'Kompany zet zinnen op basisspeler Anderlecht'

door stemmen
'Kompany zet zinnen op basisspeler Anderlecht'

RSC Anderlecht wil de selectie van coach Brian Riemer deze zomer van enkele gerichte aanwinsten voorzien, maar dan zal het zelf eerst enkele spelers van de hand moeten doen. Mogelijk krijgt het daarvoor de hulp van Vincent Kompany. Zo zou Burnley FC zijn zinnen hebben gezet op Michael Murillo.


Zoals geweten blijft de financiële situatie bij Paars-Wit behoorlijk zorgwekkend. Om de continuïteit te blijven garanderen moeten de loonkosten drastisch naar omlaag. Vandaar dat ervaren grootverdieners als Hendrik Van Crombrugge en Wesley Hoedt naar de uitgang worden begeleid, terwijl de aflopende contracten van Lior Refaelov en Adrien Trebel allicht niet verlengd zullen worden. Daarnaast zou RSCA ook voor extra inkomsten kunnen zorgen door andere spelers te verkopen. Murillo bijvoorbeeld.

De Panamees werd in de winter van 2020 weggeplukt bij New York Red Bulls. Zijn transfer leek in eerste instantie een groot succes, lmaar naarmate de tijd vorderde ging het met zijn prestaties steeds wisselvalliger. De rechtsback liet steeds vaker een nonchalante indruk achter en maakte steeds meer individuele foutjes. Desondanks bleef hij steevast de eerste keuze op de rechtsback-positie. Weliswaar geholpen door de beperkte concurrentie. En nu zou hij Paars-Wit dus kunnen verlaten.

PERMANENTE TRANSFER
Een overgang naar het Braziliaanse Botafogo CF ketste eerder deze mercato al af. Maar volgens de Panamese journalist Álvaro Martínez zou Burnley nu interesse tonen. Met Connor Roberts en Vitinho heeft Kompany nochtans al twee rechtsbacks in zijn selectie, maar die laatste ligt al enkele weken in de lappenmand. De genoemde bron stelt ook dat de huidige leider uit de Championship net zoals Anderlecht mikt op een definitieve transfer. Al is het maar de vraag of Burnley wil voldoen aan de vermeende vraagprijs van 5 miljoen euro.

LEES OOK: Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

Bij een goed bod moet Anderlecht hem laten gaan ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

28
28
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

45
45
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

68
68
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

281
281
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

493
493
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

332
332
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

159
159
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

108
108
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

71
71
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

189
189
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

357
357
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

185
185
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

94
94
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

33
33
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

254
254
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

265
265
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

415
415
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

410
410
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

276
276
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

45
45
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

157
157
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

140
140
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

50
50
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

197
197
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

92
92

Meer sportnieuws