'Xavi heeft laatste woord over Barça-toptransfer'

174 stemmen
'Xavi heeft laatste woord over Barça-toptransfer'

FC Barcelona kon afgelopen weekend eindelijk nog eens een noemenswaardige prijs pakken en klopte aartsrivaal Real Madrid met 3-0 in de finale van de Supercopa. De gevallen grootmacht lijkt stilaan dus terug op het goede spoor terecht te komen. Desondanks blijft men erg actief op de transfermarkt.


Financieel gezien kampt Barça echter nog met de nodige problemen en dus is het tijdens de huidige mercato vooral de bedoeling om de salarisuitgaven te doen inkrimpen. Eén van de spelers die daarvoor kunnen zorgen, is Franck Kessié. De beresterke Ivoriaan werd in de zomer transfervrij weggeplukt bij AC Milan. Daar was hij de voorbije seizoenen uitgegroeid tot één van de sterkste middenvelders in de Serie A en speelde hij een grote rol in het behalen van de landstitel.

De 25-jarige Kessié leek dan ook helemaal klaar voor een nieuwe stap in zijn carrière. Maar voorlopig is zijn overgang naar Barcelona een tegenvaller, zo geraakt hij amper van de bank weg. De middenvelder wordt dan ook nadrukkelijk gelinkt aan een terugkeer naar Italië. Meer bepaald naar Internazionale. Zo zou er momenteel onderhandeld worden over een mogelijke ruildeal waarbij Marcelo Brozovic de omgekeerde beweging maakt.

XAVI BESLIST
Transferspecialist Fabrizio Romano bevestigt dat deze gesprekken inmiddels hebben plaatsgevonden. Maar volgens de Italiaanse journalist is het coach Xavi Hernandez die uiteindelijk zijn goedkeuring zal moeten geven voor deze deal. Overigens werd ook Memphis Depay gelinkt aan een overgang naar de Italiaanse vice-kampioen. Dat zou evenwel niet aan de orde zijn. Naar verluidt heeft de Oranje-international zijn zinnen gezet op Atlético Madrid.

LEES OOK: Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

🚀

Barça wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

0
0
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

58
58
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

58
58
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

30
30
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

35
35
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

32
32
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

107
107
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

108
108
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

407
407
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

77
77
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

153
153
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

317
317
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

924
924
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

508
508
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

33
33
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

935
935
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

160
160
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

444
444
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

821
821
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

567
567
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

353
353
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

590
590

Meer sportnieuws