'Club Brugge moet bliksemvertrek Jutgla vrezen'

1086
'Club Brugge moet bliksemvertrek Jutgla vrezen'

Om mee te kunnen strijden op drie fronten, besloot Club Brugge afgelopen transferzomer fors te investeren in nieuw spelersmateriaal. Een aantal van de inkomende transfers bleek ook een schot in de roos. Ferran Jutgla bijvoorbeeld, groeide al snel uit tot één van de smaakmakers en die prestaties zijn niet onopgemerkt gebleven.


Blauw-Zwart zag aan het begin van de transferzomer zijn kans schoon bij de 23-jarige Catalaan. Jutgla had namelijk mooie dingen laten zien bij de beloften van FC Barcelona, maar had weinig tot geen vooruitzichten op speelkansen bij de eerste ploeg. Dus besloot Club hem een aanlokkelijk voorstel te doen, waarbij hij onder meer Champions League-voetbal kreeg aangeboden. Voor een slordige 5 miljoen euro werd hij uiteindelijk overgenomen van de Spaanse grootmacht.

En Jutgla kon al snel zijn stempel drukken. Zo veroverde hij vrijwel meteen een basisplaats en bedankte hij voor het vertrouwen met enkele belangrijke doelpunten. Momenteel is hij zelfs topschutter bij Club met 10 goals in 26 officiële duels. Ook in de Champions League maakte de spits indruk, in die mate dat hij zelfs de Spaanse voorselectie voor het WK haalde. En zijn goede prestaties zijn ook bij andere Europese clubs opgemerkt. Zo geraakte eerder deze week bekend dat SS Lazio hem op de radar heeft staan.

PROJECT VOOR KOMENDE ZOMER
Ook het toonaangevende La Gazzetta dello Sport bevestigt nu dat de Romeinse club navraag heeft gedaan achter Jutgla. Toch zou Club op korte termijn niet hoeven vrezen. Zijn komst zou bij Lazio pas komende zomer aan de orde zijn, zo is een huurbeurt van Federico Bonazzoli (Salernitana) dé prioriteit tijdens de wintermercato.
Bovendien volgt de huidige nummer 5 uit de Serie A nog andere alternatieven voor volgend seizoen, Roland Sallai (Freiburg) bijvoorbeeld. Maar er zullen ongetwijfeld nog meer clubs zijn die de progressie van de Spaanse aanvaller onder de loep nemen. De kans bestaat dus dat hij na amper één jaartje alweer vertrekt op Jan Breydel.

LEES OOK: "Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

Wie is de meest geslaagde zomertransfer bij Club?

Meest recent

Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

3
3
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

95
95
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

16
16
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

378
378
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

37
37
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

17
17
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

415
415
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

185
185
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

934
934
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

147
147
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

23
23
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

197
197
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

13
13
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

90
90
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

294
294
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

225
225
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

122
122
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

286
286
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

122
122
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

62
62
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

136
136
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

447
447
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

135
135
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

51
51
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

276
276

Meer sportnieuws