Italianen verliezen geduld: "CDK is mentaal kwetsbaar"

275
Italianen verliezen geduld:

De Belgen in de Serie A hebben niet bepaald een geslaagd weekend achter de rug. Romelu Lukaku bijvoorbeeld, beleefde een dramatische invalbeurt bij Internazionale en kon niet voorkomen dat zijn ploeg dure punten verspeelde bij Monza. Ook voor de landgenoten aan de andere kant van Milaan werd het een weekend om snel te vergeten.


AC Milan leek zondagavond nochtans op weg naar een knappe zege tegen AS Roma, maar in de slotfase werd alsnog een dubbele voorsprong uit handen gegeven. Bij de titelverdediger speelde Alexis Saelemaekers weliswaar een redelijke partij als titularis. De invalbeurten van Aster Vranckx en Charles De Ketelaere waren echter veel minder geslaagd. Voor die laatste dus wederom een gemiste kans om zich te profileren.

De Milanezen tastten afgelopen zomer nochtans diep in de buidel om het goudhaantje van Club Brugge over te nemen. Maar zijn transfer is tot dusver allerminst een succes. De Ketelaere heeft inmiddels al een 20-tal officiële wedstrijden namens AC Milan op de teller staan. Daarin kon hij nog geen enkele keer scoren en leverde hij slechts één assist af. Binnen de club blijft hij echter voldoende krediet krijgen. Maar de Italiaanse media verliest stilaan zijn geduld.

ZORGELIJKE LICHAAMSTAAL
Het toonaangevende La Gazzetta dello Sport maakte bijvoorbeeld een beoordeling op van alle Milanese zomertransfers. En daarin werd CDK bestempeld als meest tegenvallende aanwinst. "Vooral zijn lichaamstaal is zorgelijk: CDK is mentaal kwetsbaar, allesbehalve een aanjager en in heel wat wedstrijden laat hij het na de bal op de eisen", klinkt het onder meer. "Coach Stefano Pioli gaf hem in het begin veel vertrouwen, maar de jongste tijd is hij invaller geworden. Zijn laatste wedstrijd als basisspeler in de Serie A was op 1 oktober. Hij staat nog maar aan het begin van zijn carrière bij AC Milan, maar de club had ongetwijfeld al meer verwacht van hem."

LEES OOK: 'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

CDK had beter nog een tussenstap gezet ...

Meest recent

KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

9
9
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

52
52
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

21
21
Club versus Anderlecht: hoe Blauw-Zwart de macht overnam

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

92
92
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

171
171
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

27
27
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

213
213
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

194
194
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

97
97
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

153
153
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

20
20
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

65
65
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

40
40
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

110
110
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

91
91
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

33
33
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

16
16
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

29
29
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

482
482
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

84
84
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

19
19
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

112
112
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

72
72
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

178
178

Meer sportnieuws