'Danjuma maakt mooie wintertransfer'

door
'Danjuma maakt mooie wintertransfer'

Het regent transfernieuws tijdens de wintermercato. Ook vanuit Spanje. Adnan Januzaj (Sevilla) lijkt daar op weg naar een nieuwe club, en ook oude bekende Arnaut Danjuma (25) zou wel eens een ander truitje gaan aantrekken binnenkort.


Danjuma verdedigt momenteel nog de gele kleuren van Villarreal, de nummer zes in de Spaanse competitie. De aanvaller staat nu echter mogelijk voor een overgang naar de Premier League. Volgens Cadena SER zou Everton FC de Nederlander graag binnenhalen deze winter. De Toffees willen hun aanval versterken en zien in Danjuma de ideale aanwinst. Journalist Bruno Alemany meldt dat de onderhandelingen al opgestart zijn. Everton zou Danjuma voor een half jaar huren. In deal zou ook een aankoopoptie opgenomen worden.

Everton doet het niet goed dit seizoen in de Premier League. De club uit Liverpool is op moment van schrijven achttiende en is aanvallend onmondig. Danjuma moet de ploeg van Frank Lampard meer stootkracht geven voorin. Danjuma kende een uitstekend vorig seizoen bij Villarreal, waarmee hij het zowaar tot in de halve finales van de Champions League schopte. Dit seizoen zit Danjuma, die in het begin van het seizoen last had van een spierblessure, aan zes goals in zeventien duels.

GEEN WK
Opvallend: Danjuma werd gepasseerd voor het WK in Qatar, en dat ondanks zijn sterke prestaties in 2022. De ex-speler van Club Brugge moet zo nog altijd wachten op deelname aan een groot toernooi met Nederland. De volgende kans komt er mogelijk in 2024, op het EK in Duitsland. Met goede prestaties bij Villarreal of Everton zou de buitenspeler zich opnieuw in de nationale ploeg kunnen spelen.

Moet Danjuma naar Everton gaan?

Meest recent

Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

11
11
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

82
82
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

32
32
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

343
343
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

415
415
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

133
133
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

332
332
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

206
206
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

174
174
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

73
73
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

79
79
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

45
45
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

210
210
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

33
33
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

173
173
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

223
223
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

47
47
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

127
127
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

217
217
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

125
125
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

79
79
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

159
159
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

339
339
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

329
329
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

217
217

Meer sportnieuws