Defour laat zich uit over transfers bij KV Mechelen

453 stemmen
Defour laat zich uit over transfers bij KV Mechelen

KV Mechelen is de voorbije weken in het degradatiemoeras beland. Het deed afgelopen weekend wel een goede zaak met een zege tegen KV Oostende, waardoor het opnieuw vijf punten voorsprong heeft op de gevarenzone. Daarmee lijkt Malinwa stilaan weer in rustiger vaarwater te komen, nadat ze zich ook al plaatsten voor de halve finale van de Croky Cup én er eindelijk witte rook kwam over de broodnodige kapitaalinjectie.


De Nederlander Philippe van Esch wordt voortaan de grootste aandeelhouder en hij gaf ook al aan dat hij verder wil gaan investeren in de spelersgroep. Dat is ook nodig, want er was tot dusver bijna geen geld om noodzakelijke versterkingen te halen en er moesten zelfs een aantal spelers naar de B-kern gestuurd worden om te besparen. De laatste wedstrijden zaten zo vooral jeugdspelers op de bank.

Steven Defour hoopt ongetwijfeld dat hij snel enkele aanwinsten zal mogen verwelkomen. "Oh, ik heb heel veel ideeën over bepaalde spelers. Wij hebben onze shortlist voor bepaalde posities. Onze staf is daar mee bezig. Die namen zijn doorgegeven", geeft hij aan bij Gazet van Antwerpen.

STANDARD
Maar eerst zal Defour zich moeten concentreren op de wedstrijd tegen Standard, die er dinsdagavond al aan komt. De terugkeer naar zijn ex-club doet hem echter weinig. "Met alle respect, maar wat Standard doet, interesseert me eigenlijk niet. Ik ben vooral bezig met wat hun sterke en zwakke punten zijn en hoe we die laatste kunnen uitbuiten. Dat geldt ook voor alle andere ploegen", klinkt het droog.

LEES OOK: KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Moet KV Mechelen zich snel versterken?

Meest recent

Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

2
2
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

54
54
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

43
43
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

211
211
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

155
155
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

38
38
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

379
379
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

155
155
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

463
463
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

56
56
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

110
110
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

47
47
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

352
352
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

695
695
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

526
526
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

153
153
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1130
1130
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

176
176
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

78
78
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

672
672
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

254
254
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

522
522
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

255
255
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

279
279
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1277
1277

Meer sportnieuws