'Club Brugge ziet aanvaller afzwaaien'

door
'Club Brugge ziet aanvaller afzwaaien'

Club Brugge kon ook dit weekend niet winnen in de Jupiler Pro League De landskampioen bleef steken op een 1-1-gelijkspel tegen RSC Anderlecht en moet steeds meer vrezen voor zijn plekje bij de top vier.  Ondertussen is er interesse voor een schijnbaar overbodige pion.


Zo zou het Griekse PAOK Saloniki de situatie bekijken van Cyle Larin (27). Dat meldt de Griekse journalist Georgios Sideridis op Twitter. Larin lijkt niet meer voor te komen in de plannen van Club Brugge. De Canadese spits ligt niet in de bovenste schuif van de Brugse fans en kreeg al heel wat kritiek bij enkele van zijn optredens.

De aanvaller kwam in de zomer transfervrij over van het Turkse Besiktas. Sindsdien klokt hij af op dertien officiële optredens, waarin hij slechts één keer kon scoren. Ver onder de verwachtingen bij zijn komst. Larin speelde in ons land al voor Zulte Waregem. Hij verdedigde van de zomer van 2019 tot de zomer van 2020 de kleuren van Essevee, waarvoor hij 33 keer speelde. Daarin was hij goed voor 9 goals en 11 assists.

SPEELKANSEN
Een transfer lijkt voor Larin de juiste keuze om opnieuw uitzicht te hebben op meer speelkansen. Bij Club komt hij in de pikorde na Roman Yaremchuk en Ferran Jutgla. Die laatstgenoemde wordt nu wel gelinkt aan Lazio. De Romeinse club zou al navraag gedaan hebben over de Spaanse spits, maar het lijkt onwaarschijnlijk dat Club Jutgla zal laten vertrekken. Bij Larin ligt dat waarschijnlijk helemaal anders. De Canadees heeft nog een contract tot midden 2025 in Jan Breydel en moet volgens momenteel Transfermarkt 6 miljoen euro kosten.

LEES OOK: 'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Zal Larin naar PAOK gaan?

Meest recent

'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

29
29
Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

58
58
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

31
31
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

55
55
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

132
132
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

19
19
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

230
230
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

103
103
Joos verrast met opvallende Duivels-keuze

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

64
64
Speler hoopt op Taravel: "Ik wil slagen bij Anderlecht"

Bij Anderlecht is er in de voorbije twee maanden veel veranderd. Na het ontslag van Olivier Renard ...

110
110
TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

185
185
Vandenbempt ziet het somber in voor Courtois

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

115
115
Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

95
95
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

86
86
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

121
121
Sleutelmatch geboycot: Genk komt zelf met knappe actie

Komend weekend worden de laatste twee tickets voor de Champions' Play-Offs verdeeld. KRC Genk maakt ...

182
182
Van Gucht & Alderweireld bij Komen Eten: dit krijgen ze betaald

Zowel Ruben Van Gucht als Toby Alderweireld maakten reeds een spraakmakende doortocht in het ...

213
213
Waardige kapitein: Tielemans maakt statement bij Duivels

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

109
109
Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

81
81
'Transfergekte KRC Genk: tíén potentiële vertrekkers'

KRC Genk staat andermaal voor een cruciale week met beslissende wedstrijden tegen SC Freiburg en La ...

327
327
Africa Cup-soap escaleert: duister complot met Infatino?

Twee maanden nadat het de finale verloor van Senegal, mag Marokko zich alsnog winnaar van de Africa ...

202
202
Taravel laat zich gelden: drie slachtoffers in selectie RSCA

Nu in Letland een oplossing is gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

612
612
Courtois blijft Europa verbazen: straffe woorden L'Equipe

Real Madrid heeft zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De 3-0-zege ...

218
218
Selectie Rode Duivels: twéé enorme JPL-verrassingen?

Vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van eind deze maand in ...

499
499
'Harde concurrentie: drie Club-producten richting exit'

Dat de jeugdwerking van Club Brugge steeds beter rendeert, bleek dinsdag andermaal. Zo plaatste de ...

471
471

Meer sportnieuws