Deze week worden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. De debatten worden woensdagavond geopend door KV Kortrijk en KV Mechelen, die beiden in de competitie met grote kopzorgen zitten. Beide teams strijden volop voor het behoud en dus zal de beker wellicht geen prioriteit zijn.
KVK zit wel in een goede periode, want sinds de aanstelling van Bernd Storck heeft het al zijn wedstrijden gewonnen. De Duitser ziet de beker wel als een leuk extraatje en dus kiest hij voor een sterk elftal. In vergelijking met de zege op het veld van OHL vorig weekend voert hij slechts één wijziging door. Op het middenveld moet Tanaka plaatsmaken voor Keita.
Bij KV Mechelen kiest Steven Defour ook voor zijn sterkste elf, al is dat eerder uit noodzaak. De bank wordt immers nog steeds vooral bevolkt door jeugdspelers. Coucke keert wel terug in de groep, maar desondanks blijft Thoelen onder de lat staan. Daarmee kiest Defour voor exact dezelfde elf als zondag op Zulte Waregem, toen met 2-0 verloren werd.
𝘾𝙐𝙋 𝙉𝙄𝙂𝙃𝙏
— KV Kortrijk (@kvkofficieel) January 11, 2023
Deze 11 Kerels strijden straks voor een plek in de halve finales! 🏆
🎟️ Koop je tickets voor 10 euro nog tot de aftrap online via https://t.co/N6kqkloVYS of aan de loketten.
KOMAAN VEEKAA!!! 🔥#KVKKVM 🔴⚪️ pic.twitter.com/zl2zYx7oCE
𝐗𝐈 I Tijd om te bekeren. Deze mannen gaan de strijd aan met KVK in de kwartfinale 🏆#crokycup #trotsoponzekleuren #kvkkvm pic.twitter.com/1gmDIZh2hU
— KV Mechelen (@kvmechelen) January 11, 2023