'De Ketelaere krijgt unieke kans bij Milan'

213
'De Ketelaere krijgt unieke kans bij Milan'

Ook in Italië voetballen ze al opnieuw. AC Milan verspeelde op speeldag 1 dure punten tegen AS Roma (2-2). Charles De Ketelaere kreeg slechts vijf minuten toebedeeld van coach Stefano Pioli.


De Ketelaere is nog steeds niet helemaal losgekomen bij Milan. Sinds zijn transfer van Club Brugge naar Milaan kon hij nog niet zijn stempel drukken en is hij nog steeds op zoek naar zijn eerste doelpunt voor de Rossoneri. Met slechts één assist in vijftien optredens in de Serie A ogen zijn statistieken voorlopig erg mager. Bovendien lijkt onze landgenoot zich zorgen te moeten maken, omdat hij lijkt te zakken in de pikorde in de Italiaanse modestad.

Woensdagavond komt Milan in actie in de Coppa Italia. Torino is dan de tegenstander. De Ketelaere krijgt mogelijk een unieke kans om zich eens te tonen aan zijn coach. Volgens La Gazzetta dello Sport zou de Rode Duivel namelijk mogen gaan starten van de Italiaanse oefenmeester. Volgens de krant zou hij in steun gaan spelen van Brahim Diaz. Ook Alexis Saelemaekers en Aster Vranckx zouden mogen uitkijken naar een basisplaats. Afwachten of dat ook effectief zo zal zijn.

TWIJFELS WEGNEMEN
Met een goede prestatie zou De Ketelaere de twijfels die rond zijn persoon hangen in Italië, wat kunnen wegnemen. Zijn talent staat buiten kijf, maar hij lijkt zich niet helemaal goed te voelen in Milaan. Een eerste goal zou ongetwijfeld veel deugd doen. En als dat nog eens een beslissend doelpunt zou zijn, zou hij zijn hoge transfersom al een beetje beginnen terug te betalen.

LEES OOK: De Ketelaere scoort na 10 maanden en doet opvallende bekentenis

Zal De Ketelaere scoren tegen Torino?

Meest recent

Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

0
0
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

179
179
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

47
47
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

17
17
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

80
80
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

32
32
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

123
123
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

193
193
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

379
379
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

220
220
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

231
231
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

55
55
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

291
291
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

135
135
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

43
43
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

30
30
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

45
45
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

37
37
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

115
115
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

104
104
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

59
59
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

39
39
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

27
27
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

40
40

Meer sportnieuws