Maldini op barricades na nieuwe baalavond De Ketelaere

door
Maldini op barricades na nieuwe baalavond De Ketelaere

AC Milan sneuvelde woensdagavond pijnlijk in de Coppa Italia. De Rossoneri kwamen op eigen veld tegen Torino nochtans met een mannetje meer te staan, maar gingen uiteindelijk met 0-1 onderuit in de verlengingen. Ook voor Charles De Ketelaere werd het wederom een avond om snel te vergeten.


De jonge Rode Duivel slaagt er maar niet in om zijn beste vorm te vinden bij Milan. Desondanks blijft hij wel de nodige kansen krijgen. Woensdag startte hij zelfs weer in de basis. Zo besloot coach Stefano Pioli om hem uit te spelen als diepe spits. Ondanks een veelbelovende start van zijn bekermatch, leverde dat andermaal niet het gewenste succes op. De Ketelaere stond opnieuw 120 minuten droog en kon zijn ploeg dus niet helpen om in het bekertoernooi te blijven.

Achteraf was de Italiaanse media dan ook opnieuw streng voor het jeugdproduct van Club Brugge. Bij de beoordelingen van Gazzetta dello Sport geraakte hij niet verder dan een magere 5 op 10. "Een goed begin van zijn wedstrijd, maar daarnaast toonde hij ook minuten lang helemaal niets", klinkt het. "Hij was beter in de eerste helft, maar toonde bijna niks in de tweede helft", stelt men dan weer bij TuttoMercatoWeb. "CDK verkwiste opnieuw zijn kans."

MALDINI IN DE BRES
Toch blijft de jongeling voldoende steun genieten van binnen de club. Sportieve baas Paolo Maldini nam het bij Sport/Mediaset alvast voor hem op. "De Ketelare is 21 jaar oud. Een jonge speler die we voor vijf jaar hebben vastgelegd. Een investering op de lange termijn. Ik begrijp niet dat sommigen een bekermatch in januari zijn laatste reddingsboei noemen. Er moet meer evenwicht komen in zijn beoordeling", aldus Maldini.

LEES OOK: Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

CDK kan beter een half jaartje verhuurd worden ...

Meest recent

Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

13
13
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

26
26
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

28
28
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

76
76
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

94
94
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

50
50
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

265
265
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

126
126
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

246
246
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

196
196
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

253
253
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

166
166
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

54
54
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

189
189
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

128
128
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

170
170
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

149
149
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

61
61
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

246
246
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

277
277
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

54
54
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

386
386
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

226
226
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

315
315
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

183
183

Meer sportnieuws