'Kompany zet zinnen op basisspeler Anderlecht'

door
'Kompany zet zinnen op basisspeler Anderlecht'

RSC Anderlecht wil de selectie van coach Brian Riemer deze zomer van enkele gerichte aanwinsten voorzien, maar dan zal het zelf eerst enkele spelers van de hand moeten doen. Mogelijk krijgt het daarvoor de hulp van Vincent Kompany. Zo zou Burnley FC zijn zinnen hebben gezet op Michael Murillo.


Zoals geweten blijft de financiële situatie bij Paars-Wit behoorlijk zorgwekkend. Om de continuïteit te blijven garanderen moeten de loonkosten drastisch naar omlaag. Vandaar dat ervaren grootverdieners als Hendrik Van Crombrugge en Wesley Hoedt naar de uitgang worden begeleid, terwijl de aflopende contracten van Lior Refaelov en Adrien Trebel allicht niet verlengd zullen worden. Daarnaast zou RSCA ook voor extra inkomsten kunnen zorgen door andere spelers te verkopen. Murillo bijvoorbeeld.

De Panamees werd in de winter van 2020 weggeplukt bij New York Red Bulls. Zijn transfer leek in eerste instantie een groot succes, lmaar naarmate de tijd vorderde ging het met zijn prestaties steeds wisselvalliger. De rechtsback liet steeds vaker een nonchalante indruk achter en maakte steeds meer individuele foutjes. Desondanks bleef hij steevast de eerste keuze op de rechtsback-positie. Weliswaar geholpen door de beperkte concurrentie. En nu zou hij Paars-Wit dus kunnen verlaten.

PERMANENTE TRANSFER
Een overgang naar het Braziliaanse Botafogo CF ketste eerder deze mercato al af. Maar volgens de Panamese journalist Álvaro Martínez zou Burnley nu interesse tonen. Met Connor Roberts en Vitinho heeft Kompany nochtans al twee rechtsbacks in zijn selectie, maar die laatste ligt al enkele weken in de lappenmand. De genoemde bron stelt ook dat de huidige leider uit de Championship net zoals Anderlecht mikt op een definitieve transfer. Al is het maar de vraag of Burnley wil voldoen aan de vermeende vraagprijs van 5 miljoen euro.

LEES OOK: Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Bij een goed bod moet Anderlecht hem laten gaan ...

Meest recent

'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

61
61
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

42
42
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

65
65
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

77
77
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

111
111
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

35
35
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

85
85
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

283
283
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

119
119
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

199
199
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

53
53
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

197
197
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

94
94
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

30
30
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

135
135
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

92
92
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

354
354
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

237
237
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

340
340
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

311
311
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

449
449
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

215
215
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

66
66
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

379
379

Meer sportnieuws