'De Ketelaere krijgt nieuwe domper te verwerken'

door
'De Ketelaere krijgt nieuwe domper te verwerken'

De transfer van Charles De Ketelaere van Club Brugge naar AC Milan was ongetwijfeld dé transfer van de afgelopen zomermercato. De Brugse jongeling heeft echter nog geen al te goede indruk gemaakt in de Italiaanse modestad. Zijn povere statistieken leiden er zelfs toe dat CDK een plaats in de Milanese pikorde zakt.


Gisteren nam Milan het in eigen huis op tegen AS Roma. Charles De Ketelaere begon op de bank, en zag Brahim Diaz de voorkeur krijgen. De thuisploeg ging het best van start, en na een halfuur zorgde Kalulu al voor een voorsprong voor de Rossoneri. De bezoekers uit de Italiaanse hoofdstad bakten werkelijk niks klaar waardoor Milan voor een simpele overwinning leek te gaan.

In de tweede helft verraste Pioli echter vriend en vijand door Pobega te laten invallen voor Brahim Diaz. Normaliter is De Ketelaere de vaste vervanger van de Spanjaard. De jonge Pobega bekoorde meteen, en bracht Milan een halfuur voor het eindsignaal op een dubbele voorsprong. De Italiaan werkte een knappe pass van Rafael Leao op een al even knappe manier in doel. De buit leek binnen voor de Rossoneri.

Venijn in de staart

Het venijn van de wedstrijd zat echter in de staart. Vijf minuten voor het einde mocht De Ketelaere dan toch invallen, al was het wel in de plaats van Olivier Giroud. De Bruggeling zag de bezoekers uit Roma nog twee keer tegenscoren, en kon zelf allerminst indruk maken. Door de sterke invalbeurt van Pobega lijkt CDK dus inmiddels een plaats in de pikorde gezakt te zijn op het Milanese middenveld. Gezien zijn povere statistieken – nul doelpunten en één assists in twintig wedstrijden – is dat echter niet geheel onlogisch te noemen.

Zal De Ketelaere dit seizoen nog doorbreken bij Milan?

Meest recent

Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

25
25
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

16
16
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

51
51
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

14
14
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

109
109
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

99
99
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

120
120
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

39
39
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

52
52
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

573
573
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

288
288
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

535
535
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

429
429
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

296
296
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

130
130
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

116
116
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

363
363
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

187
187
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

288
288
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

354
354
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

51
51
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

120
120
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

204
204
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

648
648
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

182
182

Meer sportnieuws