'Vernieuwd Anderlecht wil uitpakken op transfermarkt'

door
'Vernieuwd Anderlecht wil uitpakken op transfermarkt'

Na alle commotie van vorige week, besloot RSC Anderlecht andermaal om aan zijn diagram te sleutelen. Zo zette Wouter Vandenhaute een stap opzij, hij gaat vanaf heden als 'niet-uitvoerend' voorzitter door het leven. Bijgevolg wordt de macht van CEO Sports Jesper Fredberg plots een pak groter.


De dreigende supporters-opstand dwong Vandenhaute uiteindelijk om in te grijpen. Een volledig vertrek, zoals een deel van de achterban eiste, kwam er niet. Maar de preses gaat wel een veel minder actieve rol op zich nemen. En dat betekent goed nieuws voor Fredberg. De Deen werd tijdens de WK-break aangesteld als sportieve rechterhand van Vandenhaute te vervanging van de afwezige Peter Verbeke. Maar nu krijgt hij plots de volledige sportieve werking in handen.

Bij Het Laatste Nieuws weet men dat Fredberg onder meer het hele transferbeleid op zich zal nemen. Alle inkomende en uitgaande transfers komen in zijn handen terecht, net zoals de contract-onderhandelingen. Uiteraard zal dat gebeuren in overleg met coach Brian Riemer en behoudt Vandenhaute een adviserende rol. Maar alle aanwinsten die in de komende weken en maanden volgen, zullen een duidelijke Fredberg-stempel dragen.

NOG MEER VERSTERKING
De Deense aanvaller Andres Dreyer, die afgelopen weekend voor een aardig bedrag werd overgenomen van FC Midtjylland, is daar alvast een voorbeeld van. En Anderlecht wil na zijn komst nog verder uitpakken op de transfermarkt. Dat bevestigde Vandenhaute maandagavond nog bij La Tribune. "We hebben net de Deen Dreyer gekocht, die een marktwaarde heeft van 9 miljoen euro. En we zullen ambitieus blijven op de transfermarkt", verzekerde de 'niet-uitvoerende' voorzitter.

LEES OOK: Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Waar heeft RSCA momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Bart De Wever treft Antwerp-fan Van Looy recht in het hart

Het is andermaal crisis op de Bosuil en het hart van veel Antwerp-fans bloedt momenteel. Zo ook bij ...

6
6
Albert luidt de alarmbel voor alweer matig Anderlecht

RSC Anderlecht heeft op papier een makkelijk programma, maar als je dan punten laat liggen tegen een ...

11
11
Zulte Waregem en STVV bundelen krachten na kwalijk incident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt op Stayen, maar de 0-2 werd alsnog omgezet in een 3-2 voor ...

38
38
Anderlecht met gigantisch probleem: noodoplossing in de maak

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. De Brusselaars verdienden te winnen van La ...

145
145
KRC Genk tóch naar Play-Off I? Degryse velt verdict

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

119
119
Hommeles Atlético vlak voor Club: Simeone zet titularis op plaats

Deze week worden de heenwedstrijden in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

99
99
Vergiftigd afscheidsgeschenk Renard: dubbele transferflop RSCA?

RSC Anderlecht haalde tijdens de voorbije wintermercato een aantal directe versterkingen in huis. ...

277
277
Grote verrassing bij Duivels? "Ongezien sinds Sneijder"

Eind maart staan de Rode Duivels voor een belangrijke afspraak in aanloop naar het WK, dan werken ze ...

175
175
‘Anderlecht in paniek: Schreuder-deal gaat compleet mis’

Anderlecht wou dit weekend eindelijk wit rook rond Alfred Schreuder, maar de deal zit plots ...

356
356
Union ontsnapt: ex-ref streng na 'degoutante' actie Burgess

Union SG heeft afgelopen weekend averij opgelopen in de titelrace van de Jupiler Pro League. De ...

235
235
'Kompany incasseert opdoffer van formaat bij Bayern'

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

113
113
'Club Brugge schrikt op: tweede bliksemvertrek in de maak'

Club Brugge deed zondag een goede zaak met zijn nipte overwinning in de stadsderby tegen Cercle ...

344
344
'Anderlecht houdt hart vast: trainersplan plots in gevaar'

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker en bleef zondag op een 0-0-gelijkspel steken in ...

152
152
Nieuwe trainer Anderlecht: Llansana velt oordeel

Anderlecht blijft zeer wisselvallig presteren. De knalprestatie in de beker op Antwerp werd zondag ...

227
227
Vrancken niet te spreken: "Hier kon niet gevoetbald worden"

In de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft STVV een spectaculaire zege ...

116
116
Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Nadat er eerder dit weekend in de Serie A al spektakel te zien was tussen Inter en Juventus, heeft ...

41
41
Vandenbroeck bijt op de lip: "Stil in het hoofd van de ref"

Zulte Waregem heeft zondag op Stayen een pijnlijke avond beleefd. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

174
174
Straffe transfer brengt Raheem Sterling naar... België

Raheem Sterling maakte onlangs een zeer verrassende transfer. De Engelse flankaanvaller met een ...

138
138
Fans Anderlecht uiten onvrede: "Het valt te begrijpen"

Anderlecht verkeerde de voorbije dagen in de zevende hemel nadat het op fraaie wijze de bekerfinale ...

398
398
STVV mengt zich na straffe comeback helemaal in titelstrijd

STVV lijkt zich stilaan helemaal te ontpoppen tot een titelkandidaat. Op vijf speeldagen van het ...

151
151
Leko geeft aan waarom Club vertrouwen put uit matige pot

Club Brugge heeft zondag de Brugse derby naar zich toe getrokken, maar evident bleek dat allerminst. ...

122
122
Euforie helemaal weg: pover Anderlecht niet voorbij La Louvière

Nog geen vier dagen na de indrukwekkende bekerzege op Antwerp FC, staat RSC Anderlecht weer stevig ...

279
279
CPL: Beveren overwint sneeuwstorm, duel Jong Gent gestaakt

De wedstrijden in de Jupiler Pro League konden uiteindelijk afgewerkt worden, in de Challenger Pro ...

66
66
‘Clash bij Anderlecht: bestbetaalde ster naar de exit?’

Bij Anderlecht schuift een belangrijk contractdossier stilaan richting breekpunt. RSCA wil de ...

672
672
Antwerp in zak en as: "Dit was géén voetbalwedstrijd"

Antwerp FC heeft een absolute horror-week achter de rug. De Great Old gaf zijn ticket voor de ...

193
193

Meer sportnieuws