'Standard neemt meteen afscheid van aanvoerder'

721 stemmen
'Standard neemt meteen afscheid van aanvoerder'

Voor Standard is het een lastige mercato, want de Rouches hebben amper of geen geld om zich te versterken. In eerste instantie lijkt deze transferperiode hen eerder te verzwakken dan te versterken. Met Nicolas Raskin en Selim Amallah zullen twee belangrijke pionnen vertrekken omdat ze hun aflopende contracten niet willen verlengen. Nu lijkt de volgende sterkhouder op weg naar de uitgang.


Volgens La Dernière Heure stuurt Noë Dussenne immers ook aan op een wintertransfer. De 30-jarige verdediger werd dit seizoen door Ronny Deila nochtans gepromoveerd tot aanvoerder, maar is komende zomer wel einde contract. Het was al duidelijk geworden dat Standard niet van plan was om die overeenkomst nog te verlengen en dus wil Dussenne meteen al vertrekken.

Standard zou niet van plan zijn om zijn kapitein tegen te houden, wat niet onlogisch is gezien de huidige financiële situatie van de club. Alle centen zijn welkom en dus zullen ze de kans niet laten liggen als ze nog een (bescheiden) transfersom zouden kunnen vangen. Na 3,5 jaar lijkt er zo een einde te komen aan de passage van Dussenne op Sclessin.

WEINIG OPTIES
Voor Deila is het mogelijke vertrek van Dussenne wel een nieuwe tegenvaller, want de Noor dreigt zo zeer weinig opties over te houden in de defensie. Als centrale verdedigers houdt hij zo enkel nog Konstantinos Laifis en Merveille Bokadi over, met de 18-jarige Lucas Noubi als enige alternatief. Nathan Ngoy (19) is immers nog maanden out. Standard lijkt dus zeker nog vers bloed in zijn defensie nodig te hebben.

LEES OOK: Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Moet Standard Dussenne alsnog houden?

Meest recent

"Nog niks gedaan" - Tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

39
39
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

80
80
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

291
291
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

604
604
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

42
42
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

288
288
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

282
282
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

195
195
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

19
19
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

104
104
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

57
57
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

101
101
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

267
267
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

80
80
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

177
177
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

470
470
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

159
159
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

91
91
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

105
105
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

223
223
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

248
248
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

102
102
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

55
55
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

231
231
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

254
254

Meer sportnieuws