Maldini op barricades na nieuwe baalavond De Ketelaere

door
Maldini op barricades na nieuwe baalavond De Ketelaere

AC Milan sneuvelde woensdagavond pijnlijk in de Coppa Italia. De Rossoneri kwamen op eigen veld tegen Torino nochtans met een mannetje meer te staan, maar gingen uiteindelijk met 0-1 onderuit in de verlengingen. Ook voor Charles De Ketelaere werd het wederom een avond om snel te vergeten.


De jonge Rode Duivel slaagt er maar niet in om zijn beste vorm te vinden bij Milan. Desondanks blijft hij wel de nodige kansen krijgen. Woensdag startte hij zelfs weer in de basis. Zo besloot coach Stefano Pioli om hem uit te spelen als diepe spits. Ondanks een veelbelovende start van zijn bekermatch, leverde dat andermaal niet het gewenste succes op. De Ketelaere stond opnieuw 120 minuten droog en kon zijn ploeg dus niet helpen om in het bekertoernooi te blijven.

Achteraf was de Italiaanse media dan ook opnieuw streng voor het jeugdproduct van Club Brugge. Bij de beoordelingen van Gazzetta dello Sport geraakte hij niet verder dan een magere 5 op 10. "Een goed begin van zijn wedstrijd, maar daarnaast toonde hij ook minuten lang helemaal niets", klinkt het. "Hij was beter in de eerste helft, maar toonde bijna niks in de tweede helft", stelt men dan weer bij TuttoMercatoWeb. "CDK verkwiste opnieuw zijn kans."

MALDINI IN DE BRES
Toch blijft de jongeling voldoende steun genieten van binnen de club. Sportieve baas Paolo Maldini nam het bij Sport/Mediaset alvast voor hem op. "De Ketelare is 21 jaar oud. Een jonge speler die we voor vijf jaar hebben vastgelegd. Een investering op de lange termijn. Ik begrijp niet dat sommigen een bekermatch in januari zijn laatste reddingsboei noemen. Er moet meer evenwicht komen in zijn beoordeling", aldus Maldini.

LEES OOK: Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

CDK kan beter een half jaartje verhuurd worden ...

Meest recent

"Zoutpilaar", "Een miniem" - Catastrofe in basis Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

3
3
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

28
28
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

72
72
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

132
132
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

104
104
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

219
219
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

226
226
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

71
71
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

362
362
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

128
128
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

829
829
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

174
174
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

705
705
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

73
73
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

195
195
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

234
234
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

92
92
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

183
183
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

600
600
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

34
34
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

271
271
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

579
579
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

214
214

Meer sportnieuws