'Man United wil Nederlandse WK-held'

door
'Man United wil Nederlandse WK-held'

Manchester United speurt de transfermarkt af op zoek naar versterkingen. Vooral in de aanval willen de Red Devils er nog iets bij na het vertrek van Cristiano Ronaldo. Cody Gakpo stond lang hoog op het verlanglijstje, maar die koos voor concurrent Liverpool. Nu zou United zijn pijlen richten op een andere Nederlander.


Volgens Santi Aouna van Footmercato toont United interesse in Wout Weghorst (30). De spits speelt momenteel op huurbasis voor het Turkse Besiktas, dat hem tot het einde van het seizoen leent van FC Burnley. In Turkije scoorde Weghorst 8 goals en gaf hij 4 assists in 17 wedstrijden. Niet zo lang geleden liet hij zich voor de ogen van de hele wereld opmerken op het WK in Qatar. In de kwartfinale tegen Argentinië boog hij eigenhandig een achterstand om met twee goals.

Volgens de genoemde bron is United al ver gevorderd in het dossier. De Engelse topclub zou Weghorst voor de rest van het seizoen huren. Voor de Nederlander is het zijn eerste avontuur bij een absolute topclub. Weghorst speelde eerder in zijn carrière voor FC Emmen, Heracles Almelo, AZ Alkmaar en VfL Wolfsburg. Momenteel staat hij onder contract bij Burnley, waar zijn contract midden 2025 afloopt.

ANDERE TARGETS
Er deden nog heel wat namen de ronde om de aanval van United te versterken. Zo werd de club uit Manchester gelinkt aan de Portugees Gonçalo Ramos van Benfica. Die scoorde op het WK in Qatar nog een hattrick bij zijn debuut voor Portugal. Een andere naam die viel, was die van Vincent Aboubakar. De Kameroener zou overkomen van Al-Nassr, waar hij plaats zou ruimen voor Cristiano Ronaldo. Maar nu lijkt Weghorst dus op weg naar Old Trafford.

LEES OOK: Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Goede transfer?

Meest recent

Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

4
4
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

82
82
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

48
48
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

163
163
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

146
146
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

108
108
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

182
182
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

156
156
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

671
671
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

194
194
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

145
145
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

784
784
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

422
422
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

150
150
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

251
251
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

893
893
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

370
370
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

228
228
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

66
66
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

38
38
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

266
266
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

98
98
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

580
580
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

208
208
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

202
202

Meer sportnieuws