'Man United wil Nederlandse WK-held'

91 stemmen
'Man United wil Nederlandse WK-held'

Manchester United speurt de transfermarkt af op zoek naar versterkingen. Vooral in de aanval willen de Red Devils er nog iets bij na het vertrek van Cristiano Ronaldo. Cody Gakpo stond lang hoog op het verlanglijstje, maar die koos voor concurrent Liverpool. Nu zou United zijn pijlen richten op een andere Nederlander.


Volgens Santi Aouna van Footmercato toont United interesse in Wout Weghorst (30). De spits speelt momenteel op huurbasis voor het Turkse Besiktas, dat hem tot het einde van het seizoen leent van FC Burnley. In Turkije scoorde Weghorst 8 goals en gaf hij 4 assists in 17 wedstrijden. Niet zo lang geleden liet hij zich voor de ogen van de hele wereld opmerken op het WK in Qatar. In de kwartfinale tegen Argentinië boog hij eigenhandig een achterstand om met twee goals.

Volgens de genoemde bron is United al ver gevorderd in het dossier. De Engelse topclub zou Weghorst voor de rest van het seizoen huren. Voor de Nederlander is het zijn eerste avontuur bij een absolute topclub. Weghorst speelde eerder in zijn carrière voor FC Emmen, Heracles Almelo, AZ Alkmaar en VfL Wolfsburg. Momenteel staat hij onder contract bij Burnley, waar zijn contract midden 2025 afloopt.

ANDERE TARGETS
Er deden nog heel wat namen de ronde om de aanval van United te versterken. Zo werd de club uit Manchester gelinkt aan de Portugees Gonçalo Ramos van Benfica. Die scoorde op het WK in Qatar nog een hattrick bij zijn debuut voor Portugal. Een andere naam die viel, was die van Vincent Aboubakar. De Kameroener zou overkomen van Al-Nassr, waar hij plaats zou ruimen voor Cristiano Ronaldo. Maar nu lijkt Weghorst dus op weg naar Old Trafford.

LEES OOK: 'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Goede transfer?

Meest recent

Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

2
2
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

1
1
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

24
24
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

97
97
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

27
27
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

137
137
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

61
61
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

264
264
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

285
285
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

123
123
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

147
147
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

309
309
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

40
40
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

170
170
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

100
100
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

386
386
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

375
375
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

593
593
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

676
676
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

280
280
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

420
420
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

248
248
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

300
300
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

174
174
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

625
625

Meer sportnieuws