'Nieuwe topclub meldt zich voor transfer Trossard'

door
'Nieuwe topclub meldt zich voor transfer Trossard'

Een aantal Rode Duivels heeft in het voorbije voetbalweekend geen al te beste beurt gemaakt. Romelu Lukaku bijvoorbeeld, kende een belabberde invalbeurt bij Internazionale. En ook de situatie van Leandro Trossard wordt stilaan zorgwekkend, de aanvaller zat niet eens in de wedstrijdkern bij Brighton.


De Rode Duivel was voor het WK nochtans van goudwaarde voor zijn club. Maar in de wedstrijden na het wereldkampioenschap kon hij die goede lijn vooralsnog niet doortrekken. Afgelopen dinsdag tegen Everton FC bleef de aanvaller zelfs een hele wedstrijd aan de bank gekluisterd. En zaterdag kreeg hij een nieuwe opdoffer te verwerken. Zo werd hij voor het bekerduel tegen Middlesbrough niet eens in de wedstrijdkern opgenomen.

Volgens coach Roberto De Zerbi is Trossard dan ook niet op zijn gewenste niveau. "Trossard is een goeie speler, maar hij moet 100% zijn. Zonder die eigenschap kan je bij mij niet spelen. Ik zou ‘Leo’ altijd willen opstellen, maar het hangt niet alleen van mij af. Het hangt ook van 'Leo’ af. Hij kent mijn mening", klonk het op de persbabbel van de trainer. Maar mogelijk spelen ook contractperikelen een rol.

VEEL INTERESSE
Brighton zou de overeenkomst van Trossard immers willen openbreken, maar de aanvaller houdt de boot naar verluidt af. Hij zou namelijk een stapje hogerop willen zetten. En aan interesse voorlopig geen gebrek. Zo meldt The Daily Mail dat nu ook Tottenham Hotspur zich aan het front heeft gemeld voor de Belgische WK-ganger. Er zijn echter nog veel meer ploegen geïnteresseerd volgens het Engelse medium. Zo blijft ook Chelsea FC naar voren geschoven worden als mogelijke bestemming.

LEES OOK: Zorgen om Duivels: "Van hem zal het niet komen op het WK..."

Trossard kan de Europese top aan ...

Meest recent

'Strijd om Mokio is los: grootmacht in polepositie'

Ajax neemt het zaterdagavond in de Eredivisie op tegen Excelsior, maar voor Jorthy Mokio zullen ...

3
3
Renard legt doelstellingen van Anderlecht op tafel

Met een prestigieuze zege tegen Club Brugge leek Anderlecht vlak voor de interlandbreak een grote ...

26
26
Ondanks nieuwe onthullingen: "Ajax moet Overmars kans geven"

Het is de laatste weken weer crisis bij Ajax en dat betekent ook dat er weer druk gespeculeerd wordt ...

14
14
Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

85
85
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

363
363
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

372
372
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

144
144
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

262
262
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

84
84
Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

103
103
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

265
265
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

317
317
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

104
104
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

104
104
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

125
125
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

241
241
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

177
177
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

167
167
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

158
158
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

436
436
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

421
421
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

558
558
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

414
414
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

130
130

Meer sportnieuws