'Man United wil Nederlandse WK-held'

door
'Man United wil Nederlandse WK-held'

Manchester United speurt de transfermarkt af op zoek naar versterkingen. Vooral in de aanval willen de Red Devils er nog iets bij na het vertrek van Cristiano Ronaldo. Cody Gakpo stond lang hoog op het verlanglijstje, maar die koos voor concurrent Liverpool. Nu zou United zijn pijlen richten op een andere Nederlander.


Volgens Santi Aouna van Footmercato toont United interesse in Wout Weghorst (30). De spits speelt momenteel op huurbasis voor het Turkse Besiktas, dat hem tot het einde van het seizoen leent van FC Burnley. In Turkije scoorde Weghorst 8 goals en gaf hij 4 assists in 17 wedstrijden. Niet zo lang geleden liet hij zich voor de ogen van de hele wereld opmerken op het WK in Qatar. In de kwartfinale tegen Argentinië boog hij eigenhandig een achterstand om met twee goals.

Volgens de genoemde bron is United al ver gevorderd in het dossier. De Engelse topclub zou Weghorst voor de rest van het seizoen huren. Voor de Nederlander is het zijn eerste avontuur bij een absolute topclub. Weghorst speelde eerder in zijn carrière voor FC Emmen, Heracles Almelo, AZ Alkmaar en VfL Wolfsburg. Momenteel staat hij onder contract bij Burnley, waar zijn contract midden 2025 afloopt.

ANDERE TARGETS
Er deden nog heel wat namen de ronde om de aanval van United te versterken. Zo werd de club uit Manchester gelinkt aan de Portugees Gonçalo Ramos van Benfica. Die scoorde op het WK in Qatar nog een hattrick bij zijn debuut voor Portugal. Een andere naam die viel, was die van Vincent Aboubakar. De Kameroener zou overkomen van Al-Nassr, waar hij plaats zou ruimen voor Cristiano Ronaldo. Maar nu lijkt Weghorst dus op weg naar Old Trafford.

LEES OOK: Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

Goede transfer?

Meest recent

'Anderlecht krijgt fikse tegenvaller in dossier Schreuder'

RSC Anderlecht krijgt af te rekenen met heel wat problemen in het dossier van de nieuwe trainer. Ook ...

0
0
TRANSFERUURTJE: Club en STVV vrezen, Fink verrast iedereen

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

53
53
Bizar: Mokio ondanks doelpunt afgemaakt bij Ajax

Ajax won overtuigend van Fortuna Sittard in de Eredivisie. De Amsterdammers mochten vooral hun ...

31
31
'Defensieproblemen Duivels: onverwachte optie Garcia'

Bondscoach Rudi Garcia zit maanden voor de start van het WK 2026 met de handen in het haar. De ene ...

0
0
Anderlecht krijgt volle laag: “Hysterisch en overdreven”

RSC Anderlecht kende enkele woelige weken met ontslagen en slechte resultaten. Besnik Hasi, Lucas ...

291
291
Hommeles bij KV Mechelen: ploegmakkers schieten elkaar af

KV Mechelen kwam twee keer op voorsprong tegen KRC Genk, maar alsnog ging Malinwa in eigen huis ...

206
206
Code rood bij Charleroi: aanvoerder slaat ferm op tafel

Sporting Charleroi zat onder coach Hans Cornelis in een positieve flow, maar de afgelopen weken ...

75
75
België vs Nederland bij Ajax: “Toch niet zo dom…”

De Belgische pionnen bij Ajax schitterden tegen Fortuna Sittard. Jorthy Mokio, Rayane Bounida en ...

41
41
Kane wil fameus record laten sneuvelen dankzij Kompany

Bayern München won dit weekend bijzonder makkelijk met 0-3 van Werder Bremen. Harry Kane was de ...

70
70
RSCA baalt enorm: "Vol verbazing dat Ajax hem er weghaalde"

Bij Ajax mogen ze hun Belgen bedanken, want Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida zorgden voor ...

235
235
Vannieuwkerke krijgt absolute mokerslag op Valentijn

Karl Vannieuwkerke groeide binnen de VRT uit tot een waar fenomeen. De man is uiteraard het gezicht ...

97
97
Union SG verliest punten: gigantisch probleem duikt op

Union SG speelde geen goede wedstrijd op het veld van Standard. De landskampioen verspeelde punten ...

116
116
Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Deze namiddag staat de Brugse derby op het programma tussen Cercle en Club Brugge. Blauw-Zwart kan ...

261
261
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel ongelukkig"

Standard leek op weg naar een stuntzege tegen Union SG, maar Guilherme Smith maakte uiteindelijk het ...

138
138
‘Antwerp geschokt: Gheysens beslissing slaat in als een bom'

Antwerp FC staat op scherp. Paul Gheysens zet een beslissing door die intern en extern zwaar ...

539
539
CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

De financiële cijfers van de Pro League bewijzen nog maar eens dat de Belgische clubs boven hun ...

514
514
Nu of nooit voor Marc Coucke: eerste RSCA-stap is gezet

De kritiek was de afgelopen maanden bij RSC Anderlecht vooral richting Wouter Vandenhaute en Olivier ...

497
497
'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

234
234
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

428
428
Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

356
356
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

228
228
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

1194
1194
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

87
87
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

34
34
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

115
115

Meer sportnieuws