Maldini op barricades na nieuwe baalavond De Ketelaere

door
Maldini op barricades na nieuwe baalavond De Ketelaere

AC Milan sneuvelde woensdagavond pijnlijk in de Coppa Italia. De Rossoneri kwamen op eigen veld tegen Torino nochtans met een mannetje meer te staan, maar gingen uiteindelijk met 0-1 onderuit in de verlengingen. Ook voor Charles De Ketelaere werd het wederom een avond om snel te vergeten.


De jonge Rode Duivel slaagt er maar niet in om zijn beste vorm te vinden bij Milan. Desondanks blijft hij wel de nodige kansen krijgen. Woensdag startte hij zelfs weer in de basis. Zo besloot coach Stefano Pioli om hem uit te spelen als diepe spits. Ondanks een veelbelovende start van zijn bekermatch, leverde dat andermaal niet het gewenste succes op. De Ketelaere stond opnieuw 120 minuten droog en kon zijn ploeg dus niet helpen om in het bekertoernooi te blijven.

Achteraf was de Italiaanse media dan ook opnieuw streng voor het jeugdproduct van Club Brugge. Bij de beoordelingen van Gazzetta dello Sport geraakte hij niet verder dan een magere 5 op 10. "Een goed begin van zijn wedstrijd, maar daarnaast toonde hij ook minuten lang helemaal niets", klinkt het. "Hij was beter in de eerste helft, maar toonde bijna niks in de tweede helft", stelt men dan weer bij TuttoMercatoWeb. "CDK verkwiste opnieuw zijn kans."

MALDINI IN DE BRES
Toch blijft de jongeling voldoende steun genieten van binnen de club. Sportieve baas Paolo Maldini nam het bij Sport/Mediaset alvast voor hem op. "De Ketelare is 21 jaar oud. Een jonge speler die we voor vijf jaar hebben vastgelegd. Een investering op de lange termijn. Ik begrijp niet dat sommigen een bekermatch in januari zijn laatste reddingsboei noemen. Er moet meer evenwicht komen in zijn beoordeling", aldus Maldini.

LEES OOK: De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

CDK kan beter een half jaartje verhuurd worden ...

Meest recent

Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

85
85
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

26
26
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

69
69
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

155
155
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

162
162
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

293
293
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

52
52
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

273
273
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

353
353
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

83
83
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

564
564
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

356
356
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

165
165
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

320
320
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

427
427
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

189
189
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

265
265
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

112
112
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

490
490
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

342
342
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

143
143
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

217
217
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

880
880
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

315
315
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

176
176

Meer sportnieuws