Defour laat zich uit over transfers bij KV Mechelen

453 stemmen
Defour laat zich uit over transfers bij KV Mechelen

KV Mechelen is de voorbije weken in het degradatiemoeras beland. Het deed afgelopen weekend wel een goede zaak met een zege tegen KV Oostende, waardoor het opnieuw vijf punten voorsprong heeft op de gevarenzone. Daarmee lijkt Malinwa stilaan weer in rustiger vaarwater te komen, nadat ze zich ook al plaatsten voor de halve finale van de Croky Cup én er eindelijk witte rook kwam over de broodnodige kapitaalinjectie.


De Nederlander Philippe van Esch wordt voortaan de grootste aandeelhouder en hij gaf ook al aan dat hij verder wil gaan investeren in de spelersgroep. Dat is ook nodig, want er was tot dusver bijna geen geld om noodzakelijke versterkingen te halen en er moesten zelfs een aantal spelers naar de B-kern gestuurd worden om te besparen. De laatste wedstrijden zaten zo vooral jeugdspelers op de bank.

Steven Defour hoopt ongetwijfeld dat hij snel enkele aanwinsten zal mogen verwelkomen. "Oh, ik heb heel veel ideeën over bepaalde spelers. Wij hebben onze shortlist voor bepaalde posities. Onze staf is daar mee bezig. Die namen zijn doorgegeven", geeft hij aan bij Gazet van Antwerpen.

STANDARD
Maar eerst zal Defour zich moeten concentreren op de wedstrijd tegen Standard, die er dinsdagavond al aan komt. De terugkeer naar zijn ex-club doet hem echter weinig. "Met alle respect, maar wat Standard doet, interesseert me eigenlijk niet. Ik ben vooral bezig met wat hun sterke en zwakke punten zijn en hoe we die laatste kunnen uitbuiten. Dat geldt ook voor alle andere ploegen", klinkt het droog.

LEES OOK: Anderlecht zoekt: Besnik Hasi duidelijk over terugkeer

🚀

Moet KV Mechelen zich snel versterken?

Meest recent

Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

24
24
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

13
13
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

82
82
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

502
502
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

80
80
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

74
74
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

34
34
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

96
96
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

121
121
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

116
116
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

845
845
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

394
394
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

121
121
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

853
853
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

420
420
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

495
495
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

460
460
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

137
137
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

522
522
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

121
121
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

38
38
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

284
284
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

267
267
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

267
267
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

714
714

Meer sportnieuws