'Kompany zet zinnen op basisspeler Anderlecht'

door
'Kompany zet zinnen op basisspeler Anderlecht'

RSC Anderlecht wil de selectie van coach Brian Riemer deze zomer van enkele gerichte aanwinsten voorzien, maar dan zal het zelf eerst enkele spelers van de hand moeten doen. Mogelijk krijgt het daarvoor de hulp van Vincent Kompany. Zo zou Burnley FC zijn zinnen hebben gezet op Michael Murillo.


Zoals geweten blijft de financiële situatie bij Paars-Wit behoorlijk zorgwekkend. Om de continuïteit te blijven garanderen moeten de loonkosten drastisch naar omlaag. Vandaar dat ervaren grootverdieners als Hendrik Van Crombrugge en Wesley Hoedt naar de uitgang worden begeleid, terwijl de aflopende contracten van Lior Refaelov en Adrien Trebel allicht niet verlengd zullen worden. Daarnaast zou RSCA ook voor extra inkomsten kunnen zorgen door andere spelers te verkopen. Murillo bijvoorbeeld.

De Panamees werd in de winter van 2020 weggeplukt bij New York Red Bulls. Zijn transfer leek in eerste instantie een groot succes, lmaar naarmate de tijd vorderde ging het met zijn prestaties steeds wisselvalliger. De rechtsback liet steeds vaker een nonchalante indruk achter en maakte steeds meer individuele foutjes. Desondanks bleef hij steevast de eerste keuze op de rechtsback-positie. Weliswaar geholpen door de beperkte concurrentie. En nu zou hij Paars-Wit dus kunnen verlaten.

PERMANENTE TRANSFER
Een overgang naar het Braziliaanse Botafogo CF ketste eerder deze mercato al af. Maar volgens de Panamese journalist Álvaro Martínez zou Burnley nu interesse tonen. Met Connor Roberts en Vitinho heeft Kompany nochtans al twee rechtsbacks in zijn selectie, maar die laatste ligt al enkele weken in de lappenmand. De genoemde bron stelt ook dat de huidige leider uit de Championship net zoals Anderlecht mikt op een definitieve transfer. Al is het maar de vraag of Burnley wil voldoen aan de vermeende vraagprijs van 5 miljoen euro.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

Bij een goed bod moet Anderlecht hem laten gaan ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

56
56
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

11
11
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

49
49
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

27
27
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

398
398
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

93
93
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

158
158
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

165
165
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

184
184
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

137
137
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

80
80
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

60
60
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

97
97
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

384
384
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

210
210
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

314
314
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

145
145
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

220
220
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

277
277
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

644
644
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

243
243
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

262
262
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

122
122
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

441
441
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

351
351

Meer sportnieuws