'Standard bereidt zich voor op eerste transferslag'

door
'Standard bereidt zich voor op eerste transferslag'

De afgelopen speeldag werd vorige vrijdag op gang getrapt op Sclessin. De Rouches namen het in hun eerste duel van het nieuwe jaar op tegen STVV, en botsten meteen op puntenverlies. Een tegentreffer van Hayashi werd pas in de slotseconden van de wedstrijd tenietgedaan door Stipe Perica. Er is echter wel goed nieuws op komst voor de Luikse fans, want er is versterking in aantocht. 


Standard Luik wordt al enige tijd in verband gebracht met Pipa. De Spaanse rechtsachter van Olympiakos zou mogen vertrekken van de Griekse recordkampioen, en de Rouches zien in Pipa een uitstekende opportuniteit. De 24-jarige Spanjaard speelt pas sinds vorige zomer voor Olympiakos, en wisselt er de basisplaatsen af met een bankzittersstatuut. Toch kwam de rechtsachter al elf keer in actie voor de Griekse topclub. Daarin was hij goed voor één assist. Volgens de Italiaanse transfergoeroe, Gianluca Di Marzio, is Standard ook effectief in gesprek met Olympiakos omtrent een overgang. Of het gaat om een uitleenbeurt of om een definitieve transfer is echter wel niet duidelijk. 

Pipa genoot zijn opleiding bij het Spaanse Espanyol. Bij de Catalaanse club schopte de rechtsachter het echter nooit tot een sleutelspeler, waardoor hij twee seizoenen geleden besloot om zijn carrière te gaan vervolgen in het buitenland. Het Engelse Huddersfield bood een oplossing en in de stevige Championship wist de Spanjaard ook door te breken. Het leverde hem uiteindelijk vorige zomer een transfer richting Olympiakos op. De Grieken betaalden toen nog één miljoen euro voor de rechtsachter. 

Oplossing voor Dewaele 

Bij Standard is men dringend op zoek naar een nieuwe rechtsachter. Zomeraanwinst Gilles Dewaele kreeg in december nog te horen dat hij zijn kruisband scheurde, waardoor het seizoen er voor hem op lijkt te zitten. Om die reden heeft Ronny Deila enkel nog Marlon Fossey over als optie op de rechtsachter. Mogelijks komt daar dus snel een nieuwe kracht bij. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

Knappe transfer van Standard?

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

54
54
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

38
38
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

18
18
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

17
17
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

14
14
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

107
107
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

50
50
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

78
78
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

122
122
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

102
102
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

10
10
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

369
369
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

18
18
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

144
144
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

85
85
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

110
110
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

43
43
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

211
211
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

250
250
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

44
44
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

137
137
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

85
85
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

345
345
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

85
85
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

122
122

Meer sportnieuws