Club slikt flinke domper voor clash met Anderlecht

door
Club slikt flinke domper voor clash met Anderlecht

Club Brugge zit momenteel in een sportief vrij moeizame periode. De landskampioen had gehoopt dat de aanstelling van Scott Parker als nieuwe hoofdcoach meteen voor een ommekeer zou zorgen, maar de Engelsman debuteerde met een dure nederlaag op KRC Genk. Aanstaande zondag moet dan ook een goed resultaat volgen.


Dan staan de Bruggelingen namelijk opnieuw voor een geladen wedstrijd. Zo komt eeuwige rivaal RSC Anderlecht op bezoek in het Jan Breydel-stadion. En aan de sfeer zal het dan normaal gezien niet liggen. De aftrap zal immers voorzien worden door Ruud Vormer. De naar Zulte Waregem vertrokken publiekslieveling krijgt op die manier het afscheid dat hij verdient. Daarnaast zal enkel de Brugse aanhang vocaal te horen zijn. Door een disciplinaire sanctie worden immers geen fans van Anderlecht toegelaten.

Het wordt overigens de eerste thuismatch in drie weken tijd, het veld moet er ondanks de hevige regenval normaal gezien dus goed bijliggen. Alle ingrediënten lijken bijgevolg aanwezig om er een memorabele match van te maken. Maar in aanloop naar de clash kreeg Blauw-Zwart wel slecht nieuws te verwerken. Zo melden onder meer Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad dat Ferran Jutgla de kraker tegen Paars-Wit allicht aan zich voorbij moet laten gaan.

KANSEN YAREMCHUK
De Spanjaard, doorgaans een vaste titularis, liep tijdens één van de trainingen een blessure aan de knie op. De schade zou al bij al nog meevallen, maar de kans is klein dat hij tijdig fit geraakt voor de topper van zondag. En dus zal Parker met een alternatief moeten komen. De algemene verwachting is dat Roman Yaremchuk nog eens zijn kans zal krijgen in de basiself. Kan de recordaanwinst eindelijk zijn prijskaartje rechtvaardigen?

LEES OOK: 'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club moet deze winter nog een extra spits halen ...

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

61
61
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

177
177
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

147
147
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

57
57
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

67
67
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

217
217
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

211
211
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

64
64
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

98
98
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

370
370
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

307
307
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

196
196
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

338
338
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

954
954
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

115
115
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

211
211
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

304
304
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

96
96
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

231
231
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

228
228
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

376
376
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

201
201
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

68
68
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

157
157
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws