Italianen verliezen geduld: "CDK is mentaal kwetsbaar"

door
Italianen verliezen geduld:

De Belgen in de Serie A hebben niet bepaald een geslaagd weekend achter de rug. Romelu Lukaku bijvoorbeeld, beleefde een dramatische invalbeurt bij Internazionale en kon niet voorkomen dat zijn ploeg dure punten verspeelde bij Monza. Ook voor de landgenoten aan de andere kant van Milaan werd het een weekend om snel te vergeten.


AC Milan leek zondagavond nochtans op weg naar een knappe zege tegen AS Roma, maar in de slotfase werd alsnog een dubbele voorsprong uit handen gegeven. Bij de titelverdediger speelde Alexis Saelemaekers weliswaar een redelijke partij als titularis. De invalbeurten van Aster Vranckx en Charles De Ketelaere waren echter veel minder geslaagd. Voor die laatste dus wederom een gemiste kans om zich te profileren.

De Milanezen tastten afgelopen zomer nochtans diep in de buidel om het goudhaantje van Club Brugge over te nemen. Maar zijn transfer is tot dusver allerminst een succes. De Ketelaere heeft inmiddels al een 20-tal officiële wedstrijden namens AC Milan op de teller staan. Daarin kon hij nog geen enkele keer scoren en leverde hij slechts één assist af. Binnen de club blijft hij echter voldoende krediet krijgen. Maar de Italiaanse media verliest stilaan zijn geduld.

ZORGELIJKE LICHAAMSTAAL
Het toonaangevende La Gazzetta dello Sport maakte bijvoorbeeld een beoordeling op van alle Milanese zomertransfers. En daarin werd CDK bestempeld als meest tegenvallende aanwinst. "Vooral zijn lichaamstaal is zorgelijk: CDK is mentaal kwetsbaar, allesbehalve een aanjager en in heel wat wedstrijden laat hij het na de bal op de eisen", klinkt het onder meer. "Coach Stefano Pioli gaf hem in het begin veel vertrouwen, maar de jongste tijd is hij invaller geworden. Zijn laatste wedstrijd als basisspeler in de Serie A was op 1 oktober. Hij staat nog maar aan het begin van zijn carrière bij AC Milan, maar de club had ongetwijfeld al meer verwacht van hem."

LEES OOK: 'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

CDK had beter nog een tussenstap gezet ...

Meest recent

KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

7
7
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

7
7
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

46
46
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

31
31
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

89
89
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

289
289
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

151
151
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

288
288
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

179
179
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

123
123
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

327
327
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

531
531
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

208
208
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

248
248
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

107
107
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

157
157
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

395
395
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

698
698
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

316
316
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

123
123
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

248
248
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

148
148
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

163
163
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

319
319

Meer sportnieuws