Maldini op barricades na nieuwe baalavond De Ketelaere

218 stemmen
Maldini op barricades na nieuwe baalavond De Ketelaere

AC Milan sneuvelde woensdagavond pijnlijk in de Coppa Italia. De Rossoneri kwamen op eigen veld tegen Torino nochtans met een mannetje meer te staan, maar gingen uiteindelijk met 0-1 onderuit in de verlengingen. Ook voor Charles De Ketelaere werd het wederom een avond om snel te vergeten.


De jonge Rode Duivel slaagt er maar niet in om zijn beste vorm te vinden bij Milan. Desondanks blijft hij wel de nodige kansen krijgen. Woensdag startte hij zelfs weer in de basis. Zo besloot coach Stefano Pioli om hem uit te spelen als diepe spits. Ondanks een veelbelovende start van zijn bekermatch, leverde dat andermaal niet het gewenste succes op. De Ketelaere stond opnieuw 120 minuten droog en kon zijn ploeg dus niet helpen om in het bekertoernooi te blijven.

Achteraf was de Italiaanse media dan ook opnieuw streng voor het jeugdproduct van Club Brugge. Bij de beoordelingen van Gazzetta dello Sport geraakte hij niet verder dan een magere 5 op 10. "Een goed begin van zijn wedstrijd, maar daarnaast toonde hij ook minuten lang helemaal niets", klinkt het. "Hij was beter in de eerste helft, maar toonde bijna niks in de tweede helft", stelt men dan weer bij TuttoMercatoWeb. "CDK verkwiste opnieuw zijn kans."

MALDINI IN DE BRES
Toch blijft de jongeling voldoende steun genieten van binnen de club. Sportieve baas Paolo Maldini nam het bij Sport/Mediaset alvast voor hem op. "De Ketelare is 21 jaar oud. Een jonge speler die we voor vijf jaar hebben vastgelegd. Een investering op de lange termijn. Ik begrijp niet dat sommigen een bekermatch in januari zijn laatste reddingsboei noemen. Er moet meer evenwicht komen in zijn beoordeling", aldus Maldini.

LEES OOK: Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

CDK kan beter een half jaartje verhuurd worden ...

Meest recent

Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

0
0
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

49
49
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

73
73
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

101
101
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

356
356
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

342
342
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

354
354
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

142
142
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

283
283
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

599
599
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

555
555
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

227
227
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

131
131
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

220
220
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

420
420
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

452
452
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

180
180
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

115
115
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

427
427
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

286
286
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

296
296
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

497
497
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

195
195
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

156
156
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

497
497

Meer sportnieuws