'Trossard goed op weg naar winterse toptransfer'

281 stemmen
'Trossard goed op weg naar winterse toptransfer'

Ook in het buitenland draait de transfercarrousel inmiddels op volle toeren en ook de namen van verschillende Rode Duivels worden genoemd in de geruchtenmolen. Die van Leandro Trossard bijvoorbeeld. De 28-jarige aanvaller zou zijn goede eerste seizoenshelft wel eens verzilverd zien worden.


Trossard was voor het WK van goudwaarde voor zijn club. Maar in de wedstrijden na het wereldkampioenschap kon hij die goede lijn vooralsnog niet doortrekken. Afgelopen dinsdag tegen Everton FC bleef de aanvaller zelfs een hele wedstrijd aan de bank gekluisterd. En zaterdag kreeg hij een nieuwe opdoffer te verwerken. Zo werd hij voor het bekerduel tegen Middlesbrough niet eens in de wedstrijdkern opgenomen.

Volgens coach Roberto De Zerbi is Trossard dan ook niet op zijn gewenste niveau. Maar ondertussen wordt hij ook steeds nadrukkelijker gelinkt aan een vertrek. Brighton zou de overeenkomst van Trossard nochtans willen openbreken, maar de aanvaller houdt de boot naar verluidt af. Hij zou namelijk een stapje hogerop willen zetten. En aan interesse voorlopig geen gebrek. Zo meldde The Daily Mail dat ook Tottenham Hotspur zich aan het front heeft gemeld voor de Belgische WK-ganger.

CONCRETE INTERESSE
En volgens Michael Bridge van Sky Sports is die interesse behoorlijk concreet. Tottenham zou in hem een geschikte speler zien die zowel op de flank kan spelen, als centraal aanvallende middenvelder. Brighton zou alvast van plan zijn om de optie in zijn contract te lichten. Hierdoor wordt zijn overeenkomst automatisch tot medio 2024 verlengd. Maar dat wil niet zeggen dat hij langer zal blijven, maar op die manier kan de club een hogere transfersom afdwingen.

LEES OOK: Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

Trossard zou een basisspeler zijn bij het huidige Tottenham ...

Meest recent

Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

52
52
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

143
143
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

61
61
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

218
218
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

388
388
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

231
231
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

138
138
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

160
160
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

172
172
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

344
344
Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

670
670
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

112
112
'Club verliest steunpilaar: Engelse miljoenen vlak na WK'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding weldra van start. Maar door het WK zal Blauw-Zwart in de ...

445
445
'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

In een zoveelste poging om voor de hoofdprijzen te gaan, heeft Chelsea FC zijn lot in handen van ...

64
64
De Bruyne als herboren: "Daarom kuste ik mijn tattoo"

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

129
129
TRANSFERUURTJE: 'Meunier naar Premier League, Club schermt met Barça'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

354
354
Een volledige dag op het WK in Amerika? Dit is het kostenplaatje

Een wereldkampioenschap bezoeken staat voor veel voetbalfans gelijk aan een droomreis. Maar die ...

108
108
Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Engeland heeft met 2-0 van Panama gewonnen en gaat als groepswinnaar naar de volgende ronde. Harry ...

42
42
Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

115
115
Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

384
384
Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

289
289
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

118
118
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

669
669
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

366
366
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

158
158

Meer sportnieuws