'Club Brugge ziet aanvaller afzwaaien'

door
'Club Brugge ziet aanvaller afzwaaien'

Club Brugge kon ook dit weekend niet winnen in de Jupiler Pro League De landskampioen bleef steken op een 1-1-gelijkspel tegen RSC Anderlecht en moet steeds meer vrezen voor zijn plekje bij de top vier.  Ondertussen is er interesse voor een schijnbaar overbodige pion.


Zo zou het Griekse PAOK Saloniki de situatie bekijken van Cyle Larin (27). Dat meldt de Griekse journalist Georgios Sideridis op Twitter. Larin lijkt niet meer voor te komen in de plannen van Club Brugge. De Canadese spits ligt niet in de bovenste schuif van de Brugse fans en kreeg al heel wat kritiek bij enkele van zijn optredens.

De aanvaller kwam in de zomer transfervrij over van het Turkse Besiktas. Sindsdien klokt hij af op dertien officiële optredens, waarin hij slechts één keer kon scoren. Ver onder de verwachtingen bij zijn komst. Larin speelde in ons land al voor Zulte Waregem. Hij verdedigde van de zomer van 2019 tot de zomer van 2020 de kleuren van Essevee, waarvoor hij 33 keer speelde. Daarin was hij goed voor 9 goals en 11 assists.

SPEELKANSEN
Een transfer lijkt voor Larin de juiste keuze om opnieuw uitzicht te hebben op meer speelkansen. Bij Club komt hij in de pikorde na Roman Yaremchuk en Ferran Jutgla. Die laatstgenoemde wordt nu wel gelinkt aan Lazio. De Romeinse club zou al navraag gedaan hebben over de Spaanse spits, maar het lijkt onwaarschijnlijk dat Club Jutgla zal laten vertrekken. Bij Larin ligt dat waarschijnlijk helemaal anders. De Canadees heeft nog een contract tot midden 2025 in Jan Breydel en moet volgens momenteel Transfermarkt 6 miljoen euro kosten.

LEES OOK: Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Zal Larin naar PAOK gaan?

Meest recent

Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

7
7
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

41
41
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

114
114
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

64
64
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

41
41
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

33
33
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

39
39
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

96
96
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

108
108
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

321
321
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

60
60
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

22
22
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

113
113
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

131
131
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

66
66
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

719
719
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

237
237
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

121
121
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

428
428
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

203
203
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

380
380
Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

KRC Genk heeft zijn goede resultaten van de laatste weken nu ook kunnen bevestigen in de Europa ...

224
224
Kritische Verhaeghe krijgt draai om de oren: "Kleine verliezer"

Club Brugge is een historische Champions League-avond rijker. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

340
340
UEL/UECL: horror-avond Schmeichel, Lille in vieze papieren

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

101
101
Gretige uitspraak Karetsas doet Genk-fans watertanden

KRC Genk was bezig aan een tegenvallend seizoen. Maar de ommekeer lijkt inmiddels ingezet. Na de ...

266
266

Meer sportnieuws