'Man United wil Nederlandse WK-held'

door
'Man United wil Nederlandse WK-held'

Manchester United speurt de transfermarkt af op zoek naar versterkingen. Vooral in de aanval willen de Red Devils er nog iets bij na het vertrek van Cristiano Ronaldo. Cody Gakpo stond lang hoog op het verlanglijstje, maar die koos voor concurrent Liverpool. Nu zou United zijn pijlen richten op een andere Nederlander.


Volgens Santi Aouna van Footmercato toont United interesse in Wout Weghorst (30). De spits speelt momenteel op huurbasis voor het Turkse Besiktas, dat hem tot het einde van het seizoen leent van FC Burnley. In Turkije scoorde Weghorst 8 goals en gaf hij 4 assists in 17 wedstrijden. Niet zo lang geleden liet hij zich voor de ogen van de hele wereld opmerken op het WK in Qatar. In de kwartfinale tegen Argentinië boog hij eigenhandig een achterstand om met twee goals.

Volgens de genoemde bron is United al ver gevorderd in het dossier. De Engelse topclub zou Weghorst voor de rest van het seizoen huren. Voor de Nederlander is het zijn eerste avontuur bij een absolute topclub. Weghorst speelde eerder in zijn carrière voor FC Emmen, Heracles Almelo, AZ Alkmaar en VfL Wolfsburg. Momenteel staat hij onder contract bij Burnley, waar zijn contract midden 2025 afloopt.

ANDERE TARGETS
Er deden nog heel wat namen de ronde om de aanval van United te versterken. Zo werd de club uit Manchester gelinkt aan de Portugees Gonçalo Ramos van Benfica. Die scoorde op het WK in Qatar nog een hattrick bij zijn debuut voor Portugal. Een andere naam die viel, was die van Vincent Aboubakar. De Kameroener zou overkomen van Al-Nassr, waar hij plaats zou ruimen voor Cristiano Ronaldo. Maar nu lijkt Weghorst dus op weg naar Old Trafford.

LEES OOK: 'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

Goede transfer?

Meest recent

Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

5
5
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

12
12
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

29
29
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

78
78
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

20
20
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

50
50
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

51
51
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

87
87
'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

57
57
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

263
263
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

443
443
Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Vincent Kompany heeft weer geschiedenis geschreven. Met Bayern München schakelde hij Real ...

92
92
‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels zijn zeker van ...

286
286
'Drie fraaie pistes dienen zich aan voor Openda'

Deze week bezegelde Loïs Openda zijn definitieve transfer naar Juventus. De Oude Dame verkreeg ...

84
84
Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

147
147
Anderlecht legt alweer goudhaantje onder contract

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang. Met Tristan Degreef was vorig weekend nog een ...

111
111
Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

118
118
Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

133
133
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

432
432
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

111
111
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

89
89
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

84
84
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

144
144
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

589
589
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

291
291

Meer sportnieuws