'Nieuwe topclub meldt zich voor transfer Trossard'

door
'Nieuwe topclub meldt zich voor transfer Trossard'

Een aantal Rode Duivels heeft in het voorbije voetbalweekend geen al te beste beurt gemaakt. Romelu Lukaku bijvoorbeeld, kende een belabberde invalbeurt bij Internazionale. En ook de situatie van Leandro Trossard wordt stilaan zorgwekkend, de aanvaller zat niet eens in de wedstrijdkern bij Brighton.


De Rode Duivel was voor het WK nochtans van goudwaarde voor zijn club. Maar in de wedstrijden na het wereldkampioenschap kon hij die goede lijn vooralsnog niet doortrekken. Afgelopen dinsdag tegen Everton FC bleef de aanvaller zelfs een hele wedstrijd aan de bank gekluisterd. En zaterdag kreeg hij een nieuwe opdoffer te verwerken. Zo werd hij voor het bekerduel tegen Middlesbrough niet eens in de wedstrijdkern opgenomen.

Volgens coach Roberto De Zerbi is Trossard dan ook niet op zijn gewenste niveau. "Trossard is een goeie speler, maar hij moet 100% zijn. Zonder die eigenschap kan je bij mij niet spelen. Ik zou ‘Leo’ altijd willen opstellen, maar het hangt niet alleen van mij af. Het hangt ook van 'Leo’ af. Hij kent mijn mening", klonk het op de persbabbel van de trainer. Maar mogelijk spelen ook contractperikelen een rol.

VEEL INTERESSE
Brighton zou de overeenkomst van Trossard immers willen openbreken, maar de aanvaller houdt de boot naar verluidt af. Hij zou namelijk een stapje hogerop willen zetten. En aan interesse voorlopig geen gebrek. Zo meldt The Daily Mail dat nu ook Tottenham Hotspur zich aan het front heeft gemeld voor de Belgische WK-ganger. Er zijn echter nog veel meer ploegen geïnteresseerd volgens het Engelse medium. Zo blijft ook Chelsea FC naar voren geschoven worden als mogelijke bestemming.

LEES OOK: ‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

Trossard kan de Europese top aan ...

Meest recent

'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Club Brugge kon in januari nog maar eens gouden zaken doen op de transfermarkt, maar hoewel ...

35
35
'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

116
116
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

53
53
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

169
169
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

24
24
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

206
206
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

158
158
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

379
379
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

83
83
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

609
609
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1074
1074
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

355
355
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

300
300
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

310
310
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

466
466
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

484
484
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

222
222
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

392
392
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

99
99
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

229
229
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

990
990
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

230
230
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

55
55
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

49
49
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

361
361

Meer sportnieuws