'Standard bereidt zich voor op eerste transferslag'

361
'Standard bereidt zich voor op eerste transferslag'

De afgelopen speeldag werd vorige vrijdag op gang getrapt op Sclessin. De Rouches namen het in hun eerste duel van het nieuwe jaar op tegen STVV, en botsten meteen op puntenverlies. Een tegentreffer van Hayashi werd pas in de slotseconden van de wedstrijd tenietgedaan door Stipe Perica. Er is echter wel goed nieuws op komst voor de Luikse fans, want er is versterking in aantocht. 


Standard Luik wordt al enige tijd in verband gebracht met Pipa. De Spaanse rechtsachter van Olympiakos zou mogen vertrekken van de Griekse recordkampioen, en de Rouches zien in Pipa een uitstekende opportuniteit. De 24-jarige Spanjaard speelt pas sinds vorige zomer voor Olympiakos, en wisselt er de basisplaatsen af met een bankzittersstatuut. Toch kwam de rechtsachter al elf keer in actie voor de Griekse topclub. Daarin was hij goed voor één assist. Volgens de Italiaanse transfergoeroe, Gianluca Di Marzio, is Standard ook effectief in gesprek met Olympiakos omtrent een overgang. Of het gaat om een uitleenbeurt of om een definitieve transfer is echter wel niet duidelijk. 

Pipa genoot zijn opleiding bij het Spaanse Espanyol. Bij de Catalaanse club schopte de rechtsachter het echter nooit tot een sleutelspeler, waardoor hij twee seizoenen geleden besloot om zijn carrière te gaan vervolgen in het buitenland. Het Engelse Huddersfield bood een oplossing en in de stevige Championship wist de Spanjaard ook door te breken. Het leverde hem uiteindelijk vorige zomer een transfer richting Olympiakos op. De Grieken betaalden toen nog één miljoen euro voor de rechtsachter. 

Oplossing voor Dewaele 

Bij Standard is men dringend op zoek naar een nieuwe rechtsachter. Zomeraanwinst Gilles Dewaele kreeg in december nog te horen dat hij zijn kruisband scheurde, waardoor het seizoen er voor hem op lijkt te zitten. Om die reden heeft Ronny Deila enkel nog Marlon Fossey over als optie op de rechtsachter. Mogelijks komt daar dus snel een nieuwe kracht bij. 

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Knappe transfer van Standard?

Meest recent

'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

2
2
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

59
59
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

58
58
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

261
261
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

129
129
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

105
105
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

77
77
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

243
243
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

141
141
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

274
274
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

190
190
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

173
173
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

155
155
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

119
119
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

215
215
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

287
287
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

95
95
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

130
130
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

109
109
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

132
132
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

20
20
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

27
27
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

93
93
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

247
247
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

138
138

Meer sportnieuws