'De Ketelaere krijgt nieuwe domper te verwerken'

652 stemmen
'De Ketelaere krijgt nieuwe domper te verwerken'

De transfer van Charles De Ketelaere van Club Brugge naar AC Milan was ongetwijfeld dé transfer van de afgelopen zomermercato. De Brugse jongeling heeft echter nog geen al te goede indruk gemaakt in de Italiaanse modestad. Zijn povere statistieken leiden er zelfs toe dat CDK een plaats in de Milanese pikorde zakt.


Gisteren nam Milan het in eigen huis op tegen AS Roma. Charles De Ketelaere begon op de bank, en zag Brahim Diaz de voorkeur krijgen. De thuisploeg ging het best van start, en na een halfuur zorgde Kalulu al voor een voorsprong voor de Rossoneri. De bezoekers uit de Italiaanse hoofdstad bakten werkelijk niks klaar waardoor Milan voor een simpele overwinning leek te gaan.

In de tweede helft verraste Pioli echter vriend en vijand door Pobega te laten invallen voor Brahim Diaz. Normaliter is De Ketelaere de vaste vervanger van de Spanjaard. De jonge Pobega bekoorde meteen, en bracht Milan een halfuur voor het eindsignaal op een dubbele voorsprong. De Italiaan werkte een knappe pass van Rafael Leao op een al even knappe manier in doel. De buit leek binnen voor de Rossoneri.

Venijn in de staart

Het venijn van de wedstrijd zat echter in de staart. Vijf minuten voor het einde mocht De Ketelaere dan toch invallen, al was het wel in de plaats van Olivier Giroud. De Bruggeling zag de bezoekers uit Roma nog twee keer tegenscoren, en kon zelf allerminst indruk maken. Door de sterke invalbeurt van Pobega lijkt CDK dus inmiddels een plaats in de pikorde gezakt te zijn op het Milanese middenveld. Gezien zijn povere statistieken – nul doelpunten en één assists in twintig wedstrijden – is dat echter niet geheel onlogisch te noemen.

Zal De Ketelaere dit seizoen nog doorbreken bij Milan?

Meest recent

Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

15
15
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

106
106
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

57
57
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

263
263
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

42
42
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

276
276
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

499
499
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

198
198
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

253
253
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

81
81
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

769
769
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

437
437
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

130
130
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

411
411
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

506
506
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

70
70
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

99
99
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

192
192
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

54
54
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

460
460
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

455
455
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

245
245
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

157
157
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

70
70

Meer sportnieuws