'Topclub krijgt Trossard op schoteltje gepresenteerd'

door
'Topclub krijgt Trossard op schoteltje gepresenteerd'

De winterse transfercarrousel lijkt in een stroomversnelling te zijn geraakt en dat door toedoen van Chelsea FC. De Blues plunderen afgelopen weekend hun bankrekening om de komst van Mykhaylo Mudryk te financieren. En deze supertransfer heeft mogelijk ook invloed op de toekomst van Leandro Trossard.


Chelsea stelde zijn nieuwste topaanwinst zondagnamiddag tijdens de rust van het competitieduel tegen Crystal Palace voor aan het publiek. Om Mudryk, die tekende voor 8.5 seizoenen, binnen te halen tastte de Londense club diep in de buidel. Zo werd een directe transfersom van 70 miljoen euro overgemaakt aan Shakhtar Donetsk. Daar kan ook nog eens 30 miljoen euro aan bonussen en variabelen bovenop komen.

Een bijzonder hoge som voor een speler met zo'n beperkte ervaring, dat was echter noodzakelijk om Arsenal af te houden. De leider uit de Premier League trok al maanden aan de mouw van Mudryk. Maar de Gunners slaagden er niet in om een akkoord te vinden met Shakhtar en moesten uiteindelijk de duimen leggen. Bijgevolg zal Arsenal verder moeten speuren naar offensieve versterking. Met oog op de titelstrijd wil men immers niets aan het toeval overlaten en dus moet er in januari extra aanvallende mankracht volgen.

TROSSARD AANGEBODEN
Raphinha van FC Barcelona is in beeld, maar volgens SPORT willen de Catalanen de Braziliaan enkel laten gaan voor een gigantisch bedrag. Bij The Independent weet men echter dat Arsenal inmiddels ook de kans kreeg aangeboden om Trossard binnen te halen. De Rode Duivel leeft momenteel in onmin met zijn club Brighton en hoopt deze winter nog een transfer te maken. Het is evenwel niet duidelijk of de Gunners ook gaan doordrukken voor zijn komst. Maar met een mercato die inmiddels al halfweg is, worden de alternatieve opties steeds kleiner.

LEES OOK: ‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

Arsenal zou een goede stap zijn voor Trossard ...

Meest recent

Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

2
2
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

12
12
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

30
30
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

22
22
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

188
188
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

67
67
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

266
266
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

112
112
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

202
202
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

376
376
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

162
162
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

295
295
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

133
133
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

365
365
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

708
708
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

108
108
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

110
110
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

150
150
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

227
227
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

777
777
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

102
102
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

301
301
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

104
104
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

175
175
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

937
937

Meer sportnieuws