'Standard bereidt zich voor op eerste transferslag'

361 stemmen
'Standard bereidt zich voor op eerste transferslag'

De afgelopen speeldag werd vorige vrijdag op gang getrapt op Sclessin. De Rouches namen het in hun eerste duel van het nieuwe jaar op tegen STVV, en botsten meteen op puntenverlies. Een tegentreffer van Hayashi werd pas in de slotseconden van de wedstrijd tenietgedaan door Stipe Perica. Er is echter wel goed nieuws op komst voor de Luikse fans, want er is versterking in aantocht. 


Standard Luik wordt al enige tijd in verband gebracht met Pipa. De Spaanse rechtsachter van Olympiakos zou mogen vertrekken van de Griekse recordkampioen, en de Rouches zien in Pipa een uitstekende opportuniteit. De 24-jarige Spanjaard speelt pas sinds vorige zomer voor Olympiakos, en wisselt er de basisplaatsen af met een bankzittersstatuut. Toch kwam de rechtsachter al elf keer in actie voor de Griekse topclub. Daarin was hij goed voor één assist. Volgens de Italiaanse transfergoeroe, Gianluca Di Marzio, is Standard ook effectief in gesprek met Olympiakos omtrent een overgang. Of het gaat om een uitleenbeurt of om een definitieve transfer is echter wel niet duidelijk. 

Pipa genoot zijn opleiding bij het Spaanse Espanyol. Bij de Catalaanse club schopte de rechtsachter het echter nooit tot een sleutelspeler, waardoor hij twee seizoenen geleden besloot om zijn carrière te gaan vervolgen in het buitenland. Het Engelse Huddersfield bood een oplossing en in de stevige Championship wist de Spanjaard ook door te breken. Het leverde hem uiteindelijk vorige zomer een transfer richting Olympiakos op. De Grieken betaalden toen nog één miljoen euro voor de rechtsachter. 

Oplossing voor Dewaele 

Bij Standard is men dringend op zoek naar een nieuwe rechtsachter. Zomeraanwinst Gilles Dewaele kreeg in december nog te horen dat hij zijn kruisband scheurde, waardoor het seizoen er voor hem op lijkt te zitten. Om die reden heeft Ronny Deila enkel nog Marlon Fossey over als optie op de rechtsachter. Mogelijks komt daar dus snel een nieuwe kracht bij. 

LEES OOK: Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"
283

Knappe transfer van Standard?

Meest recent

Arsenal op zucht van titel: grote controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

0
0
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

116
116
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

105
105
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

121
121
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

649
649
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

324
324
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

145
145
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

141
141
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

77
77
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

203
203
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

184
184
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

524
524
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

625
625
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

314
314
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

582
582
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

466
466
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

655
655
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

293
293
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

96
96
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

277
277
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

323
323
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

179
179
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

416
416
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

267
267

Meer sportnieuws