'Januzaj krijgt tweede ontsnappingsroute aangeboden'

door
'Januzaj krijgt tweede ontsnappingsroute aangeboden'

Adnan Januzaj leek vorige zomer de clubs voor het uitkiezen te hebben als vrije speler, nadat hij ervoor gekozen had om niet bij te tekenen bij Real Sociedad. De 27-jarige offensieve middenvelder vond uiteindelijk pas eind augustus onderdak bij FC Sevilla, maar dat bleek een volledige miscast te zijn. De Andalusiërs beleven een rampjaar en staan momenteel zelfs op een degradatieplaats, terwijl Januzaj er helemaal door de mand viel.


Hij raakte nooit helemaal op niveau en kwam dit seizoen tot dusver amper 125 minuten in actie in alle competities, verspreid over zes invalbeurten. Ondanks een contract tot 2026 wil Sevilla deze winter absoluut alweer van hem af en dus moet Januzaj na amper vier maanden alweer op zoek naar een nieuwe club. In La Liga lijkt er wel nog de nodige interesse in zijn diensten te zijn.

De voorbije dagen werd Januzaj al aan Espanyol gelinkt, maar nu duikt er nog een tweede ontsnappingsroute op. Volgens El Desmarque ziet Valencia zijn komst immers ook zitten. De huidige nummer twaalf in La Liga wil Januzaj graag voor de rest van het seizoen huren, al zouden ze wel niet meteen de middelen hebben om het nog steeds vorstelijke salaris van Januzaj helemaal over te nemen. Er zal dus nog onderhandeld moeten worden.

EEUWIGE BELOFTE
Op zijn 27ste is Januzaj er nog steeds niet in geslaagd om de verwachtingen helemaal in te lossen. Hij werd aanzien als een supertalent, zeker toen hij op zijn zestiende van Anderlecht naar Manchester United verkaste. Hij brak ook door in de hoofdmacht van United, maar kon na een sterke start niet bevestigen en ook uitleenbeurten aan Dortmund en Sunderland eindigden met een sisser. Bij Sociedad was hij bij momenten sterk, maar presteerde hij ook vaak wisselvallig. Dat zette zich ook door bij de nationale ploeg. Januzaj was er wel bij op de WK's van 2014 en 2018, maar werd desondanks nooit een vaste waarde en verzamelde slechts vijftien caps, waarin hij één keer scoorde.

Zou Valencia een goede stap zijn voor Januzaj?

Meest recent

'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op JPL-routinier'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

26
26
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

110
110
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

127
127
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

53
53
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

56
56
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

238
238
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

227
227
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

212
212
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

314
314
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

85
85
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

183
183
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

187
187
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1024
1024
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

87
87
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

125
125
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

377
377
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

157
157
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

516
516
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

50
50
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

206
206
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

177
177
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

250
250
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

279
279
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

175
175
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

215
215

Meer sportnieuws