heeft ...

367
367

Meer sportnieuws