'Kompany zet zinnen op basisspeler Anderlecht'

door
'Kompany zet zinnen op basisspeler Anderlecht'

RSC Anderlecht wil de selectie van coach Brian Riemer deze zomer van enkele gerichte aanwinsten voorzien, maar dan zal het zelf eerst enkele spelers van de hand moeten doen. Mogelijk krijgt het daarvoor de hulp van Vincent Kompany. Zo zou Burnley FC zijn zinnen hebben gezet op Michael Murillo.


Zoals geweten blijft de financiële situatie bij Paars-Wit behoorlijk zorgwekkend. Om de continuïteit te blijven garanderen moeten de loonkosten drastisch naar omlaag. Vandaar dat ervaren grootverdieners als Hendrik Van Crombrugge en Wesley Hoedt naar de uitgang worden begeleid, terwijl de aflopende contracten van Lior Refaelov en Adrien Trebel allicht niet verlengd zullen worden. Daarnaast zou RSCA ook voor extra inkomsten kunnen zorgen door andere spelers te verkopen. Murillo bijvoorbeeld.

De Panamees werd in de winter van 2020 weggeplukt bij New York Red Bulls. Zijn transfer leek in eerste instantie een groot succes, lmaar naarmate de tijd vorderde ging het met zijn prestaties steeds wisselvalliger. De rechtsback liet steeds vaker een nonchalante indruk achter en maakte steeds meer individuele foutjes. Desondanks bleef hij steevast de eerste keuze op de rechtsback-positie. Weliswaar geholpen door de beperkte concurrentie. En nu zou hij Paars-Wit dus kunnen verlaten.

PERMANENTE TRANSFER
Een overgang naar het Braziliaanse Botafogo CF ketste eerder deze mercato al af. Maar volgens de Panamese journalist Álvaro Martínez zou Burnley nu interesse tonen. Met Connor Roberts en Vitinho heeft Kompany nochtans al twee rechtsbacks in zijn selectie, maar die laatste ligt al enkele weken in de lappenmand. De genoemde bron stelt ook dat de huidige leider uit de Championship net zoals Anderlecht mikt op een definitieve transfer. Al is het maar de vraag of Burnley wil voldoen aan de vermeende vraagprijs van 5 miljoen euro.

LEES OOK: Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Bij een goed bod moet Anderlecht hem laten gaan ...

Meest recent

Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

13
13
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

22
22
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

121
121
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

186
186
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

77
77
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

41
41
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

142
142
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

129
129
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

68
68
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

221
221
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

128
128
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

191
191
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

148
148
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

80
80
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

214
214
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

94
94
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

153
153
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

297
297
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

327
327
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

29
29
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

684
684
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

467
467
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

265
265
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

422
422
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

120
120

Meer sportnieuws