'KV Kortrijk heeft gewenste transfer bijna beet'

door
'KV Kortrijk heeft gewenste transfer bijna beet'

KV Kortrijk is uitstekend uit de WK-break gekomen en wist zijn voorbije competitieduels telkens al winnend af te sluiten. De aanstelling van Bernd Storck als nieuwe hoofdtrainer is voorlopig dus een succes voor de Kerels. Al betekende de komst van de Duitser niet voor alle spelers goed nieuws.


Storck begon het seizoen als hoofdtrainer van KAS Eupen, maar werd daar na enkele maanden aan de kant geschoven. En dus zag KVK zijn kans schoon om hem naar het Guldensporenstadion te halen. Sindsdien loopt het opvallend goed met de Kerels. Tot aan de bekeruitschakeling van afgelopen woensdag tegen KV Mechelen, had Kortrijk al zijn wedstrijden onder het bewind van Storck al winnend kunnen afsluiten.

Voorlopig levert de Duitse trainer dus uitstekend werk, voor een aantal spelers pakte de trainerswissel echter niet goed uit. Zo werden Kevin Vandendriessche en Dorian Dessoleil recentelijk nog in de B-kern gezet omdat Storck liever kansen geeft aan jongeren. Eerder kregen ook Alexandre De Bruyn, Amine Benchaib en Aleksandar Radovanovic te horen dat ze best naar een andere club op zoek gaan.

ROEMEENSE TOPTRANSFER
Benchaib lijkt nu dicht bij een oplossing te staan. De 24-jarige spelmaker kon rekenen op belangstelling van het Nederlandse MVV, maar zou kiezen voor een ander avontuur. Volgens Het Nieuwsblad zit Benchaib momenteel in Boekarest. Daar onderhandelen hij en zijn entourage over een transfer naar de Roemeense topclub FCSB, beter bekend als Steaua Boekarest.

LEES OOK: Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

KVK moet zich deze winter nog verder versterken ...

Meest recent

Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

33
33
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

21
21
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

146
146
Eddy Snelders getuigt in rechtbank: woorden zinderen na

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

18
18
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

103
103
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

350
350
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

44
44
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

553
553
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

299
299
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

201
201
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

60
60
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

38
38
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

185
185
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

187
187
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

118
118
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

523
523
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

255
255
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

390
390
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

111
111
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

514
514
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

358
358
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

90
90
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

192
192
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

92
92

Meer sportnieuws