'Standard neemt meteen afscheid van aanvoerder'

721 stemmen
'Standard neemt meteen afscheid van aanvoerder'

Voor Standard is het een lastige mercato, want de Rouches hebben amper of geen geld om zich te versterken. In eerste instantie lijkt deze transferperiode hen eerder te verzwakken dan te versterken. Met Nicolas Raskin en Selim Amallah zullen twee belangrijke pionnen vertrekken omdat ze hun aflopende contracten niet willen verlengen. Nu lijkt de volgende sterkhouder op weg naar de uitgang.


Volgens La Dernière Heure stuurt Noë Dussenne immers ook aan op een wintertransfer. De 30-jarige verdediger werd dit seizoen door Ronny Deila nochtans gepromoveerd tot aanvoerder, maar is komende zomer wel einde contract. Het was al duidelijk geworden dat Standard niet van plan was om die overeenkomst nog te verlengen en dus wil Dussenne meteen al vertrekken.

Standard zou niet van plan zijn om zijn kapitein tegen te houden, wat niet onlogisch is gezien de huidige financiële situatie van de club. Alle centen zijn welkom en dus zullen ze de kans niet laten liggen als ze nog een (bescheiden) transfersom zouden kunnen vangen. Na 3,5 jaar lijkt er zo een einde te komen aan de passage van Dussenne op Sclessin.

WEINIG OPTIES
Voor Deila is het mogelijke vertrek van Dussenne wel een nieuwe tegenvaller, want de Noor dreigt zo zeer weinig opties over te houden in de defensie. Als centrale verdedigers houdt hij zo enkel nog Konstantinos Laifis en Merveille Bokadi over, met de 18-jarige Lucas Noubi als enige alternatief. Nathan Ngoy (19) is immers nog maanden out. Standard lijkt dus zeker nog vers bloed in zijn defensie nodig te hebben.

LEES OOK: Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

🚀

Moet Standard Dussenne alsnog houden?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

55
55
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

18
18
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

15
15
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

62
62
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

62
62
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

57
57
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

100
100
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

42
42
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

134
134
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

107
107
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

155
155
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

357
357
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

228
228
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

71
71
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

735
735
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

481
481
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

496
496
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

369
369
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

674
674
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

334
334
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

505
505
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

138
138
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2150
2150
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

183
183

Meer sportnieuws