'KBVB heeft mini-budget voor nieuwe bondscoach'

door
'KBVB heeft mini-budget voor nieuwe bondscoach'

De zoektocht naar een nieuwe bondscoach is sinds deze week een nieuwe fase ingegaan. De sollicitatieprocedure is afgelopen en dus is het aan de bevoegde taskforce om de kandidaten te fileren en een definitieve keuze te maken. Maar de middelen bij de KBVB zijn behoorlijk beperkt.


Sinds dinsdag zit de sollicitatieprocedure er dus op. De kandidaturen zullen nu overlopen worden door de speciale taskforce en aanstaande vrijdag vindt een nieuwe meeting plaats. Daarop zal bepaald worden welke trainer(s) uiteindelijk benaderd worden. Hoewel er dus nog lang geen beslissing is genomen, duiken wel al de namen op van verschillende kandidaten.

Zoals geweten kan Thierry Henry rekenen op de steun van verschillende spelers. Maar de Fransman zou zichzelf niet kandidaat hebben gesteld. Hervé Renard deed dat naar verluidt wel. Net zoals Andrea Pirlo en Claude Puel. Zeker geen slechte namen, maar de absolute top van het internationale trainersgilde lijkt onhaalbaar.

BEPERKT BUDGET
Zo is het Belgische project op dit moment een pak minder aantrekkelijk dan enkele jaren geleden toen de zogenaamde 'Gouden Generatie' op zijn piek zat. Bovendien zal de KBVB snel op zijn financiële limieten botsen. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat het budget voor een nieuwe bondscoach zeer beperkt is. Hoeveel er exact gespendeerd kan worden is niet bekend, maar concurreren met andere toplanden, laat staan met clubteams, zit er niet bepaald in.

LEES OOK: KBVB onthult Duivelse plannen: grote vrees voor WK 2026

Henry is momenteel de beste optie ...

Meest recent

'Knaltransfer Lammens krijgt vorm: eerste club meldt zich'

Antwerp blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. Tijdens de oefenstage in Oostenrijk mocht ...

2
2
‘Meijer laat Club Brugge spartelen: drama compleet’

Björn Meijer leek op weg naar Feyenoord, maar de transfer ging op het laatste moment alsnog ...

136
136
'Genk plakt waanzinnig prijskaartje op Tolu'

Bij KRC Genk beleven ze tot dusver een rustige transferzomer. Met Daan Heymans en Tobias Lawal ...

67
67
‘Jashari reageert na keiharde boodschap van Club’

De soap rond een mogelijke transfer van Ardon Jashari is de voorbije dagen helemaal ontploft. De ...

300
300
'Union in shock: kampioenenmaker maakt verrassende transfer'

Nadat het drie keer net misgegrepen had, wist Union zich afgelopen seizoen eindelijk tot ...

112
112
Leko legt enorme transfereis op tafel bij AA Gent

Na de dramatische play-offs kende AA Gent in het begin van de zomer geen genade: slechts weken na ...

152
152
'Competitieformat op springen: Union en co halen gram'

Binnen een tweetal weken wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Het zou ...

268
268
'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

222
222
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

627
627
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

110
110
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

318
318
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

221
221
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1592
1592
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

173
173
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

219
219
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

325
325
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

343
343
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

478
478
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

631
631
'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Club Brugge wist de voorbije dagen enkele grote uitgaande deals te beklinken en er staan nog ...

1135
1135
'Tottenham gaat volledig los: 134 miljoen op 24 uur tijd'

Ondanks een behoorlijk dramatisch seizoen in eigen land, mag Tottenham Hotspur in de komende ...

157
157
'Bliksemvertrek Simic krijgt vorm: eerste contacten gelegd'

RSC Anderlecht haalde al een zestal aanwinsten voor komend seizoen in huis en speurt naar nog meer ...

625
625
Transfergeweld CPL: deals bij Beerschot, Lommel, KVK én RWDM

Binnen een tweetal maken trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ploegen uit de Challenger ...

127
127
'Alonso eist transferbom bij Real na gigantisch PSG-fiasco'

Het wereldkampioenschap voor clubs is uitgedraaid op een sisser voor Real Madrid. De Koninklijke ...

320
320
Transfergekte bij Club Brugge: paparazzi achtervolgt Madou

Ardon Jashari mag zijn droomtransfer naar AC Milan voorlopig op zijn buik schrijven. Toch werd het ...

753
753

Meer sportnieuws