'Portugezen keren zich nu al tegen Martinez'

537 stemmen
'Portugezen keren zich nu al tegen Martinez'

De teleurstellende WK-uitschakeling in Qatar bleek het einde van Roberto Martinez als Belgisch bondscoach. Maar de Spanjaard lijkt inmiddels een nieuwe topfunctie beet te hebben en zou goed op weg zijn om aan de slag te gaan als oefenmeester van Portugal. Al zijn de supporters daar niet bepaald enthousiast.


Martinez leverde lange tijd goed werk bij de Belgische bond. Zo leidde hij de Rode Duivels naar de derde plaats op het WK van 2018. Bovendien stonden de Duivels onder zijn bewind jarenlang bovenaan de FIFA-ranking en werd de Final Four van de Nations League gehaald. Maar die successen kregen geen gepast vervolg. Omdat ook een financieel akkoord met de KBVB op zich liet wachten, besloot de trainer om zijn aflopende verbintenis met de KBVB niet te verlengen.

Lang lijkt Martinez echter niet zonder job te zitten. Zo geraakte in de voorbije dagen bekend dat hij in beeld was om bondscoach te worden van Portugal, dat sinds het WK een opvolger zocht voor Fernando Santos. En een overeenkomst met de Portugese bond lijkt nu in de maak. Volgens de betrouwbare transferspecialist David Ornstein van The Athletic is er zelfs al sprake van een mondeling akkoord. Normaal gezien zou de deal eerstdaags worden beklonken.

GEEN VERTROUWEN
Maar in Portugal blijkt men niet erg enthousiast over de verwachte aanstelling van Martinez. Het bekende sportblad A Bola deed namelijk een rondvraag bij de Portugese fans. Daaruit blijkt dat een slordige 75% van de deelnemers hem geen goede keuze vindt. Op veel krediet kan Martinez dus nog niet rekenen. Hij heeft wel het geluk dat Portugal voor een bijzonder makkelijk wedstrijdschema staat. Zo wordt de EK-kwalificatiecampagne in maart op gang getrapt met duels tegen Liechtenstein en Luxemburg.

LEES OOK: Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Martinez verdient meer krediet ...

Meest recent

OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

20
20
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

89
89
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

25
25
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

131
131
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

60
60
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

248
248
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

278
278
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

122
122
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

142
142
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

308
308
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

40
40
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

170
170
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

97
97
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

385
385
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

370
370
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

589
589
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

669
669
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

279
279
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

416
416
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

247
247
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

299
299
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

174
174
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

622
622
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

234
234
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

387
387

Meer sportnieuws