Club slikt flinke domper voor clash met Anderlecht

door
Club slikt flinke domper voor clash met Anderlecht

Club Brugge zit momenteel in een sportief vrij moeizame periode. De landskampioen had gehoopt dat de aanstelling van Scott Parker als nieuwe hoofdcoach meteen voor een ommekeer zou zorgen, maar de Engelsman debuteerde met een dure nederlaag op KRC Genk. Aanstaande zondag moet dan ook een goed resultaat volgen.


Dan staan de Bruggelingen namelijk opnieuw voor een geladen wedstrijd. Zo komt eeuwige rivaal RSC Anderlecht op bezoek in het Jan Breydel-stadion. En aan de sfeer zal het dan normaal gezien niet liggen. De aftrap zal immers voorzien worden door Ruud Vormer. De naar Zulte Waregem vertrokken publiekslieveling krijgt op die manier het afscheid dat hij verdient. Daarnaast zal enkel de Brugse aanhang vocaal te horen zijn. Door een disciplinaire sanctie worden immers geen fans van Anderlecht toegelaten.

Het wordt overigens de eerste thuismatch in drie weken tijd, het veld moet er ondanks de hevige regenval normaal gezien dus goed bijliggen. Alle ingrediënten lijken bijgevolg aanwezig om er een memorabele match van te maken. Maar in aanloop naar de clash kreeg Blauw-Zwart wel slecht nieuws te verwerken. Zo melden onder meer Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad dat Ferran Jutgla de kraker tegen Paars-Wit allicht aan zich voorbij moet laten gaan.

KANSEN YAREMCHUK
De Spanjaard, doorgaans een vaste titularis, liep tijdens één van de trainingen een blessure aan de knie op. De schade zou al bij al nog meevallen, maar de kans is klein dat hij tijdig fit geraakt voor de topper van zondag. En dus zal Parker met een alternatief moeten komen. De algemene verwachting is dat Roman Yaremchuk nog eens zijn kans zal krijgen in de basiself. Kan de recordaanwinst eindelijk zijn prijskaartje rechtvaardigen?

LEES OOK: 'Waanzin bij Club Brugge: bankzitter levert de jackpot op’

Club moet deze winter nog een extra spits halen ...

Meest recent

Garcia huivert: in dit scenario missen Rode Duivels het WK

De eerste matchbal is verspeeld. Veel tijd hebben de Rode Duivels echter niet om stil te staan bij ...

41
41
'Waanzin bij Club Brugge: bankzitter levert de jackpot op’

Een bankzitter die de jackpot oplevert? In Jan Breydel kan het: Jorne Spileers wekt opnieuw stevige ...

331
331
Afwezige Duivel winnaar bij België: "Hij is een kaderstuk"

De Belgen toonden bitter weinig op het veld van Kazachstan. Zonder kleppers als Thibaut Courtois, ...

75
75
Vandenbempt ziet twee enorme problemen bij de Duivels

Kazachstan - België 1-1. Dat was de uitslag van deze pot voetbal en een blamage voor de Rode ...

104
104
Na de blamage: keuzes plots makkelijker voor Garcia

België bakte er weinig van tegen Kazachstan. Het werd 1-1 en een aantal Rode Duivels kregen hun ...

169
169
Sportief mysterie: Welk geheim onthult Marc Coucke vandaag?

Voor Marc Coucke en Anderlecht waren het andermaal woelige weken. In een soort emotionele ...

80
80
'Knaltransfer Raskin : Rode Duivel hakt knoop door'

Nicolas Raskin kende een sterk 2025, waar hij zich knap in de basisploeg van de Rode Duivels ...

103
103
Bruggeling zwaar vernederd door Garcia: bom barst bijna

Brandon Mechele zat 90 minuten op de bank in Astana terwijl de Belgische defensie opnieuw door het ...

2309
2309
STVV 'verklapt' transfergeheim: "Slagen er alle jaren in"

STVV is een club waar ze al jaren een uitstekend transferbeleid hebben, al sloegen ze in januari de ...

57
57
Na Vanderhaeghe ook Borkelmans terug aan de slag in België?

Vital Borkelmans vertoeft sinds eind oktober weer in België. De coach was aan de slag in Irak. ...

123
123
'Club Brugge wil stunten met 25-voudig Portugees international'

Club Brugge zal in januari wellicht toch wat versterking moeten halen. De kern oogt toch niet al te ...

412
412
Real en Bayern lonken naar JPL-parel: "Volgen hem al 2 jaar"

In de Belgische competitie breken elk seizoen nieuwe spelers door. Het niveau blijft daardoor altijd ...

420
420
Odoi weldra dan toch aan de slag in België?

Denis Odoi is nog steeds nergens aan de slag als profspeler. De voormalige speler van RSC ...

89
89
'Club in schok: Tzolis doet transferrecord sneuvelen'

Club Brugge lijkt in de komende stilaan helemaal te moeten vrezen voor een leegloop. Nadat het in de ...

1027
1027
Lammens krijgt enorm compliment van Sir Alex Ferguson

Bij afwezigheid van Thibaut Courtois was het zaterdag in Kazachstan Matz Sels die nog eens onder de ...

152
152
'Volgende grootmachten dienen zich aan voor De Cat'

Het WK U17 mag dan wel een ontgoocheling geworden zijn voor Nathan De Cat met een snelle ...

137
137
Tzolis & Karetsas zorgen voor thriller, Zwitsers bijna zeker

Er werden zaterdagavond geen extra WK-tickets meer uitgedeeld. Zwitserland is wel zo goed als zeker ...

69
69
Raskin noemt bizarre verklaring voor Duivelse zeperd

De valiezen stonden bijna klaar voor het WK, want de verwachting was dat de Rode Duivels zaterdag in ...

139
139
'Barça dropt ferme transferbom: 120 miljoen'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over de defensie van FC Barcelona, nadat ze eerst op Club ...

128
128
'Alles op het WK: verguisde Duivel maakt wintertransfer'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

168
168
Eén lichtpuntje bij Duivels: "Verrast, maar ook een eer"

De Rode Duivels beleefden een pijnlijke namiddag in Kazachstan, want ze raakten niet verder dan een ...

292
292
Groot probleem bij Duivels? "Even verontrustend als draw"

Iedereen verwachtte dat de Rode Duivels zaterdag hun ticket voor het WK veilig zouden stellen, maar ...

121
121
Blunderende Theate reageert giftig op kritiek

De Rode Duivels slagen er maar niet in om een lijn te krijgen in hun prestaties. Zaterdag ging het ...

792
792
Dartel Spanje nog niet naar WK, Wales zonder overschot

Om 18u stonden er een aantal duels in de WK-kwalificatiecampagne op het programma. Spanje hoopte ...

103
103
Martinez dient Gattuso van antwoord: "Dat zie je in Europa niet"

Italië was ooit het grootste voetballand, maar dat is het al vele jaren niet meer. De Serie A ...

76
76

Meer sportnieuws