Malinwa herleeft met nieuwe sterke man: "Duidelijke verwachting"

door
Malinwa herleeft met nieuwe sterke man:

Na enkele turbulente weken (niet de eerste in het bestaan van KV Mechelen), kwam er woensdag al witte rook voor de supporters van Malinwa. De aandeelhouders van de club hadden toen een akkoord bereikt over een kapitaalsinjectie en die werd daags nadien ook bekrachtigd. De nieuwe sterke man van de roemrijke club heeft alvast duidelijke ambities.


De Nederlander Philippe van Esch was al aandeelhouder maar zal nu het grootste pakket in handen hebben. Hoe en wat moet de komende dagen en weken nog gefinaliseerd worden maar wat de aanhang van Rood-Geel al wel weet, is dat er een stevige kapitaalsinjectie komt. Die moet er vooral voor zorgen dat Malinwa probleemloos zijn licentie haalt, al hopen Defour en co dat er vooral ook nog wat versterking komt.

KV Mechelen werd afgelopen weekend immers door Essevee mee in het degradatiemoeras getrokken, de twee komen elkaar ook nog eens tegen in de halve finale van de Croky Cup en mits wat gerichte versterkingen kan het dus nog een mooi tweede deel van het seizoen worden voor Malinwa. Vandaag staat de belangrijke confrontatie op het programma met KV Oostende, mits winst is er minstens even ademruimte voor Defour en zijn manschappen.

SPORTIEF NIVEAU HOGER
Bij Het Nieuwsblad gaf Van Esch alvast een inkijk in de plannen van KV.  "Als ik ergens in investeer, verwacht ik ook dat dat iets opbrengt. Ik wil dat de club sportieve resultaten behaalt én er economisch op vooruit gaat. Pas dan geraak je ergens.” Ook qua transfers geeft de hoofdaandeelhouder aan dat er mogelijk zowel in-als uitgaand nog één en ander mogelijk is. Hoopvol nieuws voor de hondstrouwe aanhang van KV Mechelen.

LEES OOK: Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Denkt u dat KV Mechelen degradeert?

Meest recent

Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

57
57
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

91
91
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

71
71
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

120
120
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

358
358
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

133
133
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

22
22
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

394
394
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

140
140
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

369
369
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

34
34
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

56
56
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

245
245
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

266
266
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

69
69
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

267
267
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

265
265
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

120
120
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

562
562
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

371
371
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

451
451
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

317
317
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

167
167
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

355
355
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

268
268

Meer sportnieuws