'Trossard goed op weg naar winterse toptransfer'

281 stemmen
'Trossard goed op weg naar winterse toptransfer'

Ook in het buitenland draait de transfercarrousel inmiddels op volle toeren en ook de namen van verschillende Rode Duivels worden genoemd in de geruchtenmolen. Die van Leandro Trossard bijvoorbeeld. De 28-jarige aanvaller zou zijn goede eerste seizoenshelft wel eens verzilverd zien worden.


Trossard was voor het WK van goudwaarde voor zijn club. Maar in de wedstrijden na het wereldkampioenschap kon hij die goede lijn vooralsnog niet doortrekken. Afgelopen dinsdag tegen Everton FC bleef de aanvaller zelfs een hele wedstrijd aan de bank gekluisterd. En zaterdag kreeg hij een nieuwe opdoffer te verwerken. Zo werd hij voor het bekerduel tegen Middlesbrough niet eens in de wedstrijdkern opgenomen.

Volgens coach Roberto De Zerbi is Trossard dan ook niet op zijn gewenste niveau. Maar ondertussen wordt hij ook steeds nadrukkelijker gelinkt aan een vertrek. Brighton zou de overeenkomst van Trossard nochtans willen openbreken, maar de aanvaller houdt de boot naar verluidt af. Hij zou namelijk een stapje hogerop willen zetten. En aan interesse voorlopig geen gebrek. Zo meldde The Daily Mail dat ook Tottenham Hotspur zich aan het front heeft gemeld voor de Belgische WK-ganger.

CONCRETE INTERESSE
En volgens Michael Bridge van Sky Sports is die interesse behoorlijk concreet. Tottenham zou in hem een geschikte speler zien die zowel op de flank kan spelen, als centraal aanvallende middenvelder. Brighton zou alvast van plan zijn om de optie in zijn contract te lichten. Hierdoor wordt zijn overeenkomst automatisch tot medio 2024 verlengd. Maar dat wil niet zeggen dat hij langer zal blijven, maar op die manier kan de club een hogere transfersom afdwingen.

LEES OOK: Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

Trossard zou een basisspeler zijn bij het huidige Tottenham ...

Meest recent

Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

28
28
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

23
23
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

77
77
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

61
61
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

40
40
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

54
54
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

280
280
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

163
163
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

243
243
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

251
251
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

74
74
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

863
863
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

286
286
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

323
323
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

429
429
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

138
138
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

101
101
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

169
169
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

264
264
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

43
43
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

367
367
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

227
227
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

43
43
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

45
45
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

174
174

Meer sportnieuws