Defour laat zich uit over transfers bij KV Mechelen

door
Defour laat zich uit over transfers bij KV Mechelen

KV Mechelen is de voorbije weken in het degradatiemoeras beland. Het deed afgelopen weekend wel een goede zaak met een zege tegen KV Oostende, waardoor het opnieuw vijf punten voorsprong heeft op de gevarenzone. Daarmee lijkt Malinwa stilaan weer in rustiger vaarwater te komen, nadat ze zich ook al plaatsten voor de halve finale van de Croky Cup én er eindelijk witte rook kwam over de broodnodige kapitaalinjectie.


De Nederlander Philippe van Esch wordt voortaan de grootste aandeelhouder en hij gaf ook al aan dat hij verder wil gaan investeren in de spelersgroep. Dat is ook nodig, want er was tot dusver bijna geen geld om noodzakelijke versterkingen te halen en er moesten zelfs een aantal spelers naar de B-kern gestuurd worden om te besparen. De laatste wedstrijden zaten zo vooral jeugdspelers op de bank.

Steven Defour hoopt ongetwijfeld dat hij snel enkele aanwinsten zal mogen verwelkomen. "Oh, ik heb heel veel ideeën over bepaalde spelers. Wij hebben onze shortlist voor bepaalde posities. Onze staf is daar mee bezig. Die namen zijn doorgegeven", geeft hij aan bij Gazet van Antwerpen.

STANDARD
Maar eerst zal Defour zich moeten concentreren op de wedstrijd tegen Standard, die er dinsdagavond al aan komt. De terugkeer naar zijn ex-club doet hem echter weinig. "Met alle respect, maar wat Standard doet, interesseert me eigenlijk niet. Ik ben vooral bezig met wat hun sterke en zwakke punten zijn en hoe we die laatste kunnen uitbuiten. Dat geldt ook voor alle andere ploegen", klinkt het droog.

LEES OOK: Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Moet KV Mechelen zich snel versterken?

Meest recent

'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

70
70
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

120
120
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

95
95
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

203
203
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

99
99
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

346
346
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

208
208
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

77
77
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

284
284
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

300
300
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

119
119
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

231
231
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

189
189
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

242
242
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

132
132
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

432
432
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

171
171
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

153
153
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

71
71
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

73
73
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

171
171
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

274
274
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

78
78
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

439
439

Meer sportnieuws