Maldini op barricades na nieuwe baalavond De Ketelaere

door
Maldini op barricades na nieuwe baalavond De Ketelaere

AC Milan sneuvelde woensdagavond pijnlijk in de Coppa Italia. De Rossoneri kwamen op eigen veld tegen Torino nochtans met een mannetje meer te staan, maar gingen uiteindelijk met 0-1 onderuit in de verlengingen. Ook voor Charles De Ketelaere werd het wederom een avond om snel te vergeten.


De jonge Rode Duivel slaagt er maar niet in om zijn beste vorm te vinden bij Milan. Desondanks blijft hij wel de nodige kansen krijgen. Woensdag startte hij zelfs weer in de basis. Zo besloot coach Stefano Pioli om hem uit te spelen als diepe spits. Ondanks een veelbelovende start van zijn bekermatch, leverde dat andermaal niet het gewenste succes op. De Ketelaere stond opnieuw 120 minuten droog en kon zijn ploeg dus niet helpen om in het bekertoernooi te blijven.

Achteraf was de Italiaanse media dan ook opnieuw streng voor het jeugdproduct van Club Brugge. Bij de beoordelingen van Gazzetta dello Sport geraakte hij niet verder dan een magere 5 op 10. "Een goed begin van zijn wedstrijd, maar daarnaast toonde hij ook minuten lang helemaal niets", klinkt het. "Hij was beter in de eerste helft, maar toonde bijna niks in de tweede helft", stelt men dan weer bij TuttoMercatoWeb. "CDK verkwiste opnieuw zijn kans."

MALDINI IN DE BRES
Toch blijft de jongeling voldoende steun genieten van binnen de club. Sportieve baas Paolo Maldini nam het bij Sport/Mediaset alvast voor hem op. "De Ketelare is 21 jaar oud. Een jonge speler die we voor vijf jaar hebben vastgelegd. Een investering op de lange termijn. Ik begrijp niet dat sommigen een bekermatch in januari zijn laatste reddingsboei noemen. Er moet meer evenwicht komen in zijn beoordeling", aldus Maldini.

LEES OOK: De Ketelaere kiest nieuw pad en verrast vriend en vijand

CDK kan beter een half jaartje verhuurd worden ...

Meest recent

'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

66
66
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

62
62
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

102
102
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

30
30
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

359
359
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

111
111
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

224
224
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

38
38
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

172
172
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

331
331
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

122
122
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

344
344
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

54
54
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

217
217
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

550
550
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1373
1373
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

141
141
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

533
533
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

505
505
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

367
367
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

297
297
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

422
422
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

539
539
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

79
79

Meer sportnieuws