Club slikt flinke domper voor clash met Anderlecht

428
Club slikt flinke domper voor clash met Anderlecht

Club Brugge zit momenteel in een sportief vrij moeizame periode. De landskampioen had gehoopt dat de aanstelling van Scott Parker als nieuwe hoofdcoach meteen voor een ommekeer zou zorgen, maar de Engelsman debuteerde met een dure nederlaag op KRC Genk. Aanstaande zondag moet dan ook een goed resultaat volgen.


Dan staan de Bruggelingen namelijk opnieuw voor een geladen wedstrijd. Zo komt eeuwige rivaal RSC Anderlecht op bezoek in het Jan Breydel-stadion. En aan de sfeer zal het dan normaal gezien niet liggen. De aftrap zal immers voorzien worden door Ruud Vormer. De naar Zulte Waregem vertrokken publiekslieveling krijgt op die manier het afscheid dat hij verdient. Daarnaast zal enkel de Brugse aanhang vocaal te horen zijn. Door een disciplinaire sanctie worden immers geen fans van Anderlecht toegelaten.

Het wordt overigens de eerste thuismatch in drie weken tijd, het veld moet er ondanks de hevige regenval normaal gezien dus goed bijliggen. Alle ingrediënten lijken bijgevolg aanwezig om er een memorabele match van te maken. Maar in aanloop naar de clash kreeg Blauw-Zwart wel slecht nieuws te verwerken. Zo melden onder meer Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad dat Ferran Jutgla de kraker tegen Paars-Wit allicht aan zich voorbij moet laten gaan.

KANSEN YAREMCHUK
De Spanjaard, doorgaans een vaste titularis, liep tijdens één van de trainingen een blessure aan de knie op. De schade zou al bij al nog meevallen, maar de kans is klein dat hij tijdig fit geraakt voor de topper van zondag. En dus zal Parker met een alternatief moeten komen. De algemene verwachting is dat Roman Yaremchuk nog eens zijn kans zal krijgen in de basiself. Kan de recordaanwinst eindelijk zijn prijskaartje rechtvaardigen?

LEES OOK: Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club moet deze winter nog een extra spits halen ...

Meest recent

Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

3
3
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

6
6
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

13
13
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

39
39
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

124
124
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

21
21
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

26
26
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

54
54
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

83
83
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

12
12
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

51
51
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

323
323
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

202
202
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

159
159
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

174
174
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

79
79
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

49
49
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

126
126
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

86
86
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

68
68
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

137
137
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

298
298
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

66
66
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

214
214
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

130
130

Meer sportnieuws