Club slikt flinke domper voor clash met Anderlecht

428 stemmen
Club slikt flinke domper voor clash met Anderlecht

Club Brugge zit momenteel in een sportief vrij moeizame periode. De landskampioen had gehoopt dat de aanstelling van Scott Parker als nieuwe hoofdcoach meteen voor een ommekeer zou zorgen, maar de Engelsman debuteerde met een dure nederlaag op KRC Genk. Aanstaande zondag moet dan ook een goed resultaat volgen.


Dan staan de Bruggelingen namelijk opnieuw voor een geladen wedstrijd. Zo komt eeuwige rivaal RSC Anderlecht op bezoek in het Jan Breydel-stadion. En aan de sfeer zal het dan normaal gezien niet liggen. De aftrap zal immers voorzien worden door Ruud Vormer. De naar Zulte Waregem vertrokken publiekslieveling krijgt op die manier het afscheid dat hij verdient. Daarnaast zal enkel de Brugse aanhang vocaal te horen zijn. Door een disciplinaire sanctie worden immers geen fans van Anderlecht toegelaten.

Het wordt overigens de eerste thuismatch in drie weken tijd, het veld moet er ondanks de hevige regenval normaal gezien dus goed bijliggen. Alle ingrediënten lijken bijgevolg aanwezig om er een memorabele match van te maken. Maar in aanloop naar de clash kreeg Blauw-Zwart wel slecht nieuws te verwerken. Zo melden onder meer Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad dat Ferran Jutgla de kraker tegen Paars-Wit allicht aan zich voorbij moet laten gaan.

KANSEN YAREMCHUK
De Spanjaard, doorgaans een vaste titularis, liep tijdens één van de trainingen een blessure aan de knie op. De schade zou al bij al nog meevallen, maar de kans is klein dat hij tijdig fit geraakt voor de topper van zondag. En dus zal Parker met een alternatief moeten komen. De algemene verwachting is dat Roman Yaremchuk nog eens zijn kans zal krijgen in de basiself. Kan de recordaanwinst eindelijk zijn prijskaartje rechtvaardigen?

LEES OOK: 'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club moet deze winter nog een extra spits halen ...

Meest recent

'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

24
24
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

41
41
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

95
95
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

77
77
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

36
36
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

109
109
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

495
495
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

103
103
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

338
338
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

456
456
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

314
314
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

225
225
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

198
198
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

59
59
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

73
73
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

252
252
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

59
59
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

271
271
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

101
101
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

427
427
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

422
422
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

183
183
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

243
243
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

428
428
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

59
59

Meer sportnieuws