'KV Kortrijk heeft gewenste transfer bijna beet'

door
'KV Kortrijk heeft gewenste transfer bijna beet'

KV Kortrijk is uitstekend uit de WK-break gekomen en wist zijn voorbije competitieduels telkens al winnend af te sluiten. De aanstelling van Bernd Storck als nieuwe hoofdtrainer is voorlopig dus een succes voor de Kerels. Al betekende de komst van de Duitser niet voor alle spelers goed nieuws.


Storck begon het seizoen als hoofdtrainer van KAS Eupen, maar werd daar na enkele maanden aan de kant geschoven. En dus zag KVK zijn kans schoon om hem naar het Guldensporenstadion te halen. Sindsdien loopt het opvallend goed met de Kerels. Tot aan de bekeruitschakeling van afgelopen woensdag tegen KV Mechelen, had Kortrijk al zijn wedstrijden onder het bewind van Storck al winnend kunnen afsluiten.

Voorlopig levert de Duitse trainer dus uitstekend werk, voor een aantal spelers pakte de trainerswissel echter niet goed uit. Zo werden Kevin Vandendriessche en Dorian Dessoleil recentelijk nog in de B-kern gezet omdat Storck liever kansen geeft aan jongeren. Eerder kregen ook Alexandre De Bruyn, Amine Benchaib en Aleksandar Radovanovic te horen dat ze best naar een andere club op zoek gaan.

ROEMEENSE TOPTRANSFER
Benchaib lijkt nu dicht bij een oplossing te staan. De 24-jarige spelmaker kon rekenen op belangstelling van het Nederlandse MVV, maar zou kiezen voor een ander avontuur. Volgens Het Nieuwsblad zit Benchaib momenteel in Boekarest. Daar onderhandelen hij en zijn entourage over een transfer naar de Roemeense topclub FCSB, beter bekend als Steaua Boekarest.

LEES OOK: Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

KVK moet zich deze winter nog verder versterken ...

Meest recent

'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

16
16
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

74
74
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

136
136
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

409
409
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

544
544
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

330
330
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

99
99
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

312
312
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

263
263
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

237
237
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

579
579
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

333
333
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

656
656
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

660
660
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

764
764
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

148
148
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

581
581
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1395
1395
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

778
778
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

244
244
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

476
476
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

392
392
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

661
661
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1052
1052
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

367
367

Meer sportnieuws