'Club Brugge ziet aanvaller afzwaaien'

door
'Club Brugge ziet aanvaller afzwaaien'

Club Brugge kon ook dit weekend niet winnen in de Jupiler Pro League De landskampioen bleef steken op een 1-1-gelijkspel tegen RSC Anderlecht en moet steeds meer vrezen voor zijn plekje bij de top vier.  Ondertussen is er interesse voor een schijnbaar overbodige pion.


Zo zou het Griekse PAOK Saloniki de situatie bekijken van Cyle Larin (27). Dat meldt de Griekse journalist Georgios Sideridis op Twitter. Larin lijkt niet meer voor te komen in de plannen van Club Brugge. De Canadese spits ligt niet in de bovenste schuif van de Brugse fans en kreeg al heel wat kritiek bij enkele van zijn optredens.

De aanvaller kwam in de zomer transfervrij over van het Turkse Besiktas. Sindsdien klokt hij af op dertien officiële optredens, waarin hij slechts één keer kon scoren. Ver onder de verwachtingen bij zijn komst. Larin speelde in ons land al voor Zulte Waregem. Hij verdedigde van de zomer van 2019 tot de zomer van 2020 de kleuren van Essevee, waarvoor hij 33 keer speelde. Daarin was hij goed voor 9 goals en 11 assists.

SPEELKANSEN
Een transfer lijkt voor Larin de juiste keuze om opnieuw uitzicht te hebben op meer speelkansen. Bij Club komt hij in de pikorde na Roman Yaremchuk en Ferran Jutgla. Die laatstgenoemde wordt nu wel gelinkt aan Lazio. De Romeinse club zou al navraag gedaan hebben over de Spaanse spits, maar het lijkt onwaarschijnlijk dat Club Jutgla zal laten vertrekken. Bij Larin ligt dat waarschijnlijk helemaal anders. De Canadees heeft nog een contract tot midden 2025 in Jan Breydel en moet volgens momenteel Transfermarkt 6 miljoen euro kosten.

LEES OOK: 'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Zal Larin naar PAOK gaan?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

76
76
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

25
25
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

220
220
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

87
87
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

194
194
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

127
127
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

144
144
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

345
345
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

231
231
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

119
119
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

269
269
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

59
59
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

148
148
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

137
137
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

268
268
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

265
265
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

420
420
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

97
97
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

335
335
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

153
153
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

552
552

Meer sportnieuws