'Transferoffensief op komst bij KV Mechelen?'

door
'Transferoffensief op komst bij KV Mechelen?'

Na enkele turbulente weken kwam er woensdag witte rook voor de supporters van KV Mechelen. De aandeelhouders van de club bereikten een akkoord over een kapitaalinjectie, die daags nadien ook bekrachtigd werd. De nieuwe sterke man heeft alvast duidelijke ambities met de club.


De Nederlander Philippe van Esch was al aandeelhouder maar zal nu het grootste pakket in handen hebben. Hoe en wat moet de komende dagen en weken nog gefinaliseerd worden maar wat de aanhang van Rood-Geel al wel weet, is dat er een stevige kapitaalinjectie komt. Die moet er vooral voor zorgen dat Malinwa probleemloos zijn licentie haalt, al hopen Steven Defour en co dat er vooral ook nog wat versterking komt.

KV Mechelen krijgt eerst een kapitaalinjectie van 4 miljoen euro. Dat geld wordt eerst aangewend om een positieve balans voor te leggen aan de voetbalbond met het oog op het licentiedossier. Daarna zal van Esch zien om verder te investeren, zoals in de spelersgroep bijvoorbeeld. “Er is zeker nog tijd voor inkomende transfers. Net zoals er ook nog uitgaande transfers gedaan kunnen worden”, vertelde hij aan Gazet van Antwerpen.

KV Mechelen won zaterdag een belangrijke wedstrijd in de strijd om het behoud. Door de zege tegen KV Oostende stijgt Malinwa naar een dertiende plaats in de rangschikking. Het verschil met een degradatieplaats bedraagt wel amper 5 punten. Steven Defour en zijn ploeg zijn dus nog niet helemaal veilig voor een eventuele degradatie.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

Zal KV Mechelen zich redden in de JPL?

Meest recent

"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

2
2
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

20
20
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

15
15
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

141
141
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

92
92
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1063
1063
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

492
492
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

29
29
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

96
96
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

143
143
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

109
109
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

231
231
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

135
135
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

114
114
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

93
93
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

111
111
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

304
304
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

39
39
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

620
620
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

342
342
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

128
128
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

163
163
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

267
267
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

120
120
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

84
84

Meer sportnieuws