'Januzaj krijgt tweede ontsnappingsroute aangeboden'

door
'Januzaj krijgt tweede ontsnappingsroute aangeboden'

Adnan Januzaj leek vorige zomer de clubs voor het uitkiezen te hebben als vrije speler, nadat hij ervoor gekozen had om niet bij te tekenen bij Real Sociedad. De 27-jarige offensieve middenvelder vond uiteindelijk pas eind augustus onderdak bij FC Sevilla, maar dat bleek een volledige miscast te zijn. De Andalusiërs beleven een rampjaar en staan momenteel zelfs op een degradatieplaats, terwijl Januzaj er helemaal door de mand viel.


Hij raakte nooit helemaal op niveau en kwam dit seizoen tot dusver amper 125 minuten in actie in alle competities, verspreid over zes invalbeurten. Ondanks een contract tot 2026 wil Sevilla deze winter absoluut alweer van hem af en dus moet Januzaj na amper vier maanden alweer op zoek naar een nieuwe club. In La Liga lijkt er wel nog de nodige interesse in zijn diensten te zijn.

De voorbije dagen werd Januzaj al aan Espanyol gelinkt, maar nu duikt er nog een tweede ontsnappingsroute op. Volgens El Desmarque ziet Valencia zijn komst immers ook zitten. De huidige nummer twaalf in La Liga wil Januzaj graag voor de rest van het seizoen huren, al zouden ze wel niet meteen de middelen hebben om het nog steeds vorstelijke salaris van Januzaj helemaal over te nemen. Er zal dus nog onderhandeld moeten worden.

EEUWIGE BELOFTE
Op zijn 27ste is Januzaj er nog steeds niet in geslaagd om de verwachtingen helemaal in te lossen. Hij werd aanzien als een supertalent, zeker toen hij op zijn zestiende van Anderlecht naar Manchester United verkaste. Hij brak ook door in de hoofdmacht van United, maar kon na een sterke start niet bevestigen en ook uitleenbeurten aan Dortmund en Sunderland eindigden met een sisser. Bij Sociedad was hij bij momenten sterk, maar presteerde hij ook vaak wisselvallig. Dat zette zich ook door bij de nationale ploeg. Januzaj was er wel bij op de WK's van 2014 en 2018, maar werd desondanks nooit een vaste waarde en verzamelde slechts vijftien caps, waarin hij één keer scoorde.

Zou Valencia een goede stap zijn voor Januzaj?

Meest recent

Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

1
1
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

10
10
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

77
77
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

160
160
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

130
130
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

52
52
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

16
16
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

494
494
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

272
272
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

385
385
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

111
111
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

504
504
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

968
968
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

288
288
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

614
614
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

310
310
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

228
228
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

129
129
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

91
91
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

59
59
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

244
244
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

38
38
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

196
196
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

249
249

Meer sportnieuws