Defour laat zich uit over transfers bij KV Mechelen

door
Defour laat zich uit over transfers bij KV Mechelen

KV Mechelen is de voorbije weken in het degradatiemoeras beland. Het deed afgelopen weekend wel een goede zaak met een zege tegen KV Oostende, waardoor het opnieuw vijf punten voorsprong heeft op de gevarenzone. Daarmee lijkt Malinwa stilaan weer in rustiger vaarwater te komen, nadat ze zich ook al plaatsten voor de halve finale van de Croky Cup én er eindelijk witte rook kwam over de broodnodige kapitaalinjectie.


De Nederlander Philippe van Esch wordt voortaan de grootste aandeelhouder en hij gaf ook al aan dat hij verder wil gaan investeren in de spelersgroep. Dat is ook nodig, want er was tot dusver bijna geen geld om noodzakelijke versterkingen te halen en er moesten zelfs een aantal spelers naar de B-kern gestuurd worden om te besparen. De laatste wedstrijden zaten zo vooral jeugdspelers op de bank.

Steven Defour hoopt ongetwijfeld dat hij snel enkele aanwinsten zal mogen verwelkomen. "Oh, ik heb heel veel ideeën over bepaalde spelers. Wij hebben onze shortlist voor bepaalde posities. Onze staf is daar mee bezig. Die namen zijn doorgegeven", geeft hij aan bij Gazet van Antwerpen.

STANDARD
Maar eerst zal Defour zich moeten concentreren op de wedstrijd tegen Standard, die er dinsdagavond al aan komt. De terugkeer naar zijn ex-club doet hem echter weinig. "Met alle respect, maar wat Standard doet, interesseert me eigenlijk niet. Ik ben vooral bezig met wat hun sterke en zwakke punten zijn en hoe we die laatste kunnen uitbuiten. Dat geldt ook voor alle andere ploegen", klinkt het droog.

LEES OOK: 'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

🔥 Populair bij onze lezers

Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Moet KV Mechelen zich snel versterken?

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

160
160
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

85
85
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

259
259
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

282
282
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

710
710
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

126
126
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

517
517
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

60
60
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

274
274
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1728
1728
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

98
98
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

232
232
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

521
521
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1191
1191
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

781
781
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

295
295
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1191
1191
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

450
450
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

461
461
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

523
523
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

129
129
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

165
165
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

116
116

Meer sportnieuws