'Transferoffensief op komst bij KV Mechelen?'

door
'Transferoffensief op komst bij KV Mechelen?'

Na enkele turbulente weken kwam er woensdag witte rook voor de supporters van KV Mechelen. De aandeelhouders van de club bereikten een akkoord over een kapitaalinjectie, die daags nadien ook bekrachtigd werd. De nieuwe sterke man heeft alvast duidelijke ambities met de club.


De Nederlander Philippe van Esch was al aandeelhouder maar zal nu het grootste pakket in handen hebben. Hoe en wat moet de komende dagen en weken nog gefinaliseerd worden maar wat de aanhang van Rood-Geel al wel weet, is dat er een stevige kapitaalinjectie komt. Die moet er vooral voor zorgen dat Malinwa probleemloos zijn licentie haalt, al hopen Steven Defour en co dat er vooral ook nog wat versterking komt.

KV Mechelen krijgt eerst een kapitaalinjectie van 4 miljoen euro. Dat geld wordt eerst aangewend om een positieve balans voor te leggen aan de voetbalbond met het oog op het licentiedossier. Daarna zal van Esch zien om verder te investeren, zoals in de spelersgroep bijvoorbeeld. “Er is zeker nog tijd voor inkomende transfers. Net zoals er ook nog uitgaande transfers gedaan kunnen worden”, vertelde hij aan Gazet van Antwerpen.

KV Mechelen won zaterdag een belangrijke wedstrijd in de strijd om het behoud. Door de zege tegen KV Oostende stijgt Malinwa naar een dertiende plaats in de rangschikking. Het verschil met een degradatieplaats bedraagt wel amper 5 punten. Steven Defour en zijn ploeg zijn dus nog niet helemaal veilig voor een eventuele degradatie.

LEES OOK: KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

Zal KV Mechelen zich redden in de JPL?

Meest recent

Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

28
28
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

27
27
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

153
153
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

154
154
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

185
185
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

250
250
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

110
110
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

391
391
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

215
215
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

84
84
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

326
326
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

326
326
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

127
127
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

252
252
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

196
196
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

254
254
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

146
146
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

456
456
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

178
178
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

155
155
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

72
72
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

75
75
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

175
175
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

280
280

Meer sportnieuws