'Topclub krijgt Trossard op schoteltje gepresenteerd'

1780
'Topclub krijgt Trossard op schoteltje gepresenteerd'

De winterse transfercarrousel lijkt in een stroomversnelling te zijn geraakt en dat door toedoen van Chelsea FC. De Blues plunderen afgelopen weekend hun bankrekening om de komst van Mykhaylo Mudryk te financieren. En deze supertransfer heeft mogelijk ook invloed op de toekomst van Leandro Trossard.


Chelsea stelde zijn nieuwste topaanwinst zondagnamiddag tijdens de rust van het competitieduel tegen Crystal Palace voor aan het publiek. Om Mudryk, die tekende voor 8.5 seizoenen, binnen te halen tastte de Londense club diep in de buidel. Zo werd een directe transfersom van 70 miljoen euro overgemaakt aan Shakhtar Donetsk. Daar kan ook nog eens 30 miljoen euro aan bonussen en variabelen bovenop komen.

Een bijzonder hoge som voor een speler met zo'n beperkte ervaring, dat was echter noodzakelijk om Arsenal af te houden. De leider uit de Premier League trok al maanden aan de mouw van Mudryk. Maar de Gunners slaagden er niet in om een akkoord te vinden met Shakhtar en moesten uiteindelijk de duimen leggen. Bijgevolg zal Arsenal verder moeten speuren naar offensieve versterking. Met oog op de titelstrijd wil men immers niets aan het toeval overlaten en dus moet er in januari extra aanvallende mankracht volgen.

TROSSARD AANGEBODEN
Raphinha van FC Barcelona is in beeld, maar volgens SPORT willen de Catalanen de Braziliaan enkel laten gaan voor een gigantisch bedrag. Bij The Independent weet men echter dat Arsenal inmiddels ook de kans kreeg aangeboden om Trossard binnen te halen. De Rode Duivel leeft momenteel in onmin met zijn club Brighton en hoopt deze winter nog een transfer te maken. Het is evenwel niet duidelijk of de Gunners ook gaan doordrukken voor zijn komst. Maar met een mercato die inmiddels al halfweg is, worden de alternatieve opties steeds kleiner.

LEES OOK: De Cuyper verrast in Premier League: "Ik droom ervan"

Arsenal zou een goede stap zijn voor Trossard ...

Meest recent

Yamal breekt stilte na Gouden Bal: "Het komt eraan"

Maandagavond werd de Gouden Bal uitgereikt en die kende toch een verrassende laureaat. Het was ...

2
2
'Lukaku krijgt oude bekende (voorlopig) als trainer'

Romelu Lukaku was bij Napoli in een vervelende situatie beland na zijn blessure en koos daarom in de ...

9
9
'Strijd om smaakmaker Charleroi is helemaal los'

Charleroi leed vorig weekend dan wel verrassend zijn tweede nederlaag van het seizoen door een 3-0 ...

10
10
Leko zet smaakmaker onder druk: "Cruciaal seizoen voor hem"

Club Brugge is alweer aan een zeer sterk seizoen bezig. Het pronkt in de competitie met een zeer ...

100
100
Roemloze exit Bruno bij Anderlecht? "Met deze coach..."

De 4-0-nederlaag van Anderlecht bij AA Gent kwam hard aan in Brussel. Paars-wit creëerde wel ...

171
171
KRC Genk met luxeprobleem: "Thorup moet dat proberen"

KRC Genk wist een zes op zes te halen in de Jupiler Pro League en plaatste zich in de Croky Cup. ...

57
57
'Anderlecht in brand: Coucke moeit zich met ontslag Bruno’

Vitor Bruno mag voorlopig blijven bij Anderlecht. Toch zit de top van de club niet meer op ...

486
486
Tessa Wullaert na ontmoeting met Ronaldo: "Ik vind hem..."

Tessa Wullaert is de beste Belgische voetbalster ooit. Dat is al jaren duidelijk. Ze eindigde ...

160
160
Verhuurde spelers: Antwerp-huurling komt boven water

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

70
70
Andere Belg steelt show naast Godts: "Man Utd, haal hem!"

In Frankrijk heeft PSG een zeer goede zaak gedaan, want ze wonnen de topper tegen Olympique Lyon met ...

60
60
'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten overtuigd'

De wintermercato opent pas binnen een aantal maanden zijn deuren, maar nu al wordt er volop ...

167
167
Met dank aan Baro: extra troef voor AA Gent in titelrace

Na de teleurstellingen in de beker en Europa rechtte AA Gent op knappe wijze de rug tegen ...

255
255
Club Brugge zet grote stap: stadionwerken van start

Juridisch moeten er nog altijd een aantal zaken worden uitgeklaard, maar in de tussentijd blijft ...

468
468
Laatste kans verkeken: einde verhaal bij Anderlecht?

Vitor Bruno lijkt soms wel Russische roulette te spelen, want telkens is het koffiedik kijken ...

328
328
Ballon d’Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

Op het gala van de Gouden Bal kaapte Spanje het leeuwendeel van de prijzen weg, maar de hoofdvogel ...

299
299
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: bod van 70 (!) miljoen'

Carlos Forbs verkeert eveneens in bloedvorm, maar dé man van het moment bij Club Brugge is ...

758
758
Grote schoonmaak Anderlecht: zestal weg in januari?

Na de zware nederlaag in Gent is het plots alweer crisis bij RSC Anderlecht. De meeste pijlen worden ...

678
678
Onverwachte BV steunt Van Gucht om liefdesleven: "Dappere ridder"

Ruben Van Gucht heeft van zijn privéleven bijna een publiek personage gemaakt. Terwijl de ene ...

14
14
Mbappé-rel escaleert: Real Madrid-ster door het stof

De rel rond Kylian Mbappé en zijn uitspraken over voormalige Chinese leider Mao Zedong ...

81
81
Diakhon krijgt volle laag na opstootje: “Kleuterklasgedrag!”

De wedstrijd tussen Club Brugge en Sint-Truiden VV zindert nog na. Na affluiten ging het volledig ...

318
318
Tielemans hoort verbazingwekkend verdict bij Man Utd

Manchester United zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. Michael Carrick staat zwaar ...

109
109
Filip Joos in oog van de storm: "Hoe ver tot VRT ingrijpt?"

Filip Joos doet het weer. De voetbalcommentator van de VRT ligt opnieuw onder vuur na politieke ...

299
299
Familie Yamal verteert Ballon d'Or niet: uithaal naar Kane

Lamine Yamal behoorde tot één van de grote favorieten voor de Ballon d’Or, maar ...

1447
1447
Messoudi krijgt ferme waarschuwing bij Beerschot: “Frappant”

Beerschot staat aan de leiding in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten werden vooraf als grote ...

127
127
Yamal zwaar onder vuur na Ballon d'Or: "Misbruikt zijn roem"

Harry Kane heeft de Ballon d’Or gewonnen na een titanenstrijd tegen Lamine Yamal en Ousmane ...

423
423

Meer sportnieuws