Trossard slikt nieuwe oplawaai bij Brighton

door
Trossard slikt nieuwe oplawaai bij Brighton

In Engeland staat dit weekend de derde ronde van de FA Cup op het programma. Zaterdagnamiddag kwam onder meer Brighton and Hove Albion in actie. De Seagulls namen het op tegen tweedeklasser Middlesbrough, maar bij de bezoekers was van Leandro Trossard geen spoor te bekennen.


De Rode Duivel was voor het WK nochtans van goudwaarde voor zijn club. In veertien Premier League-wedstrijden tekende de 27-jarige Rode Duivel al voor zeven goals en drie assists. Vooral zijn hattrick tegen Liverpool FC mocht gezien worden, maar ook tegen Manchester City en Chelsea liet hij van zich spreken.

Maar in de wedstrijden na het wereldkampioenschap kon hij die goede lijn vooralsnog niet doortrekken. Afgelopen dinsdag tegen Everton FC bleef de aanvaller zelfs een hele wedstrijd aan de bank gekluisterd. En zaterdag kreeg hij een nieuwe opdoffer te verwerken. Zo werd hij voor het bekerduel tegen Middlesbrough niet eens in de wedstrijdkern opgenomen.

GEEN 100%
Volgens coach Roberto De Zerbi is Trossard dan ook niet op zijn gewenste niveau. "Trossard is een goeie speler, maar hij moet 100% zijn. Zonder die eigenschap kan je bij mij niet spelen. Ik zou ‘Leo’ altijd willen opstellen, maar het hangt niet alleen van mij af. Het hangt ook van 'Leo’ af. Hij kent mijn mening", klonk het op de persbabbel van de trainer. Mogelijk spelen ook contractperikelen een rol. Zo zou Trossard een verlenging momenteel afhouden.

LEES OOK: Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

Trossard is klaar voor een stapje hogerop ...

Meest recent

De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

0
0
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

1
1
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

51
51
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

16
16
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

18
18
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

101
101
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

45
45
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

67
67
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

336
336
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

198
198
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

69
69
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

98
98
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

319
319
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

62
62
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

30
30
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

16
16
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

159
159
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

204
204
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

187
187
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

877
877
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

171
171
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

47
47
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

139
139
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

383
383
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

279
279

Meer sportnieuws