Italianen verliezen geduld: "CDK is mentaal kwetsbaar"

275 stemmen
Italianen verliezen geduld:

De Belgen in de Serie A hebben niet bepaald een geslaagd weekend achter de rug. Romelu Lukaku bijvoorbeeld, beleefde een dramatische invalbeurt bij Internazionale en kon niet voorkomen dat zijn ploeg dure punten verspeelde bij Monza. Ook voor de landgenoten aan de andere kant van Milaan werd het een weekend om snel te vergeten.


AC Milan leek zondagavond nochtans op weg naar een knappe zege tegen AS Roma, maar in de slotfase werd alsnog een dubbele voorsprong uit handen gegeven. Bij de titelverdediger speelde Alexis Saelemaekers weliswaar een redelijke partij als titularis. De invalbeurten van Aster Vranckx en Charles De Ketelaere waren echter veel minder geslaagd. Voor die laatste dus wederom een gemiste kans om zich te profileren.

De Milanezen tastten afgelopen zomer nochtans diep in de buidel om het goudhaantje van Club Brugge over te nemen. Maar zijn transfer is tot dusver allerminst een succes. De Ketelaere heeft inmiddels al een 20-tal officiële wedstrijden namens AC Milan op de teller staan. Daarin kon hij nog geen enkele keer scoren en leverde hij slechts één assist af. Binnen de club blijft hij echter voldoende krediet krijgen. Maar de Italiaanse media verliest stilaan zijn geduld.

ZORGELIJKE LICHAAMSTAAL
Het toonaangevende La Gazzetta dello Sport maakte bijvoorbeeld een beoordeling op van alle Milanese zomertransfers. En daarin werd CDK bestempeld als meest tegenvallende aanwinst. "Vooral zijn lichaamstaal is zorgelijk: CDK is mentaal kwetsbaar, allesbehalve een aanjager en in heel wat wedstrijden laat hij het na de bal op de eisen", klinkt het onder meer. "Coach Stefano Pioli gaf hem in het begin veel vertrouwen, maar de jongste tijd is hij invaller geworden. Zijn laatste wedstrijd als basisspeler in de Serie A was op 1 oktober. Hij staat nog maar aan het begin van zijn carrière bij AC Milan, maar de club had ongetwijfeld al meer verwacht van hem."

LEES OOK: De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

CDK had beter nog een tussenstap gezet ...

Meest recent

‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

0
0
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

48
48
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

108
108
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

77
77
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

82
82
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

248
248
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

98
98
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

99
99
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

449
449
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

644
644
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

70
70
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

178
178
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

199
199
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

51
51
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

536
536
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

120
120
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

185
185
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

237
237
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

179
179
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

234
234
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

79
79
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

416
416
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

156
156
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

821
821
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

88
88

Meer sportnieuws