'Standard neemt meteen afscheid van aanvoerder'

721 stemmen
'Standard neemt meteen afscheid van aanvoerder'

Voor Standard is het een lastige mercato, want de Rouches hebben amper of geen geld om zich te versterken. In eerste instantie lijkt deze transferperiode hen eerder te verzwakken dan te versterken. Met Nicolas Raskin en Selim Amallah zullen twee belangrijke pionnen vertrekken omdat ze hun aflopende contracten niet willen verlengen. Nu lijkt de volgende sterkhouder op weg naar de uitgang.


Volgens La Dernière Heure stuurt Noë Dussenne immers ook aan op een wintertransfer. De 30-jarige verdediger werd dit seizoen door Ronny Deila nochtans gepromoveerd tot aanvoerder, maar is komende zomer wel einde contract. Het was al duidelijk geworden dat Standard niet van plan was om die overeenkomst nog te verlengen en dus wil Dussenne meteen al vertrekken.

Standard zou niet van plan zijn om zijn kapitein tegen te houden, wat niet onlogisch is gezien de huidige financiële situatie van de club. Alle centen zijn welkom en dus zullen ze de kans niet laten liggen als ze nog een (bescheiden) transfersom zouden kunnen vangen. Na 3,5 jaar lijkt er zo een einde te komen aan de passage van Dussenne op Sclessin.

WEINIG OPTIES
Voor Deila is het mogelijke vertrek van Dussenne wel een nieuwe tegenvaller, want de Noor dreigt zo zeer weinig opties over te houden in de defensie. Als centrale verdedigers houdt hij zo enkel nog Konstantinos Laifis en Merveille Bokadi over, met de 18-jarige Lucas Noubi als enige alternatief. Nathan Ngoy (19) is immers nog maanden out. Standard lijkt dus zeker nog vers bloed in zijn defensie nodig te hebben.

LEES OOK: Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Moet Standard Dussenne alsnog houden?

Meest recent

Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

5
5
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

83
83
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

97
97
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

71
71
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

291
291
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

290
290
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

103
103
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

305
305
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

67
67
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

259
259
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

317
317
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

480
480
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

158
158
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

235
235
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

178
178
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

870
870
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

208
208
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

348
348
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

214
214
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

507
507
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

366
366
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

586
586
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

495
495
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

121
121
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

228
228

Meer sportnieuws