'Transferoffensief op komst bij KV Mechelen?'

864 stemmen
'Transferoffensief op komst bij KV Mechelen?'

Na enkele turbulente weken kwam er woensdag witte rook voor de supporters van KV Mechelen. De aandeelhouders van de club bereikten een akkoord over een kapitaalinjectie, die daags nadien ook bekrachtigd werd. De nieuwe sterke man heeft alvast duidelijke ambities met de club.


De Nederlander Philippe van Esch was al aandeelhouder maar zal nu het grootste pakket in handen hebben. Hoe en wat moet de komende dagen en weken nog gefinaliseerd worden maar wat de aanhang van Rood-Geel al wel weet, is dat er een stevige kapitaalinjectie komt. Die moet er vooral voor zorgen dat Malinwa probleemloos zijn licentie haalt, al hopen Steven Defour en co dat er vooral ook nog wat versterking komt.

KV Mechelen krijgt eerst een kapitaalinjectie van 4 miljoen euro. Dat geld wordt eerst aangewend om een positieve balans voor te leggen aan de voetbalbond met het oog op het licentiedossier. Daarna zal van Esch zien om verder te investeren, zoals in de spelersgroep bijvoorbeeld. “Er is zeker nog tijd voor inkomende transfers. Net zoals er ook nog uitgaande transfers gedaan kunnen worden”, vertelde hij aan Gazet van Antwerpen.

KV Mechelen won zaterdag een belangrijke wedstrijd in de strijd om het behoud. Door de zege tegen KV Oostende stijgt Malinwa naar een dertiende plaats in de rangschikking. Het verschil met een degradatieplaats bedraagt wel amper 5 punten. Steven Defour en zijn ploeg zijn dus nog niet helemaal veilig voor een eventuele degradatie.

LEES OOK: 'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

🚀

Zal KV Mechelen zich redden in de JPL?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

21
21
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

26
26
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

62
62
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

94
94
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

70
70
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

99
99
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

408
408
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

233
233
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

68
68
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

49
49
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

384
384
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

130
130
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

776
776
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

120
120
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

110
110
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

89
89
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

209
209
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

394
394
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

359
359
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

586
586
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

933
933
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

153
153
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1042
1042
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

228
228

Meer sportnieuws