'Man United wil Nederlandse WK-held'

door
'Man United wil Nederlandse WK-held'

Manchester United speurt de transfermarkt af op zoek naar versterkingen. Vooral in de aanval willen de Red Devils er nog iets bij na het vertrek van Cristiano Ronaldo. Cody Gakpo stond lang hoog op het verlanglijstje, maar die koos voor concurrent Liverpool. Nu zou United zijn pijlen richten op een andere Nederlander.


Volgens Santi Aouna van Footmercato toont United interesse in Wout Weghorst (30). De spits speelt momenteel op huurbasis voor het Turkse Besiktas, dat hem tot het einde van het seizoen leent van FC Burnley. In Turkije scoorde Weghorst 8 goals en gaf hij 4 assists in 17 wedstrijden. Niet zo lang geleden liet hij zich voor de ogen van de hele wereld opmerken op het WK in Qatar. In de kwartfinale tegen Argentinië boog hij eigenhandig een achterstand om met twee goals.

Volgens de genoemde bron is United al ver gevorderd in het dossier. De Engelse topclub zou Weghorst voor de rest van het seizoen huren. Voor de Nederlander is het zijn eerste avontuur bij een absolute topclub. Weghorst speelde eerder in zijn carrière voor FC Emmen, Heracles Almelo, AZ Alkmaar en VfL Wolfsburg. Momenteel staat hij onder contract bij Burnley, waar zijn contract midden 2025 afloopt.

ANDERE TARGETS
Er deden nog heel wat namen de ronde om de aanval van United te versterken. Zo werd de club uit Manchester gelinkt aan de Portugees Gonçalo Ramos van Benfica. Die scoorde op het WK in Qatar nog een hattrick bij zijn debuut voor Portugal. Een andere naam die viel, was die van Vincent Aboubakar. De Kameroener zou overkomen van Al-Nassr, waar hij plaats zou ruimen voor Cristiano Ronaldo. Maar nu lijkt Weghorst dus op weg naar Old Trafford.

LEES OOK: 'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Goede transfer?

Meest recent

Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

2
2
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

12
12
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

34
34
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

11
11
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

168
168
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

139
139
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

179
179
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

40
40
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

192
192
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

128
128
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

41
41
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

65
65
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

777
777
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

482
482
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

176
176
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

93
93
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

172
172
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

359
359
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

89
89
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

301
301
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

146
146
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

284
284
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

279
279
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

229
229

Meer sportnieuws