'KV Kortrijk heeft gewenste transfer bijna beet'

door
'KV Kortrijk heeft gewenste transfer bijna beet'

KV Kortrijk is uitstekend uit de WK-break gekomen en wist zijn voorbije competitieduels telkens al winnend af te sluiten. De aanstelling van Bernd Storck als nieuwe hoofdtrainer is voorlopig dus een succes voor de Kerels. Al betekende de komst van de Duitser niet voor alle spelers goed nieuws.


Storck begon het seizoen als hoofdtrainer van KAS Eupen, maar werd daar na enkele maanden aan de kant geschoven. En dus zag KVK zijn kans schoon om hem naar het Guldensporenstadion te halen. Sindsdien loopt het opvallend goed met de Kerels. Tot aan de bekeruitschakeling van afgelopen woensdag tegen KV Mechelen, had Kortrijk al zijn wedstrijden onder het bewind van Storck al winnend kunnen afsluiten.

Voorlopig levert de Duitse trainer dus uitstekend werk, voor een aantal spelers pakte de trainerswissel echter niet goed uit. Zo werden Kevin Vandendriessche en Dorian Dessoleil recentelijk nog in de B-kern gezet omdat Storck liever kansen geeft aan jongeren. Eerder kregen ook Alexandre De Bruyn, Amine Benchaib en Aleksandar Radovanovic te horen dat ze best naar een andere club op zoek gaan.

ROEMEENSE TOPTRANSFER
Benchaib lijkt nu dicht bij een oplossing te staan. De 24-jarige spelmaker kon rekenen op belangstelling van het Nederlandse MVV, maar zou kiezen voor een ander avontuur. Volgens Het Nieuwsblad zit Benchaib momenteel in Boekarest. Daar onderhandelen hij en zijn entourage over een transfer naar de Roemeense topclub FCSB, beter bekend als Steaua Boekarest.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

KVK moet zich deze winter nog verder versterken ...

Meest recent

'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

57
57
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

8
8
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

10
10
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

27
27
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

120
120
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

61
61
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

156
156
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

35
35
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

100
100
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

111
111
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

194
194
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

67
67
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

440
440
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

349
349
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

293
293
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

280
280
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

225
225
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

42
42
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

70
70
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

46
46
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

173
173
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

117
117
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

30
30
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

233
233

Meer sportnieuws