'De Ketelaere krijgt nieuwe domper te verwerken'

door
'De Ketelaere krijgt nieuwe domper te verwerken'

De transfer van Charles De Ketelaere van Club Brugge naar AC Milan was ongetwijfeld dé transfer van de afgelopen zomermercato. De Brugse jongeling heeft echter nog geen al te goede indruk gemaakt in de Italiaanse modestad. Zijn povere statistieken leiden er zelfs toe dat CDK een plaats in de Milanese pikorde zakt.


Gisteren nam Milan het in eigen huis op tegen AS Roma. Charles De Ketelaere begon op de bank, en zag Brahim Diaz de voorkeur krijgen. De thuisploeg ging het best van start, en na een halfuur zorgde Kalulu al voor een voorsprong voor de Rossoneri. De bezoekers uit de Italiaanse hoofdstad bakten werkelijk niks klaar waardoor Milan voor een simpele overwinning leek te gaan.

In de tweede helft verraste Pioli echter vriend en vijand door Pobega te laten invallen voor Brahim Diaz. Normaliter is De Ketelaere de vaste vervanger van de Spanjaard. De jonge Pobega bekoorde meteen, en bracht Milan een halfuur voor het eindsignaal op een dubbele voorsprong. De Italiaan werkte een knappe pass van Rafael Leao op een al even knappe manier in doel. De buit leek binnen voor de Rossoneri.

Venijn in de staart

Het venijn van de wedstrijd zat echter in de staart. Vijf minuten voor het einde mocht De Ketelaere dan toch invallen, al was het wel in de plaats van Olivier Giroud. De Bruggeling zag de bezoekers uit Roma nog twee keer tegenscoren, en kon zelf allerminst indruk maken. Door de sterke invalbeurt van Pobega lijkt CDK dus inmiddels een plaats in de pikorde gezakt te zijn op het Milanese middenveld. Gezien zijn povere statistieken – nul doelpunten en één assists in twintig wedstrijden – is dat echter niet geheel onlogisch te noemen.

Zal De Ketelaere dit seizoen nog doorbreken bij Milan?

Meest recent

Club Brugge kondigt vertrek van meubelstuk aan

Bij Club Brugge belooft het alweer een drukke transferzomer te gaan worden. Deze week raakte al ...

2
2
Standard kan na 30 matchen eindelijk nog eens winnen in PO2

Het is eindelijk gebeurd: Standard heeft nog eens een wedstrijd in de Europe Play-Off gewonnen. ...

23
23
Verhaeghe pakt uit met megadeal bij Club Brugge

Bart Verhaeghe wil Club Brugge niet alleen kampioen maken, maar ook klaarstomen voor een nieuwe ...

159
159
Van Gucht en Charlotte zorgen voor groot liefdesmysterie

Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy verwachten binnenkort een dochter samen. Een opvallende ...

20
20
'Anderlecht laat zich gelden: recordsom De Cat gevraagd'

Nathan De Cat moet in de komende weken opnieuw een hoofdrol vertolken bij RSC Anderlecht. Maar ...

134
134
PSV mag champagne koud zetten na knotsgekke partij

Voor de interlandbreak liet PSV nog tot twee keer toe de kans liggen om de landstitel veilig te ...

40
40
Barça gniffelt: Real gaat met billen bloot in Mallorca

Voor Real Madrid lijkt de titel in LaLiga dit seizoen weer een beetje verder weg. De Koninklijke ...

35
35
Essevee en Cercle in evenwicht na onwaarschijnlijke misser

De openingswedstrijd van de Relegation Play-Off heeft geen winnaar gekregen. Zulte Waregem en Cercle ...

52
52
'Ajax neemt keiharde beslissing over Dolberg'

In augustus baalden ze bij Anderlecht nog hard van het verlies van Kasper Dolberg. Paars-Wit wou de ...

196
196
Bayern wendt in minuut 99 nog puntenverlies af

Vincent Kompany en Bayern München hebben zaterdagnamiddag maar net puntenverlies vermeden. Na ...

74
74
Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

27
27
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

158
158
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

118
118
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

193
193
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

85
85
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

65
65
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

413
413
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

145
145
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

174
174
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

42
42
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

68
68
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

155
155
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

123
123
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

273
273
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

216
216

Meer sportnieuws